Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

 
Jasne, że warto!
I nie sugeruj się opiniami z dupy, że bez TV 4k bez sensu. 
 
Ja i [mention=45190]SephiroT[/mention] kupowaliśmy XboxOne X na premierę, Seph miał wtedy jeszcze Ske i na TV FullHD robił u Siebie porównanie Ski i Xa... OD RAZU było widać różnicę, a już taki Monster Hunter na Sce (w porównaniu do X) wyglądał wręcz brzydko
 
Więc nawet bez TV 4K się opłaca brać X-a.
Tak. Wszystko to prawda. Akurat padł mi dysk w X'ie i grałem 2 tygodnie na S'ce.
Różnica jest duża jak masz z czym porównać.
Nie, nie mam TV 4K. Wszystko na 1080p na tym samym TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak oglądam tą FH4, czytam@MagEllan  jak zachwala trójke i zaczynam grzać się aby znów kupić X'a. Teraz jeszcze RDR2 i nie wiadomo jak to na amatorze będzie hulało.. W dodatku przeoczyłem  przedłużenie plusa i trochę gier poszło się je..ć. 
TV 4k dopiero w planach.. Ale mimo jego braku, to chyba warto już teraz zainteresować się one X zamiast zwykłej eSki? Chyba bardziej to przyszłosciowy wybór będzie.

To ja Tobie powiem że ogrywam Forze 2 bo dali w goldzie i mnie się bardzo podoba. Nie zastanawiaj się tylko lutuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, eMeK napisał:

Tak oglądam tą FH4, czytam @MagEllan  jak zachwala trójke i zaczynam grzać się aby znów kupić X'a. Teraz jeszcze RDR2 i nie wiadomo jak to na amatorze będzie hulało.. W dodatku przeoczyłem  przedłużenie plusa i trochę gier poszło się je..ć. 

TV 4k dopiero w planach.. Ale mimo jego braku, to chyba warto już teraz zainteresować się one X zamiast zwykłej eSki? Chyba bardziej to przyszłosciowy wybór będzie.

Ale czym sie przejmujesz - ja plusa olalem... i jakos czuje sie z tym dobrze, bylem zakladnikiem tego abo - oszukujac sie moze ogram gry z czasow PS3 (gdzie i tak zostaly mi glownie multiplatformy ktore pojda na kartoflanym-PC) gry zamiast czekac na plusa i cos co moze mi sie podobac, lub odpalac cos co moze mi nie podejsc kupuje na promkach (fakt czesto na PC w bundlach za grosze doslownie). Skoro plusa nie przedluzyles to smiem domniemac ze onlinie grywasz od czasu do czasu inaczej pewnie bys go wykupil przy pierwszej lepszej promocji na zapas.

Co do zmiany konsoli. PS4 amator do EXow liczac ze ich nie spartola (wzgledem PRO).

Do multiplaform i Xbox console exclusives (jak Forza H3 i wyzej) moim zdaniem X jest zwyczajnie lepszym wyborem.

Posiadanie wielu platform do grania ma moim zdaniem mase zalet. Fakt i widze to po sobie ze czesc z nich moze pokrywac kurz, pozniej te zakurzone beda ostro paracowac a inne nieco pokryja sie kurzem. Ale jesli uzytkownik jest tego swiadom ze nie bedzie na raz tlukl na 2-3 platformach to ma dodatkowy wybor. Mozna tez starac sie ogrywac gry na zmiane na roznych plaformach.

Jesli chcesz znow kupic Xbox, to ja wybralbym koksa nawet majac tylko 1080p wyswietlacz. Powod jest prosty - zawsze cos tam w bonusie dostajesz od wsteczna enchanded przez supersampling, do faktu ze jest to sprzet ktorego raczej MS nie odetnie zgodnie z tym ze mieli isc w iteracje a nie generacje.

Jedyna kwestia sa finanse bo XOX to jednak wiekszy wydatek nizli XOS.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Cię stać to kupuj X. Ja kupowałem Xboxa tydzień temu i wybrałem S, bo nie widzę potrzeby płacenia dwa razy więcej dla Forzy i kilku staroci ze wstecznej :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedałem prosiaka i wybrałem X ale to ze względu na to że mam dobry TV 4K z HDR i wszystkie multiplatformy na tym sprzęcie będą jednak wyglądac najlepiej nie mówiąc już o exach na X które już są i będą bo te normalnie miażdzą jądra.:good:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie X nie S. Supersampling robi taka robotę ze naprawdę trudno nie docenić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam wszystkim cebulakom że ostatnie chwilę by wziąć XGP za 6 zł na 2 miesiące.

Będę czuł w ustach słodki smak cebuli grając w Forzę Horizon 4 na premierę

 

 

 

 

XGP.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zauważył chyba , ale patch do Master Chief Collection wylądował 78 GB , ale będzie grane :listek: Z miejsca lecę jedyneczke na heroic bo na legendary się boje wpierdul od najlepszego a.i w historii giereczek single fpp :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, pablos_83 napisał:

Przypominam wszystkim cebulakom że ostatnie chwilę by wziąć XGP za 6 zł na 2 miesiące.

Będę czuł w ustach słodki smak cebuli grając w Forzę Horizon 4 na premierę

Zaraz... to teraz jest promo na polskim MS Store, że 2 miechy za 6 złotych?

Ja to nie widzę, bo mam Game Pass... które naturalnie wziąłem na promocji w Lipcu. 3 miechy za 10 złotych były. Po cebulacku wykupiłem 31 Lipca i teraz do końca Października mam.

Ale tak się teraz zastanawiam... jak MS na tym zarabia? Przecież XGP jest na promocji dosłownie co drugi miesiąc, najczęściej złotówka za miecha. Zanim kupiłem na Lipcowej promocji, wcześniej w tym roku miałem chyba ze trzy takie miesiące za łącznie 3 złote. A bankowo na Black Friday będzie kolejne promo. A potem na Święta kolejne. I tak dalej... przecież Microsoft musi jakoś na tym zarabiać, ale ja tego nie widzę przy ciągłych promocjach.

 

W ogóle to kupno Xboxa to jest najlepsze, co potencjalny gracz może w tym momencie zrobić. Maszynka do grania 4k za 2100 złotych, do tego XGP, które można ciągle wyrwać za przysłowiowe marne grosze. I z takim XGP gracz otrzymuje dostęp do tylu gier, że starczy mu na całe lata. I to nie byle indyki są, jest wiele gier AAA, nie wspominając o tym, że wszystkie gry 1st party wchodzą do XGP na premierę. Za oszczędzone na grach pieniążki można dokupić sobie np. pada Elite i już jest komplet.

 

Nie, że narzekam, ale... czo ten Microsoft robi?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wszystko doskonale przemyślane , imo kiedy wyjdzie Forza Horizon 4 skończą się te promki . Odetną cie od contentu a mimo wszystko zobacz , wszyscy się już powoli przyzwyczajamy do tego Passa nawet jak się nie ogrywa na bierząco , już miesięczne "premiery" mają swoj news tak jak Gold , Plus czy inne abo ...

 

.. i to chodzi , i to chodzi :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest ustawione że niezależnie którą promkę brałeś chwilę pograsz i ci się skończy. Wszystkie gry Xboxa są usługami z stopniowo udostępnianym kontentem. Liczą że jak ktoś ma przedłuży za full price lub zapomni odznaczyć. Równie dobrze można zapytać jak netflixowi czy hbo opłaca się dawać miesiąc gratis 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.08.2018 o 09:44, pablos_83 napisał:

Przypominam wszystkim cebulakom że ostatnie chwilę by wziąć XGP za 6 zł na 2 miesiące.

Będę czuł w ustach słodki smak cebuli grając w Forzę Horizon 4 na premierę

 

 

 

 

XGP.jpg

 

Jak Ty to zrobiłeś czarodzieju? :notsure:

 

Ja mam tak:

 

XBP.png

 

Mieszkasz w odległej strefie czasowej, że już wczoraj miałeś 1 września, czy ki uj :30vm3cw:

Edytowane przez Geble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Hej, wrzucam w dyskusji ogólnej, bo nawet żal nowy temat zakładać :P

 

Patrzę DayZ, myślę lubię zombie,postapo, survival, będzie fun... Zasysam, odpalam, o PANICZU!!! 

 

Jakie to słabe to się w pale nie mieści ;) Kilka minut i już wiem, aby unikać jak ognia :P

I itąc "tym tropem" po 3-4 miesiącach odpaliłem PUBG, o boże jakie zmiany, od pierdół jak brak rażących błędów i braku znaków w MENU, przez przebudowę samego menu, na gameplayu kończąc, choć i tak pop up tekstur na początku jest, ale inna gra niż na premierę ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Hej Hej, wrzucam w dyskusji ogólnej, bo nawet żal nowy temat zakładać :P

 

Patrzę DayZ, myślę lubię zombie,postapo, survival, będzie fun... Zasysam, odpalam, o PANICZU!!! 

 

Jakie to słabe to się w pale nie mieści ;) Kilka minut i już wiem, aby unikać jak ognia :P

I itąc "tym tropem" po 3-4 miesiącach odpaliłem PUBG, o boże jakie zmiany, od pierdół jak brak rażących błędów i braku znaków w MENU, przez przebudowę samego menu, na gameplayu kończąc, choć i tak pop up tekstur na początku jest, ale inna gra niż na premierę ;)

Jutro też ma być jakis duzy patch do PUBG i podobno maja dodac tryb WAR czyli normalna regularna naparzanka bez kurewskiego kampienia pod kamykami i krzaczorami:good:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pany, czy Monster Hunter World ma polskie napisy? 
A no ma :)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem, sprzedałem S i kupiłem X, teraz patrzę co by tu można ograć w lepszej jakości, a tu dupa. Wszystkie moje ulubione gry są na tylko na PlayStation:sad:

  • Like 2
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, danken000 napisał:

Nie wytrzymałem, sprzedałem S i kupiłem X, teraz patrzę co by tu można ograć w lepszej jakości, a tu dupa. Wszystkie moje ulubione gry są na tylko na PlayStation:sad:

A to peszek...........:4_joy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza Horizon 4 demo w markecie , 28 GB ;) 

 

O kierwa jaka GRAFIKA na koksie   :banderas:      , technicznie wygląda to o wiele lepiej od ascetycznej Forzy 7 , fani racerów będą wniebowzięci szkoda że splita nie ma , ale i tak wypas gierka jak przyjdzie ochota na racer :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×