Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie chodzi o to, że karty MasterCard przechodzą bez problemu. Bez VPN czy PayPala. W Argentynie, Egipcie czy Turcji. Przez stronę i konsolę też teoretycznie powinno przejść po zmianie lokalizacji.

Powiedzcie mi, czy jest jakiś sposób aby kupić gry ze wstecznej? Bo wciąż wyskakują PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Generalnie chodzi o to, że karty MasterCard przechodzą bez problemu. Bez VPN czy PayPala. W Argentynie, Egipcie czy Turcji. Przez stronę i konsolę też teoretycznie powinno przejść po zmianie lokalizacji.

Powiedzcie mi, czy jest jakiś sposób aby kupić gry ze wstecznej? Bo wciąż wyskakują PLN.
Nie. Osobny sklep z racjonalizacją.
Zasady takie jak na x360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, hacker25 napisał:

Generalnie chodzi o to, że karty MasterCard przechodzą bez problemu. Bez VPN czy PayPala. W Argentynie, Egipcie czy Turcji. Przez stronę i konsolę też teoretycznie powinno przejść po zmianie lokalizacji.

Powiedzcie mi, czy jest jakiś sposób aby kupić gry ze wstecznej? Bo wciąż wyskakują PLN.

Jedynym sposobem jest zmiana regionu całego konta. Można to chyba robić raz na rok, ale wtedy nie będziesz mógł kupować w PLN.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze z argentyńskich ciekawostek - EA Access na 12 miesięcy za ~29 złotych. Kupowane przez Microsoft Store na komputerze, płatność oczywiście Revolut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie już dobę przechodzi weryfikację tożsamości... Pewnie nie przejdzie bo na prawo jazdy zaslonilem pesel i na zdjęciu tam bylem bez brody a na selfie z długą brodą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już chciałem na 3 lata brać EA Access, hahah ba nawet o 5 myślałem

A tu na rok da się kupić tylko :( bez robienia zapasu :(

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dupa nie idzie. Od piatku walczylem ;/

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś 3 razy wysyłałem im dokument i ciagle nie mogą go zweryfikować. Przyszedł SMS aby wysłać im dokument wystawiony przez rząd i aby zdjęcia były wyraźne. Wysłałem im znowu to samo co wcześniej i teraz muszę czekać 72h.
To jest chore - ostra inwigilacja! Kurcze podaje im dane, wysyłam dowód w postaci prawka (z zakrytym peslem), wysyłam im selfie (wiadomo, że inaczej wyglądam niż kilkanaście lat temu ale widać, że nos i oczy moje) a oni ciągle mają problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś 3 razy wysyłałem im dokument i ciagle nie mogą go zweryfikować. Przyszedł SMS aby wysłać im dokument wystawiony przez rząd i aby zdjęcia były wyraźne. Wysłałem im znowu to samo co wcześniej i teraz muszę czekać 72h.
To jest chore - ostra inwigilacja! Kurcze podaje im dane, wysyłam dowód w postaci prawka (z zakrytym peslem), wysyłam im selfie (wiadomo, że inaczej wyglądam niż kilkanaście lat temu ale widać, że nos i oczy moje) a oni ciągle mają problem.
...dlatego że PESEL zakryty.
Czytałeś o weryfikacji? Nic nie pisze o zakrywaniu.
Usługa Revolut idzie przez bank Lloyds TSB

Kolega też w weekend próbował się weryfikować przez selfie z zakrywaniem ważniejszej części dowodu i nie przechodziło. 

Nic nie zakrył i od razu przeszło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale numer pesel to bardzo wrażliwy numer. i wysyłanie dokumentu nieznanej instytucji może mieć negatywne skutki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale numer pesel to bardzo wrażliwy numer. i wysyłanie dokumentu nieznanej instytucji może mieć negatywne skutki.
Lloyds TSB ... Nieznana instytucja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ale sam Revolut to nie bank i właściciel może w każdej chwili zawinąć interes zabierajac kasę i część czapka.
Nie wiadomo czy kiedyś nie zechce użyć naszych danych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Kolos28 napisał:

Dobrze ale sam Revolut to nie bank i właściciel może w każdej chwili zawinąć interes zabierajac kasę i część czapka.
Nie wiadomo czy kiedyś nie zechce użyć naszych danych emoji4.png

NIe przesadzaj. Ty myślisz, że w innych aplikacjach, w których się logujesz nie mają Twoich danych? Jakby tak każdego wykorzystywali, to już dawno te firmy puściliby z torbami. A facebook to co? Jeszcze gorsze dziadostwo, a fotki pewnie wrzucasz :) 

 

Rób weryfikacje, uśmiechnij się na selfiaczku i cebula mode ON. Nie pękaj na robocie :vxoAZzf:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FB nie posiadam
Zrobilem bez zakrywania numeru. Mam czekać do 72h. Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego to ludzie nie zrobią aby trochę przycebulić. A PESEL i tak się nikomu spoza Polski nie przyda.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa, teraz jeszcze taniej wychodzą zakupy niż przez karty podarunkowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...nie rozumiem. Zakładacie kartę płatniczą i nie chcecie podać danych? Nawet numer telefonu już się rejestruje na dokładne dane osobowe. Przecież jak zrobicie jakiś wałek finansowy na większa skalę muszą was znaleźć. :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czego to ludzie nie zrobią aby trochę przycebulić. A PESEL i tak się nikomu spoza Polski nie przyda.
Synek nie trochę nie trochę...

To jest zacna, sroga cebula tu się nie walczy o 2 czy 3 złocisze a o nowe gry jak choćby Metro za 50zl (a jak kupujesz na 2 to wychodzi po 25zl).

Wiec sorry ale warto.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@danken000 to co przymuliliśmy na Argentynie, Turcji czy innej Brazylii przez ten rok liczysz w tysiącach. 

Głupi przykład Destiny 2 wersja Ultimate na premierę w PL 400zł, kupiliśmy chyba w Rosji za 130 - do tego na pół za niecałe 70zł ...70 a 400 to nie jest "kilka peelenów".

Metro Exodus 50zł ARU vs 240zł PLN  itp. itd.

Do tego dochodzą deal'e z golda które wyłapujesz na wspólnym koncie zdrapkami na triala 48h z Alledrogo za piątaka :)

Cebula w nas mocna bardzo jest!! 

:axk28y::janusz::wiesiekthug:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy dirt czy DoA6 w wersjach deluxe za nieco ponad 6dyszek. Cebula to dobre warzywo

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo już wyszedł dirt :) czas na odrobinie potu, krwi i łez przy odcinkach specjalnych w Szwecji


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super jest ta opcja kalibracji TV na XO.
Polecam każdemu aby zbliżyć się do jak najlepszego obrazu.
Super jest tam opcja ustawiania barw za pomocą trybu RGB i niebieskiego koloru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już chyba revolut nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×