Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Rozważam zakup XOX. Przyznam szczerze, ze sony air lines mam powoli dość, bo wyje strasznie, mimo czyszczenia. Bedę prosiaka trzymał tylko do exow.

Teraz pytanie, czy warto dalej bawić się w XOX czy lepiej pomyśleć nad XOS ze względu na nadchodzącą nową generacje?

Drugie pytanie, czy warto kupowac z amazon.es? Dosc tanie maja tam zestawy xox, ale nie wiem jak z przesylka, gwarancja czy jezykiem.. Dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadchodząca generacja to i tak z 2 lata. XOX warto bo to najmocniejsza konsola na rynku, wygodny pad, niezawodny online i tanie granie (ea access, xbox game pass). Jak masz pro to sam musisz sobie odpowiedzieć. Jak działa dobrze a tylko wyje to zainwestuj w słuchawki i czekaj na PS5. Xbox nie ma tego co najważniejsze, czyli gier które robią różnice (oprócz serii Forza) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie PS4 Pro bundel z RDR2.

Konsola cichutko jak XOX.

 

Ja natomiast dokupiłem XOX z bundlem TR do najnowszego PROsiaka i Switcha.

Sam nie wiem poco ale dziś ma do mnie przyjść. Chyba duża promocja mnie skusiła...

 

Z tym tanim graniem na XO to nie dokońca prawda bo 3 abonamenty zakupione to koszt blisko 1000 zł rocznie a gierki to nie nowości (oprócz tych xboxosowych).

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ci wyszło tysiac. Ea access 79, xbox game pass na promocjach 1zl za miesiąc 80 zł za pół roku, gold na promocji jakieś 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z amazonu kupowałeś?
Nie, z Mall.pl ale już nie ma promocji.
Nie wiem jak ci wyszło tysiac. Ea access 79, xbox game pass na promocjach 1zl za miesiąc 80 zł za pół roku, gold na promocji jakieś 150
Ale to na promocjach a jak nie ma promocji to trzeba za pełną cenę.
Nie mniej jednak będę mieć czas by zapoznać się z tą konsolą.
Jeśli nowa generacja Xbox będzie mieć super gry na wyłączność a ps5 nie będzie mieć wstecznej kompatybilości to wybór będzie dla mnie łatwiejszy na którą konsolę postawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Game pass jest co chwilę w promocji. Jak ktoś bardzo chce mozna kupić roczny duzo taniej niż 40/mc. Ale i tak nie warto bo co chwilę są lepsze oferty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na cdkeys?

 

P.S

Sprawiasz, ze coraz bardziej chce wypróbować XOX

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z amazonu kupowałeś?
Jak jeszcze szukasz XOX
To w neo24.pl
Jest bundel z Forza 4 i 7 za 1699 zł.
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Ci bardzo! Zakup poleciał, do tego dorzuciłem bf 5 i hitmana nowego.
Cieszę się - ja nadal czekam na kuriera z moim bundlem Tomb Rider.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kolos28 napisał:

Jak jeszcze szukasz XOX
To w neo24.pl
Jest bundel z Forza 4 i 7 za 1699 zł.

A to są pudełka czy cyfrówki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyfry, kurier dotarł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola świeżutka z lipca tego roku.
Piszę o tym bo ktoś wspominał, że bundla z RDR 2 i nowym TR miał z 2017 roku.

Mam pytanie.
W pudelku mam miesięczny kod na gamepass i 2tygodniowy na Gold.

Jak to zrobić by mieć zarówno te kody i te co są dokupienia w promocji.

Najpierw kupić i ze sklepu i później wykorzystać kody z konsoli czy na odwrót?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę się mylić, ale chyba lepiej nie aktywować ich po sobie, tzn aktywuj kody na gp i gold jak skończą się tamte, bo kiedyś chyba zaktywowałem i ucięło mi trochę dni. Ja zacząłbym od tych z konsoli.

A gdzie można sprawdzić z którego roku wyprodukowana? Do mnie dziś trafi, bo wziąłem tą wysyłkę express, że tego samego dnia. Oj czuje jutro L4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz użyć kod z bundla a potem za złotówkę. choć tu trzeba w obecnej promocji mieć przerwę, 

trochę tym razem zmienili bo ludzie za dużo cebulowali, a sama promocja za 1 zł jest bardzo długo. Co do zasady można było to i to ale jak to teraz jest to nikt nie wie.

 

za złotówkę to nie trial. A kod z pudełka jest lepszy bo teoretycznie powinien dać 2 miesiące przy włączeniu automatycznego odnawiania.

 

2 tygodniowy gold z pudełka to jest g. wart bo to sam online a nie można gier dodać

 

Podsumowując. Zużuj kod z pudełka, który powinien dać ci 2 miesiące . Kod na golda nie jest nic wart, weź golda za 1 zł w promocji

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

A gdzie można sprawdzić z którego roku wyprodukowana? Do mnie dziś trafi, bo wziąłem tą wysyłkę express, że tego samego dnia. Oj czuje jutro L4.

 

Na tylnej części obudowy jest taka biała nalepka i na nie jest data produkcji.

 

Daj znać bo jestem ciekawy jak u Ciebie.

 

P.S.

To mój nowy nabytek

b9d7129b32aaa6d4f13fdc58ef38fa5c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest 17 lipca 2018 roku. Wczoraj przyszło, bo wziąłem ekspresem, ale niestety kurier dotarł dopiero po 22.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to masz również z lipca.

No ja dziś już trochę potestowałem.

 

Zrobiłem kilka porównań między najnowszym PROsiakiem a Klockiem.

 

Na pewno nie stwierdzę jednoznacznie, która konsola lepsza bo obie są świetne.

 

Napisze pokrótce jakie są mogę odczucia.

 

A wiec:

 

KULTURA PRACY - jest bardzo dobrze, jest bardzo cichutko, nie słyszę cewek, nic nie wyje itp. ,ale mój najnowszy PROsiak nie ma się czego wstydzić. Gdybym miał jednak wybrać, która konsola jest pod tym względem lepsza to chyba jednak Xbox.

 

WYGLĄD i WYKONANIE - Xbox więcej waży, napewno jest ładniejszy/zgrabniejszy. Co do jakości wykonania to również mam problem bo mój PRO jest super wykonany. Nic nie trzeszczy itp.

Pad w obu konsokach spoko, po komentarzach na forach spodziewałem się, ze Xbox będzie miał lepszej jakości plastik użyty do pada ale super leży w dłoni i nic nie trzeszczy.

 

MENU/USTWIENIA - no tutaj zdecydowanie wygrywa ps4 choć każdy mi mówił, że dash (czy jak to się mówi) w Xbox będzie zacinał a u mnie póki co zasuwa szybko. Największy minus to chaos tam panujący ale szybko można się tego nauczyć i już coraz bardziej mi pasuje.

 

ABONAMENTY - tutaj plus dla Xbox choć większość gier multiplaformowych z gamę pass mam na PS4. No ale ile jest świetnych gier z x360 a do tego Forze.

 

GRY na wyłączność - tutaj wiadomo Ps4 win.

 

WYGLĄD GIER i PŁYNNOŚĆ.

 

Zarówno na TV 4k jak i FullHD gry lepiej wyglądają na Xbox. To, że natywne 4k będzie lepsze od oszukanego to wiedziałem ale nie spodziewałem się, że na fullhd supersampling w Xbox robi to LEPIEJ.

 

Podsumowując, Xbox One X to naprawdę świetny sprzęt i tylko ten to zrozumie kto zechce się przekonać do tej konsoli. Wiadomo najlepszym wyborem jest posiadanie obu konsol ale gdybym miał wybrać tylko jedną to wybrałbym chyba mojego PROsiaka gdyż spełnia wszystkie moje kryteria. Jest cichutki, dobrze spasowany, nie grzeje się itp. ale wybrałbym go głównie dla exów. Dla samych multiplaformowych gier to zdecydowanie Xbox bo gierki ładniej wyglądają, konsola jest mocniejsza. Dodatkowo Xbox jest lepszym kombajnem multimedialnym.

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny zakup. Nie wiem jakie znaczenie ma data produkcji w przypadku tej konkretnie konsoli. Dwa ze niestety jak sprzęt jest super to uważam ze pod katem softu to straszna padaka. Niby się śmiejemy z Sony ze wprowadza tylko łatki ze stabilnością ale to widać. X mi się już więcej razy zawiesił co nawet zsumowana ilość ps3+ps4+ps4pro. Poza tym spróbujcie odpalić grę jak startuje wam aktualizacja jakiejś innej, lol 21 wiek.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ nam się zielona rodzina powiększa! :banana: Dobrej zabawy Panowie :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba forumek zmieni nazwę na xbox_i_czasem_playstation_site

Bo już tyle zielonych :)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sylwestra jak znalazł :30vm3cw:

Edytowane przez Geble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak tam wasz czarny czwartek cebularze
 
DsmEyQIXQAAVHU_.jpg
Gdzie za dyle daja? ;)

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×