Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Kolos28 napisał:

Już chyba revolut nie działa.

Chyba czy nie działa? Dlaczego tak twierdzisz. Opis przypadku poprosimy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odrzuciło mi x2 transakcje za gierkę (pre-order) twierdząc, że nie można zrealizować transakcji i kierują do pomocy technicznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kolos28 napisał:

Odrzuciło mi x2 transakcje za gierkę (pre-order) twierdząc, że nie można zrealizować transakcji i kierują do pomocy technicznej.

Kupowałeś przez stronę, aplikację czy przez konsole? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aplikacje.

Na innym forum ktoś również nie mógł kupić gry.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preordery z Revolutem nie działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Preordery z Revolutem nie działają.
Chyba w ogóle nie działa.
Ktoś kupił kilka dni temu The Division 2 w pre-order.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za czasów revoluta z Visa kupiłem preordera Dead Cells więc chyba działają. A może teraz wprowadzili jakąś blokade na to.

Przecież nie chce mi się wierzyć, że MS o tym nie wie. Jest pewnie ciche pozwolenie, ale bez przesady (preorder).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu jak ruszył temat z Revolut, ktoś kupił dywizję 2 Gold a wiec się dało.

Dziś już nie.

 

Wydaje mi się, że zablokowali nam cebulę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Kolos28 napisał:

Parę dni temu jak ruszył temat z Revolut, ktoś kupił dywizję 2 Gold a wiec się dało.

Dziś już nie.

 

Wydaje mi się, że zablokowali nam cebulę emoji3.png

Śledzę na stronie xbox-now aktualizacje wiadomości i nic tam oficjalnego nie ma. Gdyby tak było, to od razu napisaliby o tym, bo oni tylko w tym się specjalizują ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Śledzę na stronie xbox-now aktualizacje wiadomości i nic tam oficjalnego nie ma. Gdyby tak było, to od razu napisaliby o tym, bo oni tylko w tym się specjalizują  

Na pepper.pl Piszą o tym ostro  

https://www.pepper.pl/promocje/revolut-microsoft-xbox-na-tapecie-wybrana-gra-watch-dog-2-142458?page=70#thread-comments

 

Na stronie XSC jest już info o tym, że Revolut został zablokowany!

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według tego co zamieścił pewien użytkownik to wygląda na to, że zakupy w MS Store dostały blokadę regionalną (nie wiem czy każdy czy tylko ci co kupowali revolutem).
Z tego co napisał jemu support MS wynika, że aby zakupy były możliwe to musi się zgadzać waluta z regionem. Jedynym wyjściem jest migracja konta na dany region. Niestety, ten użytkownik nie mógł zrobić migracji gdyż jak poinformował go support, ma zablokowaną taką możliwość na 90 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gluten free, sruten free, konserwanten free, cukier free, teraz gaming dics free kurwa wychodzę...

Choć fakt ja mam 100% cyfry, kilkadziesiąt gier lekko i ani jednej płyty.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat w s ma to sens ta konsola kosztuje 600-700 a sam napęd to 250 zł choć pewnie kupują taniej 

 

Dobra cena , rok XGP i golda i dla mnie super deal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
akurat w s ma to sens ta konsola kosztuje 600-700 a sam napęd to 250 zł choć pewnie kupują taniej 
 
Dobra cena , rok XGP i golda i dla mnie super deal
W sumie typowo pod ich usługi może to nie głupie GamePass, Live, EA Access i grania od hooya...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S jest dla cieniasów, tylko XOX :darthvaderplz:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecny dashboard xbox one to najgorsze menu ever:

 

-rzeczy poupychane w najdalszych zakamarkach systemu

-po kliknięciu tego przycisku na środku pada nie wychodzi od razu tylko jakieś menu z boku ekranu wyskakuje

-masa jakiegoś szajsu i działa jak gówno

 

No i dopłacasz 1000 zł za xbox one x i dostajesz to co powyżej :5_smiley:

 

Jeżeli preferujesz ekstremalne doznania podczas zwykłej obsługi konsoli + download 50gb 4k contentu dla każdej gry, to rzeczywiście xbox one x jest dla ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez uważam ze dashboard x jest żenujący. Ale to i tak mi nie przeszkadza dobrze się przy nim bawić. W zasadzie na nim grywam najwiecej bo praktycznie wszystko co multiplatformowe i nie indycze to na x odpalam. A skolei wydajność i jakość obrazu jest na naprawdę wysokim poziomie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji, że od początku listopada użytkuje pierwszy raz Xbox a w dodatku XOX, to mam kilka przemyśleń na podstawie mojej egzemplarza, którego porównuje z moim prosiakiem. Prosiaka w październiku wymieniłem na ten najnowszy model z nowym chłodzeniem, który jest mega cichy.

 

XOX, użytkuje mi się bardzo fajnie, nie mam zastrzeżeń do Dasha bo w moim przypadku działa bardzo płynnie i fajnie.

Gierki wyglądają i działają naprawdę super - więc tutaj nie ma co wiele się rozpisywać. Niestety ale muszę obalić mit o bezgłośnej konsoli, przynajmniej moja konsola taka nie jest. Odrazu chce nadmienić, że nie znaczy to, że jest głośna - jest nadal cicha ale lekko słyszalna. Za moment postaram się to wyjaśnić.

 

Ogólnie największym plusem XOX jest to, że coraz częściej dostajemy gry w natywnym 4k ale ta zaleta czasem może stać się wadą gdyż chackerboarding użyty w ps4 pro, często zbytnio się nie różni a przynajmniej nie męczy tak konsoli.

Można by przypuszczać, że Xbox One X jest sporo mocniejszy od Ps4 Pro i natywne 4k nie powinno robić wrażenia na XOX. Niestety nie oszuka się technologii w jakiej został wykonany procesor i grafika. 4k bardziej dusi XOX niż oszukane w Ps4 Pro.

Gry, które nie zostały ulepszone na Xksa nie robią w ogóle wrażenia na tej konsoli i sprzęcik jest zupełnie nieslyszalny. Gry z zastosowaniem chackerbordingu działają porównywalnie cichutko, zarówno na moim PRO oraz Xksie. No ale wspomniane natywne 4k powoduje, że jestem wstanie usłyszeć lekki szum. Ja jestem bardzo wrażliwy na tym punkcie i mnie to przeszkadza, zwłaszcza kiedy gram na bardzo cichym poziomie głośności, natomiast moja kobitka twierdzi, że gdybym jej nie powiedział to by niezwróciła uwagi.

 

Jeśli chodzi o granie w gry to lepiej gra mi się na XOX gdyż przyzwyczaiłem się do pada i lepiej mi leży w dłoni. Do tego bardzo dużo najnowszych gier udało mi się kupić prawie za darmo na argentyńskim bazarze i chyba tylko dlatego ta konsola stała się moim domyślnym sprzętem do gier gdyż po kilku miesiącach, kiedy fascynacja nowym sprzętem opadła to stwierdzam, że tak na prawdę mając prosiaka, posiadanie drugiej konsoli nie jest potrzebne. Nie mniej jednak jak już mam to cieszę się z dobrodziejstw jakie daje Xbox

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym zdaniem skwitowales więc rozwinę temat...

W cenie 1 gry z psn możesz kupić spokojnie 2-3 w edycjach Gold z SP, więc trzeba brać pod uwagę też wydatki poniesione na gry.

Co do 4k to chcesz powiedzieć że wolisz oszukany na prosiaku bo nie halasuje, niż tru 4kej naprawdę zajebiście wyglądające ale obarczone większym szumem? Naprawdę? (to ja mam coś z psychiką bo jednak wolę większy szum i zysk graficzny).

I absolutnie NIE ZGADZAM SIĘ, z twierdzeniem o 1 konsoli... 2 jak najbardziej się przydaje bo albo tniemy koszty gier, albo zyskujemy exy w zależności która jest priorytetowa.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ja ogólnie doceniam exy na obu konsolach ale nie każdy lubi wyścigi czy platformowki jak ori. Ja dodatkowo należę do tych co lubią bijatyki a wiec Killer Instinct jest kozacki. Dzięki, Argentynie posiadam prawie za free takie sztosiwa jak Metro Exodus, DoA6, Dirt Rally 2.0. DMC5, Sekiro.

 

Co do grafiki to serio, doszukiwałem się ostatnio różnic w DMC5 na XOX i Pro. Owszem są różnice ale nie jest to masakryczna przepaść. Oczywiście w innych grach różnice są bardziej zauważalne zarówno w grafice jak i w draw distance - no ale co zrobić jak lekki szum mi przeszkadza podczas grania w 4k, zwłaszcza kiedy wiem, że podczas chackerboarding by go na iksie nie było

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji, w tym wątku piszemy tylko o tym, że XOX, to konsola nad konsole, a ps4 to świnia (albo prosiak).

A jak nie, to powinien wpaść Kill i banować :30vm3cw:

Wystarczająco dużo wątków mają eLGieBeTy od Sony pod swoje lansy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...co prawda nie Kill ale jak ktoś mje obrazi klocuszka to przypierdolić też mogę.

...A raj na poważnie to najważniejszy jest balans i zdrowe podejście.
Masz wybór, bierzesz typ co jest lepsze dla ciebie, nie dla sąsiada.

Co do szumu, na początku była bezszelestna. Im więcej ulepszeń pod 4k tym jest głośniej.
Są gry w których całkiem słychać aż żona się budzi i dostaję zjebę "przecież zwykle nie jest tak głośno" ...no bo jak kurwa od Netflixa ma być głośno?
To nie mój PS4 fat co to nawet w dashu wył jak odrzutowiec.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może źle się wyraziłem, ja uwielbiam mojego XOX. Po prostu chciałem wyrazić swoją opinię, że mając prosiaka nie potrzeba drugiej konsoli, zwłaszcza jeśli nie interesuje nas to co ma do zaoferowania druga konsola.

Ja tak naprawdę nie należę do tych osób i cieszę się, z mojej już dość pokaźnej biblioteki na Klocka. W sumie napisałem niefortunne zdanie, że Xbox stał się moja domyślną konsolą przez Argentyńskie Bazary - chodziło mi bardziej o to, że wcześniej przez lata gromadzilem mnóstwo gier na ps4 i nawet gamepass zbytnio mnie nie robi bo prawie wszystko mam już na psn.

Żeby było jasne, to od listopada nie kupiłem ani jednej gry na PlayStation a gier na Xbox przybyło około 15 i to same sztosiwa.

 

Wracając do ulepszonych gier na XOX.

Fakt, że producenci coraz więcej chyba wyciągają z tej konsoli bo wcześniej gierki nie robiły żadnego wrażenia na tym sprzęcie i takie gry jak SoTR, FH4, FM7, KI, najnowszy AC, F76 działają praktycznie bezszelestnie. Ostatnio wyszło kilka gierek takich jak Metro, RE2, DMC5, Sekiro, które powodują delikatny szum. I chyba stąd moje zdziwienie gdyż każdy rekomendował XOX jako bezszelestną konsolę. No ale oprócz Sekiro są to mocno dopakowane gry w natywnym 4k i choć klocek radzi sobie z nim doskonale to przy takiej grafice jaka jest generowana musi trochę bardziej się napracować by chłodzić bestie.

Porównania z moim prosiakiem wzięły się stąd, że jest naprawdę cichy. Nie wiem jakby zachowywał się przy takim obciążeniu jak klocek bo wszystkie te gry co w Xbox są w natywnyn 4k to na ps4 jest to checkerboard.

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×