Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

I dlatego Microsoft wbija dłuższą datę online.
Zaraz będzie że za krótka po zarejestrowaniu konsoli.
Wtedy telefon do Microsoftu, skan paragonu mailem i zmienią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andromeda dostała łatkę pod koxa , straszny pazdzierz to był na pre ale że jest w bibliotece odpalę na sekundę zobaczyć . 

 

https://www.gram.pl/news/2018/11/07/mass-effect-andromeda-z-pakietem-poprawek-dla-xboksa-one-x.shtml

 

 

Edit : chciałem to wrzucić do działu EA Access sorki :)

Mój kox ma lekki luz da się wcisnąć górę bo aż poszedłem sprawdzić , ale ani razu nie słyszałem żeby od gorąca "strzelił" przez 6 miesięcy . 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś się nosi z zamiarem kupna X'a to w MM jest promo od 5 listopada. Mianowice można im przynieść starą konsolę (X360 lub PS3) i dostać rabat 250zł + możliwość zakupu dodatkowego pada za 1zł, czyli wychodzi w sumie 450 zł mniej po sprzedaży drugiego pada jeśli komuś niepotrzebny. Czyli najtańsza opcja za 2099 zł - 450zł to już fajna cena jak za nówkę X. Na Ceneo nie ma taniej, a dodatkowo każdy zestaw jest z grą lub z kilkoma grami.

 

Moja osobista cebula nie mogła się powstrzymać i przejrzałem regulamin i o dziwo nigdzie nie ma zapisu czy nie można przynieść na przykład kilku konsol i pomnożyć rabatu, ale pewnie byłoby to zbyt piękne. Jest jedynie zapis, że można brać udział w akcji wielokrotnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś się nosi z zamiarem kupna X'a to w MM jest promo od 5 listopada. Mianowice można im przynieść starą konsolę (X360 lub PS3) i dostać rabat 250zł + możliwość zakupu dodatkowego pada za 1zł, czyli wychodzi w sumie 450 zł mniej po sprzedaży drugiego pada jeśli komuś niepotrzebny. Czyli najtańsza opcja za 2099 zł - 450zł to już fajna cena jak za nówkę X. Na Ceneo nie ma taniej, a dodatkowo każdy zestaw jest z grą lub z kilkoma grami.
 
Moja osobista cebula nie mogła się powstrzymać i przejrzałem regulamin i o dziwo nigdzie nie ma zapisu czy nie można przynieść na przykład kilku konsol i pomnożyć rabatu, ale pewnie byłoby to zbyt piękne. Jest jedynie zapis, że można brać udział w akcji wielokrotnie. 
I Hooya nie oddasz kilku, promka w większości marketów działa tak, że ty oddajesz sprzet, a pani na kasie klepie magiczny kod rabatowy (który obniża cenę na kasie, a twoja konsola idzie jako rozliczenie ewidencji 1 kodu, czyli nikt nie wbije tobie kodu bez konsoli :P).

Kody rabatowe się nie stackuja, więc przy wbiciu 2 kodu kasa "nie reaguje"....

Tak z doświadczenia Tobie pisze jak zbudowany jest system

Ewentualnie dział IT jest na poziomie zera i system kasowy nie dostał aktualki więc albo kod nie wejdzie, albo wejdzie kilka

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rzuciła się komuś w oczy jakaś promka na rocznego Golda? Bo właśnie muszę przedłużyć. 

 

Okej, już ogarnąłem na cdkeys. 177zł.

Edytowane przez hacker25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas grania w rdr2 chłodzenie nie jest jednolite tylko przy niskich obrotach na Xbox one x jest pulsacyjne czy to normalne zjawisko tej konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola się bardzo poci.
Podobnie masz w Fortnite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie te pulsacyjne chłodzenie jest przy niskich obrotach jak nic się nie dzieje. Jak się zaczyna pocić to jest jednolity szum. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie XoX od premiery zero problemów. Chodzi bardzo cichutko nawet przy RDR2. Chociaż ja to mam szczęście do sprzętu takie, że bez gwarancji mogli by mi sprzedawać ( odpukać ) XD. Trochę mnie wkurzyło podłączanie słuchawek. W PS4 podłączyłem do pada i wystarczyło, a tutaj musiałem coś poustawaić, poprzestawiać w ustawieniach. Ogólnie po ponad pół roku zakupu nie żałuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie te pulsacyjne chłodzenie jest przy niskich obrotach jak nic się nie dzieje. Jak się zaczyna pocić to jest jednolity szum. 

Może masz na myśli Coil Whine czyli cewki.W 90-95 procentach sprzętu, kart graficznych występują brzęczące cewki. W zależności od sprzętu, są glosniejsze i bardziej subtelne - nie mam na myśli tylko konsol. Ogólnie im bardziej cichy sprzęt bez szumu to bardziej można usłyszeć cewki, zwłaszcza w zupełnej ciszy.Na XOX i PROsiaku najczęściej możesz usłyszeć je grając w 4k. Niektórzy po prostu ich nie słyszą bądź nie zwracają uwagi.

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój koks również chodzi bardzo cicho. Słychać lekki szum podczas niektórych momentów w RDR2. A tak to śmiga perfekcyjnie, a słuch mam bardzo wyczulony. 

Edytowane przez hacker25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Kolos28 napisał:

Może masz na myśli Coil Whine czyli cewki.W 90-95 procentach sprzętu, kart graficznych występują brzęczące cewki. W zależności od sprzętu, są glosniejsze i bardziej subtelne - nie mam na myśli tylko konsol. Ogólnie im bardziej cichy sprzęt bez szumu to bardziej można usłyszeć cewki, zwłaszcza w zupełnej ciszy.Na XOX i PROsiaku najczęściej możesz usłyszeć je grając w 4k. Niektórzy po prostu ich nie słyszą bądź nie zwracają uwagi.

 

 

 

 

 

 

 

Nie to nie cewki, tylko pulsacyjne chłodzenie. Przyspiesza ciutke zwalnia, oczywiście tylko przy niskich obrotach. Ale to nie przeszkadza, działa dobrze. Na innych forach czytałem że to normalne i nie ma czym się przejmować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie chłodzi sobie konsolę w taki sposób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile kosztuje normalnie gamepass na rok? Dobrze wyczytałem, że prawie 500 zł. ?

Ogólnie teraz jest promo na miesiąc za złotówkę. Można kupić np. 12 i co miesiąc aktywować nowy kod na tym samym koncie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to muszę raz jeszcze przemyśleć zakup XOX.
A Gold na rok ile kosztuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no @Kolos jaja sobie robię :)

Jak to sobie wyobrażasz w ogóle , oczywiście że nie da się stackować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahaha, ale się nabrałem - a już miałem zamawiać XOX. No nic PROsiak i Switch musi mi narazie wystarczyć. Zbyt dużo abonamentów a gier na Ps4 mam więcej niż w ofercie gamepass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Kolos28 napisał:

No to muszę raz jeszcze przemyśleć zakup XOX.
A Gold na rok ile kosztuje?

Na cdkeys gold na rok kosztuje niecałe 180zł 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie. Na XOX jest Kinect, są gierki ruchowe że wstecznej (360).

 

Myślę, ze to może przekonać moją kobietę

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kinectem nowym może być problem. Ale na Allegro jest sporo używek jeszcze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gry ruchowe z 360 odpalę na XOX?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×