Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma.

Do stoi na Windowsie.

To defragmentacja powinna być

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki macie ustawiony format  w konsoli  : standardowy czy rgb?

Edytowane przez mpluto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam domyślny zalecany a przestrzeń kolorów również domyślny (24 bity na piksel - 8bitowy)

 

@up

Ile zajmuje Tobie nowy Tomb Rider?

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam domyślny zalecany a przestrzeń kolorów również domyślny
 
@up
Ile zajmuje Tobie nowy Tomb Rider?
 
 
Widzę że podoba się w obozie zielonych co?

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kolos28 napisał:

Ja mam domyślny zalecany a przestrzeń kolorów również domyślny emoji4.png

 

@up

Ile zajmuje Tobie nowy Tomb Rider?

 

 

80pare gb z tego co pamietam. 

 

Póki co odstawiłem TR i ogrywam gow4. Bomba jak dla mnie. Ogram jak najwiecej gier które chciałem ograć w ramach gamepassa i wracam do TR i potem RDR2

Edytowane przez mpluto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę że podoba się w obozie zielonych co?

 

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

 

Jak najbardziej
80pare gb z tego co pamietam. 

 

Póki co odstawiłem TR i ogrywam gow4. Bomba jak dla mnie. Ogram jak najwiecej gier które chciałem ograć w ramach gamepassa i wracam do TR i potem RDR2

A mogłbyś to sprawdzić? Obecnie jestem 300km od domu ale wydaje mi się, że u mnie waga chyba to jakieś 28GB.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klawa + myszka bezprzewodowe od Razera oficjalnie pod X'a.

Mam nadzieję że ergonomicznie będzie na obie ręce a nie wszystko wyprofilowane tylko na prawą. 

rzr_xb1_mk.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się ceny. I pewnie mechanik? Blee


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Kolos28 napisał:

A mogłbyś to sprawdzić? Obecnie jestem 300km od domu ale wydaje mi się, że u mnie waga chyba to jakieś 28GB.

 

U mnie TR zajmuje 28,2 GB

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak działa podpiety dysk zewnętrzny w Xbox?
Zainstalowane gry będą widoczne nawet po odpięciu dysku, tak jak na ps4 czy będą widoczne tylko, kiedy dysk będzie podpiety?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak działa podpiety dysk zewnętrzny w Xbox?
Zainstalowane gry będą widoczne nawet po odpięciu dysku, tak jak na ps4 czy będą widoczne tylko, kiedy dysk będzie podpiety?

Jak odepniesz to znikną. Przy podpięciu możesz sprawdzić które nasz zainstalowane na dysku.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lepiej jest to wykonane względem ps4, tam po odpięciu dysku nadal widać ikonki ale jest wykrzyknik...
W takim razie muszę dysk zewnętrzny od ps4 wrzucić do Xbox!

A jak to jest rozwiązane z dyskiem zewnętrznym, jest możliwość ustawienia gdzie gry mają być pobierane i instalowane?
Konsola potrafi wykryć na którym dysku jest zainstalowana dana gra aby w tym samym miejscu ściągać i instalować aktualizacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, można wybrać gdzie mają być instalowane gry. Ja mam 4TB i wszystko walę tam. Miejsca aż nadto na tę chwilę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow 4t + dysk w Xbox to na prawdę aż nadto W ogóle nie masz gier na dysku wewnętrznym?
Ja mam 2t, tylko do tej pory używałem go jako dysk zewnętrzny do ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam się chyba zapodziało na wewnętrznym na samym początku, zanim rozkminiłem, że wybiera się miejsce instalacji i pobierania.

Jakaś może 1 gra.

Reszta cały czas ląduje na zewnętrznym.

A dysk mam 4TB, bo mnie skusił tym, że taki ładny, zielony :7_sweat_smile:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie chyba są same plusy używania zewnętrznego dysku. Największym plusem jest oszczędzanie dysku w konsoli, ciągłym instalowaniem i usuwaniem gier.

 

Narazie mam tylko dwie gry ale te które chce ograć w ramach miesięcznego game pass zainstaluje na zewnętrznym

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie uruchamiałem gamepassa jeszcze. Nawet tego darmowego, co dostałem z konsolą.

Ale z samego Golda i EA Access mam 119 gier w zakładce "do instalacji" :O Plus kilka pudełkowych w domu.

Tego nie idzie ograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie. Też game passa nie ruszam. Ja mam x’a od dwóch lat i jeszcze wszystkiego nie ograłem, a gry wciąż dochodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie, że my, którzy zaczynaliśmy od xo nigdy nie ogramy tego, co się uzbierało z samych usług.

Kiedyś nie chciałem nawet spojrzeć na sprzęt MS (miałem wszystkie Playstation), a dziś nie chcę na Sony.

Dwa exy, które im zazdroszczę nie spowodują, że zmienię zdanie.

Może, gdyby te gry wyszły jak kupowałem ps4 albo chociaż rok po premierze, to dziś ta konsola byłaby ze mną. Na nieszczęście, albo szczęście tak się nie stało. W każdym razie nie żałuję przesiadki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam obie konsole. X jest główny a ps tylko do eksów, bo jedynie w tym są obecnie lepsi od mikromiętkich.

Ja mam tak samo. Dodał jeszcze tylko ze system maja lepszy niż w Xbox.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja na to Eksy Sreksy , każda gra Sony to to samo od kilku lat , tpp cinematic na kanwie TLOU . Wiadomo co kto lubi ale osobiście nie będę się zmuszał żeby sie uwinac w weekend i cena spada , U4 i Horizon i mam dosyć jak na jedną generację .  


Wiem że w Polsce nie było większej fazy na pierwszego Xboxa ale jak ktoś grał już w 2002 . naprawdę przyjemność sprawia teraz odpalenie takiego Full Spectrum Warrior czy Jedi Academy w 4K i z oryginalnym boot screenem ( na dniach startuje PSX Classic i za kilka wbudowanych gier bez podbicia ludzie będą płacić z uśmiechem na ustach heh ) .


Za to system jest zjebany po całości zgadzam sie , średniowiecze . 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym bronił Ps4 ale lepiej mieć wybór w postaci gier na wyłączność niż ich nie mieć. Fakt nie wszystkie gry Sony są wysokich lotów ale na Xbox nie ma praktycznie nic.
Brak eków w One nadrabia wsteczna kompatybilność, abonamenty. Do tego dochodzi moc konsoli w przypadku X oraz kombajn multimedialny z Dolby Atmos na pokładzie.

Odkąd mam XOX to Prosiaka będę używał tylko do eksow i gier, które już posiadam w swojej kolekcji (ok 120).

Mnie póki co system w Xbox nie przeszkadza, fakt jest skomplikowany i średnio czytelny ale już się go nauczyłem i póki nie muli to jest przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mulenie to jest dla mnie problem , sprobój się przełączyc szybko w sklepie po jakiś pozycjach kiedy jeszcze masz odpalona w tle jakaś gierkę np. dziadostwo i tyle . 

 

Idzie dostać szału i nic się nie zmienia od lat , pierwszy os na One ala Lumia dział zajebiście ( może przesadzam już tak nie pamiętam ale lepiej na pewno ) i miał funkcje które używałem jak np podpięty dekoder od kablówki i oglądanie tv podczas grania . 

 

 

Jeżeli chodzi o eksy zdania nie zmieniam serio czekasz na takie Days Gone z zapartym tchem po RDR 2 ?? Choć jestem ostatni który komukolwiek coś będzie narzucał , ja często gram np retro złapał byś się za głowę w jakie stare gierki :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×