Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Modern Warfare 3 - dostępny na Łonie
Hooy tam, Ghost Recon Future Soldier dostępny to jest coś...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już można ściągać przystawkę do Life is Strange 2.
 
https://www.microsoft.com/pl-pl/p/the-awesome-adventures-of-captain-spirit/c36fnwgm6pdc
 
Niestety nie ma achivków. 
Juz czytałem fale żalu, że gra bezwartosciowa bo achivkow nie ma...

Boże ludzie nie się yebna w głowę... :(
(to nie atak na Ciebie hacker25, tylko smutek po reakcji ludzi)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DigitalMan_PL

Jeden chce trokifi, drugi ma to gdzies. 

 

Wszystko zalezy od tego jak komu siadl LiS. 

 

ACG np bardzo lubil LiS i stad recka Kapitana Spirytusa ;) tez wysoko ocenil. 

 

Sam ogram chetnie bo Before the storm to czekam az bedzie za drobne jakos mnie to nie przekonalo. 

 

Pobralem wczoraj na PC dzis albo jutro bedzie grane, epizod jest krotki i ponoc warto ograc 2 razy zeby sprawdzic wybory. 

 

recka w spoilerze

 

Spoiler

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllan ja jestem ze starego pokolenia graczy, czy na Commodore/Atari/Amidze były trofiki?? Czy na PC kiedyś były trofiki?? Czy na PS/Xbox były trofiki??

 

Jest to od wielu, wielu lat coraz bardziej zakorzenione (najbardziej w tych młodszych, coraz mniej w starszych), do tego stopnia, że platformy czy froumki/stronki nawet mają swoje trofiki (SIC!)...

 

Ja rozumiem co chciałeś napisać, ale BOLI gdy o wartości gry i tym czy jest dobra DECYDUJE obecność trofików/achivek... Smutny trend, bo coraz więcej graczy nie widzi (nie zobaczy bo nie odpali danej gry) co gra sobą niesie, jakie ma przesłanie bo nie ta trofeów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odpaliłem ale tylko chwilę miałem. Gra uruchamia się po germańsku.

 

Na początku jest dobry moment jak dajemy się wkręcić. pewnie dziś przysiądę i skończę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, pablos_83 napisał:

Wczoraj odpaliłem ale tylko chwilę miałem. Gra uruchamia się po germańsku.

 

Na początku jest dobry moment jak dajemy się wkręcić. pewnie dziś przysiądę i skończę

Właśnie trzeba zmienić język.

 

@DigitalMan_PL spoko, ja nie z tych co się obrażają albo nie umieją czytać ze zrozumieniem ;) 

 

Ja achivki lubię aby przedłużyć żywotność gry, np. w takim BF1 wbijam właśnie achivki z DLC, które wymagają odblokowania broni itd.. Dla mnie również może ich nie być. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

@MagEllan ja jestem ze starego pokolenia graczy, czy na Commodore/Atari/Amidze były trofiki?? Czy na PC kiedyś były trofiki?? Czy na PS/Xbox były trofiki??

 

Jest to od wielu, wielu lat coraz bardziej zakorzenione (najbardziej w tych młodszych, coraz mniej w starszych), do tego stopnia, że platformy czy froumki/stronki nawet mają swoje trofiki (SIC!)...

 

Ja rozumiem co chciałeś napisać, ale BOLI gdy o wartości gry i tym czy jest dobra DECYDUJE obecność trofików/achivek... Smutny trend, bo coraz więcej graczy nie widzi (nie zobaczy bo nie odpali danej gry) co gra sobą niesie, jakie ma przesłanie bo nie ta trofeów...

 

Alez ja sie zgadzam - tyle ze jesli ktos napisze szkoda ze nie ma to nie widze problemu. 

Ale jak juz ktos napisze shit/crap bo nie ma trofikow to nie podejmuje dalszej dyskusji bo i po co. 

 

Juz wyjasniam skad to sie wzielo i to nie tylko w grach ale i na stronach, forach, ba nawet na spolecznosciach dla profesjonalistow (serio, serio). 

To jest Gamification, czyli uczyn cos bardziej growym wyznacz cel to na poziomie psychologicznym spora czesc osob angazuje, czesc odrzuca ale jak sie okazuje ta czesc jest w mniejszosci. 

 

Ja do trofikow mam stosunek wybitnie nautralny - sa fajnie w LiS mam platyne ktora uwazam za zwienczenie rewelacyjnej gry. Ale w wiekszosci gier nie patrze na to. Wyjatek gry w ktorych zamiast jak bylo kiedys dawac wyzwania wewnatrz gry (np hitman - ubij cel na X sposbow) to przerzucono to na trofea (np przejsc gre bez ani jednego killa (deus ex, dishonored), przejdz gre stylem A, B, C (SC:Blacklist)) i to jest fajne bo zacheca do poznania gry z innej strony. 

 

Wiec drogi panie mniej emocji :)

i milego dnia

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllan ja podpowiem też Tobie, ładniej brzmi GRYWALIZACJA i często jest stosowana w biznesie / handlu w sytuacjach gdy masz zespół ludzi, a chcesz wymusić jakiś wzorzec zachowań (nie musisz mnie informować i tłumaczyć bo tajniki grywalizacji poznałem dawno temu na szkoleniach z zarządzania teamem)...

 

Kończąc offtop, mi chodziło faktycznie bardziej o sytuację gdy ktoś piszę gra słaba bo brak trofików ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DigitalMan_PL

grywalizacja - brzmi dla mnie nieco dziwnie choc z pewnoscia bardziej swojsko. Niestety smiece w jezyku polskim bo od nastu lat siedze poza krajem i glownym jezykiem jest dla mnie ang. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The original Xbox prototype was just a massive metal 'X' - but it workedhttp://m.mynews.ly/!MH.JUlrVhttp://m.mynews.ly/!MH.JUlrV

Taka ciekawostka, dotyczy co prawda oryginalnego X ale i tak interesujące :) można by sobie taki stolik zrobić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry by był Xbox Game Pass z darmowym multi, ale sama usługa i tak jest przyzwoita - dość sporo gier do wyboru i można sprawdzić takie, których normalnie człowiek by nie kupił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobry by był Xbox Game Pass z darmowym multi, ale sama usługa i tak jest przyzwoita - dość sporo gier do wyboru i można sprawdzić takie, których normalnie człowiek by nie kupił
Ja jak lew GP bronił będę... Gawiedz marudzi bo abonament/srabonament...

A prąd w domu jest? Gaz jest? Czynsz/woda jest?

Wszystko to dobra/usługi abonamentowe...

A sam GP ma od hooya contentu + z nową polityka wszystkie gry od M$ (killer to może nie są, ale i tak sporo funu dają) w dzień premiery w abo więc, to w ogóle zajebista opcja.

Mam, będę miał, polecam...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DigitalMan_PL

No ale panie, akurat nie ma sie co dziwic ze ludzie na abo marudza - nie ma co byc naiwnym przejscie na abo ma finalnie dawac korpo wiecej siana.

Pudelko to pudelko.

Ja wiem ze cyfryzacja wypiera powoli pudla (choc te na konsolach sie calkiem jeszcze trzymaja jesli chodzi o preferencje graczy). I ja wiem ze postepu nie zatrzymam i nie ma co zaklinac rzeczywistosci.

Niemniej porownujac uslugi abonamentowe to MS ciutke zostal z tylu - musialby wzbogacic ostro swoja UWP w gry i oferowac tego takze wiecej na PC. Bo w tej chwili dysproporcja jest ogromna.

 

Tutaj poki co (bo zakladam ze to moze sie zmienic) EA/Origin Access wypada lepiej zarowno jesli chodzi o zawartosc(*) jak i cene. (*) Zawartosc oceniam przez pryzmat sztuk gier na PC.

Jesli EA tego jeszcze nie ma to kolejna krok w ujednoliceniu to byly cross-save na ich serverach pozwalajacy np grac na XO a potem przeskoczyc na PC.

 

I zeby bylo jasne dla posiadaczy XO czy XOX - uwazam ze XGP moze byc atrakcyjny. Szczegolnie jesli faktycznie sie z niego korzysta i ogrywa gry dostepne w ramach abonamentu.

 

Ja przekonalem sie ze czesto z abonamentami jest tak ze stajemy sie ich zakladnikami - ja tak mialem z PS+ na PS3 ktore kupilem pozno placilem bo byly fajne gry, pozniej placilem bo nie chcialem stracic dostepu do gier ktore byly w ramach abo, a ogrywalem tez i inne pozycje, potem PS4 online gralem sporadycznie i probowalem nadganiac zaleglosci plusowe. W koncu poszedlem po rozum do glowy - gram singlowo na konsoli, w multi moge pyknac na PC bez dodatkowych oplat, place za utrzymanie biblioteki w ktorej mam gry o nizszym prio nizli te ktore mam na półce, jak zaczely wpadac wieksze tytuly na PS4 to juz mialem je dawno ograne. Wiec podsumowalem i wyszlo mi ze korzystniej mi kupic gry na promocjach (czesc na PC bo tam bundle-kundle i cuda wianki) nizli placic abo.

Na PS4 mam do ogrania ladnych pare singlowych gier i zupelnie nie czuje ze cos trace nie majac PS+

 

Abo oplaca sie tylko jesli faktycznie wykorzystujemy to co oferuje (np. ogrywamy X gier z abo miesiecznie). To tez jeden z powodow dla ktorego Origin Access traktuje jako wpadam na miesiac i wypadam.

Wpadne ogram jeden wiekszy tytul do tego ze 3 indyki i za 5$.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez te abonamenty stałem się taką cebulą że nawet mi 4 dychy szkoda na grę w promocji.

XGP od czasu do czasu, GwG, Ea Access, plus. Tyle dobrych gier do ogrania że jedyny problem to czas. W tym roku tylko RDR2 biorę a wszystko inne to usługi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 1 enhanced!!!!! W koncu k..wa będzie grane i wszystkie dodatki w cebuli. 

  • Like 2
  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Splinter cell blacklist we wstecznej
Gra już na PS3 mi weszła czaję się na promnke na pc jak ktoś za grosze wyrwie płytkę to warto moim zdaniem albo zagrać ponownie albo po raz pierwszy


Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Double Agent młodzieży , odświeżałem na jesieni na 360 i widać z perspektywy czasu jak przez chwilę fajnie wyglądały te gry Tom Clancy's , połączenie oprawy z jakąś nieliniowościa ( minimalny hud i brak "radaru" , wybory , jest generalnie ciężko ) . 
Od gry się wielu odbiło czego rezultatem mieliśmy później conviction :)

Jak zwykle framerate zasysał , i jak zwykle wersja na PS3 to byl pazdzierz , podobnie jak pc gdzie nie można było włączyć wszystkich detali na raz na dx10 pamiętam coś tam się sypało , no typowy port tamtych czasów .
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak oglądam tą FH4, czytam @MagEllan  jak zachwala trójke i zaczynam grzać się aby znów kupić X'a. Teraz jeszcze RDR2 i nie wiadomo jak to na amatorze będzie hulało.. W dodatku przeoczyłem  przedłużenie plusa i trochę gier poszło się je..ć. 

TV 4k dopiero w planach.. Ale mimo jego braku, to chyba warto już teraz zainteresować się one X zamiast zwykłej eSki? Chyba bardziej to przyszłosciowy wybór będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, eMeK napisał:

Tak oglądam tą FH4, czytam @MagEllan  jak zachwala trójke i zaczynam grzać się aby znów kupić X'a. Teraz jeszcze RDR2 i nie wiadomo jak to na amatorze będzie hulało.. W dodatku przeoczyłem  przedłużenie plusa i trochę gier poszło się je..ć. 

TV 4k dopiero w planach.. Ale mimo jego braku, to chyba warto już teraz zainteresować się one X zamiast zwykłej eSki? Chyba bardziej to przyszłosciowy wybór będzie.

 

Jasne, że warto!

I nie sugeruj się opiniami z dupy, że bez TV 4k bez sensu. 

 

Ja i @SephiroT kupowaliśmy XboxOne X na premierę, Seph miał wtedy jeszcze Ske i na TV FullHD robił u Siebie porównanie Ski i Xa... OD RAZU było widać różnicę, a już taki Monster Hunter na Sce (w porównaniu do X) wyglądał wręcz brzydko :P

 

Więc nawet bez TV 4K się opłaca brać X-a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×