Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, madhunt3r napisał:

Drgania. W x mam opcje 120hz ale rozdzielczość spada do 1440p. Wiec zostaje 60hz w 4k. Już trochę tak ograłem gry wiec idzie przywyczaić. Ale jak grę ustawie na 60fps to jest miodzio płynnie i nic nie rozmazuje. 

Gdzie masz w xie te opcje 120hz, bo ja widzę tylko wyświetlanie w 50,60 hz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W głównych ustawieniach obrazu tam gdzie rozdzielczość wybierasz i poniżej masz odświeżanie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie o przycisk ten świecący na padzie X. Żeby zadziałał musicie nacisnąć trochę mocniej czy po delikatnym naciśnięciu działa?  Bo u mnie do końca muszę go nacisnąć aby zadziałał 

Edytowane przez madhunt3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, madhunt3r napisał:

Panowie pytanie o przycisk ten świecący na padzie X. Żeby zadziałał musicie nacisnąć trochę mocniej czy po delikatnym naciśnięciu działa?  Bo u mnie do końca muszę go nacisnąć aby zadziałał 

Jak konsola jest wyłączona to żeby włączyć to trzeba przytrzymać chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Frost Prime napisał:

Jak konsola jest wyłączona to żeby włączyć to trzeba przytrzymać chwilę.

 

Tak wiem, ale chodzi o wywoływanie menu bocznego, w tych nowych padach z jackiem 3,5mm to po lekkim wciśnięciu reaguje, czy mocniej trzeba do końca docisnąć?

 

Bo w sklepie był pad wystawiony stary, bez jacka 3.5 i tam zupełnie inaczej ten przycisk działał, lekko naciskał się i od razu wywoływał menu boczne, a u mnie w nowym, trzeba mocniej do końca nacisnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie na myśli mocniej niż na ps4 to raczej wynika z budowy tego przycisku. On jest płaski a ps4 ma wypukły przez co ma się wrażenie ze łatwiej go wcisnąć niż xboxowy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Jeszcze jedna rzecz mnie zaniepokoiła. Jak gram z podłączonymi słuchawkami do pada na jacku 3,5mm. To co jakiś czas jest takie tykanie nie wiem od czego to zależy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.12.2018 o 14:06, mpluto napisał:

Gdzie masz w xie te opcje 120hz, bo ja widzę tylko wyświetlanie w 50,60 hz

Może Twój tv nie obsługuje 120hz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś ograniczenia są na te promo ? Któraś z rzędu promocja na pass za złotówkę i się nie łapie kurła . 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w weekend miałem za 1 zł teraz znowu nie mam. 

Ktoś kiedyś pisał że trzeba mieć wygarnięty przed 30 września, ale to i tak nieprawda bo na początku promocji miałem za 1 potem za 40, w weekend sprawdzałem było za 1 i teraz znowu 40. Chyba wezmę od razu 87 za 6 i nie będę się w to bawił która promocja przysługuje a która nie 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Sithman napisał:

Może Twój tv nie obsługuje 120hz.

Xf9005 nie obsługuje? XD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, pablos_83 napisał:

Ja w weekend miałem za 1 zł teraz znowu nie mam. 

Ktoś kiedyś pisał że trzeba mieć wygarnięty przed 30 września, ale to i tak nieprawda bo na początku promocji miałem za 1 potem za 40, w weekend sprawdzałem było za 1 i teraz znowu 40. Chyba wezmę od razu 87 za 6 i nie będę się w to bawił która promocja przysługuje a która nie 

Tylko Hellblade chciałem ograć specjalnie sparwdzalem terminy ale już mi w sumie trochę znajomek ostudził zapał z ta gierka . Mimo wszystko jakiś limit jest czy jak , nie tak dawno łapałem się do wszystkiego jak nie miałem w danym momencie aktywne . 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, mpluto napisał:

Xf9005 nie obsługuje? XD 

Niby w specyfikacji obsługuje, ale jak widać nie jest tak różowo, skoro XOX nie wykrywa tej opcji.

Możesz jeszcze spróbować zmienić rozdzielczość do 1080p i sprawdzić, czy wtedy wykryje 120hz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Sithman napisał:

Niby w specyfikacji obsługuje, ale jak widać nie jest tak różowo, skoro XOX nie wykrywa tej opcji.

Możesz jeszcze spróbować zmienić rozdzielczość do 1080p i sprawdzić, czy wtedy wykryje 120hz.

Matryce tez mam 10bitowa a domyślnie mi ustawiło 8 i musiałem zmienić Wiec pies wie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już trochę użytkuje xox. Mam porównanie do prosiaka. Każda z tych konsol ma swoje plusy i minusy ale trzeba to głośno powiedzieć, że promocje na ms store są bardzo bardzo cienkie i często te same gry w promocji na ps store są nawet o 20-50 zł tańsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnie to bywa , zawsze można wybrać gdzie taniej. 

Z to xbox ma 2 cebulowe abonamenty XGP i EA Access gdzie za rozsądną kwotę mamy tonę gier

 

BTW znowu sobie wziąłem XGP za 1 zł , to jest taka cebula że aż mi głupio za gry nie płacić

Masę zacnych tytułów sobie ogram. Na pierwszy rzut Hellblade, Ori, w przerwach Mortal X , Forza H4 i Spintires

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promo jest do 4 stycznia chyba. Wiec powinno się dać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnie to bywa. Jak ci się świeżo skończy możesz nie mieć za 1 zł.

 Tak jak już pisałem raz miałem  40 raz 1, i to się kilka razy zmieniało od startu promocji.

wyłącz odnawianie , poczekaj aż ci się skończy i sprawdź.

albo będzie 1 za 1 albo 6 za 87. Obie opcje nie najgorsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załączyło mi dziś to promo za 1 zł pass , czyli mogę chyba potwierdzić że nie ma limitu :)

 

 

 

 

Generalnie cienkie te promocje na gierki ale już były lepsze w tym roku  , na Black friday np. WWE taniej o połowę a ja wziąłem dwa tygodnie wcześniej .

W tej wziąłem SSX 3 , 12 złotych i

kolejny glorious pokaz możliwości emulatora Xbox Classic w 4K , żadnych kompromisów a gra zacna jak pamiętam , EA BIG było kiedyś coś takiego :).

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.12.2018 o 14:46, madhunt3r napisał:

W głównych ustawieniach obrazu tam gdzie rozdzielczość wybierasz i poniżej masz odświeżanie 

Nie mam opcji odświeżanie. 

 

Jest wyświetlacz 4kUHD

 

Zaawansowane: tryb wideo, wierność wideo i overscan

 

Ustawienia: tv 4K - szczegóły

kalibruj TV

Pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam takiego czegoś :/

 

mam tylko resolution

Edytowane przez mpluto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×