Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wielkie. Zabieram się za wszystkie aktualizacje itp. Pewnie trochę to potrwa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, mpluto napisał:

Czy żeby mieć game passa muszę mieć golda aktywnego?

Nie musisz. Gold jest potrzebny do grania po sieci.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.
Skorzystaj najpierw z promocyjnego game pass za 1zł. Jeśli zgodzisz się na automatyczne odnawianie to dostaniesz 1 miesiąc gratis a później aktywuj swój kod z konsoli. Będziesz mieć 3 miechy.

Mnie ludzie radzili odwrotnie tzn. Najpier kod z konsoli (nie zezwoliłem na automatyczne odnawianie), teraz nie mam promocyjnego game pass za złotówkę i zostałem tylko z jednym miesiącem...

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi mogę ustawić żeby konsola była w trybie czuwania i ściągała mi gierki? Zasysam nowego TR i QB  i nie widzę opcji uśpienia itp

9 minut temu, Kolos28 napisał:

Nie.
Skorzystaj najpierw z promocyjnego game pass za 1zł. Jeśli zgodzisz się na automatyczne odnawianie to dostaniesz 1 miesiąc gratis a później aktywuj swój kod z konsoli. Będziesz mieć 3 miechy.

Mnie ludzie radzili odwrotnie tzn. Najpier kod z konsoli (nie zezwoliłem na automatyczne odnawianie), teraz nie mam promocyjnego game pass za złotówkę i zostałem tylko z jednym miesiącem...

Ja właśnie przekminilem to i wykupiłem najpierw w promo, a potem sobie z miesiąca darmowego skorzystam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, mpluto napisał:

A powiedz mi mogę ustawić żeby konsola była w trybie czuwania i ściągała mi gierki? Zasysam nowego TR i QB  i nie widzę opcji uśpienia itp

W opcjach zasilania ustaw tryb "Instant On". Będzie sobie pobierać wszystko po wyłączeniu konsoli.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super.

 

Troszkę szkoda mi tego miesiąca ale i tak nie zamierzam w przyszłości korzystać z game pass. Ogram co chce (zwłaszcza eksy Microsoft i tyle. Większość gier z game pass posiadam na ps4).

 

Za to Gold wykupuję na pewne i może EA Access.

 

A tak z ciekawości - jaką masz datę produkcji? Pytam bo jestem ciekawy czy te same bundle mają zbliżoną datę.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 31 maja 2018;) Wiec ciutke prędzej wyprodukowana od Twojej. 

 

mpluto17 gamertag. Dodawajcie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie. Ogólnie nie wiem czy uda mi się dobrze opisać o co mi chodzi. Możecie sprawdzić w głównym menu (tym odrazu przy logowanie) jak jest kolor tła (u mnie domyślny zielony) czy ta zieleń jest jednolicie zielona czy ma jakby cieniowanie ale takie jakby paskowe?

Wydaje mi się, że wcześniej tego nie było, dzieje się to również jak wejdę w w górną zakładkę store to zanim załadują grafiki to są puste kafle i w nich jest podobny efekt. Dodam, że jak ładuje np. YT i jest jednolity szary to nie mam tego jakby stopniowego/paskowego cieniowania...

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj w świecie softu Ms.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to normalne i też tak masz? Ogólnie w aplikacjach czy grach tego nie ma nawet na jednolitym tle. Tylko w menu ale to chyba taki styl graficzny.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tagiem gracza, założyłem pierwszy raz i miałem jakiś losowo z dupy tag, zawsze tak jest? Miałem jakiś Pablociss36 czy jakoś tak xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, trzeba go samemu zmienić.

 

Ogólnie te cieniowanie paskowe to wygląda jak styl graficzny i raczej nim jest tylko tego nie widziałem.

 

 

 

 

 

 

 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest. Tez to mam. Czasem coś jeszcze mruga i lekko zmienia kolor. Tak jest ale czy tak ma być to mam wątpliwości.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic nie mruga i nie zmienia koloru.
Moim zdaniem te cieniowanie paskowane to taki styl graficzny. Występuje to tylko w wybranych miejscach. a np. na stronie startowej zaraz po zalogowaniu gdzie jest tam kolorowe tło to są w nim kafelki i napisy i te cieniowanie nie obejmuje tych kafelek oraz tekstu

Dziś na noc zarzuciłem Gearsy do pobrania a że mam oszczędzanie energii włączone to konsola się wyłączyła i z rana musiałem usunąć to co pobrałem bo wyjeżdżam i wyłączam wszystko z prądu - człowiek uczy się na błędach i teraz wie, że na czas pobierania ustawia się opcje czuwania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba do końca stycznia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QB nie ma napewo a Gearsy to nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ściągnąłem QB i brak polskiego xd Puściłem teraz gearsy, bo widzę gempleje na YouTube z wersji na x one i jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czeka Ciebie chyba 116GB do ściągnięcia. Ja przerwałem dziś bo w nocy konsola mi się wyłączyła podczas ściągania (tryb oszczędzania). Usunąłem to co się pobrało i jak wrócę za 4 dni do domu to pobiorę raz jeszcze - muszę korzystać dopóki game pass jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ciagnie średnio 50mbs wiec w miarę szybko będzie. Dzisiaj odpaliłem TR. Tak jak mówiłeś - graficzny obłęd. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jest na Xbox coś w rodzaju odbudowy bazy danych z Ps4?

 

Ogólnie nie wiedziałem, że aż tak będzie podobał mi się świat zielonych barw

 

Muszę tylko podłączyć dysk zewnętrzny bo mam tylko 2 gry i tylko 690GB wolnego miejsca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od razu po przesiadce na XOX kupiłem dysk zewnętrzny i wszystko instaluję tam. Komfort duży :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×