Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Był moment ze w battlefront2 konsola była głośniejsza niż ps4 fat. Wyla niemiłosiernie. Potem jakaś latka to uspokoiła.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe jak z ceną . Za golda płacę jakieś 60% ceny nominalnej, a za xgp jakieś 25-30% ceny nominalnej. Kupowanie osobno to lepsza dostępność do promocji. Chętnie zapłacę za oba 240zl za rok ale pewnie będzie 600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za golda nic nie płacę a GamePass na 2 z innego regionu

Więc mnie nie kupią... ale ewidentnie się to by zgrywalo z tą nową konsola BEZ napędu...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by była ciekawa opcja. Ja za Golda płacę 30-35 funtów na rok. Gdyby się dało zrobić jedną wielką i zbiorczą usługę nawet wliczając w to EA Access za +- 500zł...to bym się zastanowił bo np teraz ograłbym sobie nowego Tomb Raidera i Just Cause 4 które w tej chwili kosztowałyby mnie coś koło 200zł...a to tylko dwie gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy każdym uruchomieniu konsoli ( instant on) włącza mi się coś takiego jak one guide - do skonfigurowania tv. Jak to wyłączyć ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox Game Pass Ultimate 55 zł miesięcznie. 

 

Geniusze ekonomii, jak tu zrobić niby taniej a jednak dużo drożej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Fajna reklama ;)

Chociaż nie posiadam xboxa, to wizja konsoli bez napędu mnie martwi:41_pensive:

Zastanawiam się dlaczego konsola bez napędu kosztuje 999zł? Chyba taniej kupi z napędem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to prawda ale gdzieś wyczytałem, że ps5 ma być bez napędu a wiec jeśli to prawda to pewnie cyfryzacja już się zaczęła, tylko dlaczego cena tego Xboxa jest tak duża?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Kolos28 napisał:

Nie wiem czy to prawda ale gdzieś wyczytałem, że ps5 ma być bez napędu a wiec jeśli to prawda to pewnie cyfryzacja już się zaczęła, tylko dlaczego cena tego Xboxa jest tak duża?! emoji4.png

To coś zle wyczytałeś bo ten ziomek od playstation co ostatnio oficjalnego wywiadu udzielił wspominał, ze będzie normalnie napęd. 

A dwa, jaki sens wtedy by miała wsteczna kompatybilnosc  na ps5, skoro ludzie maja ogromne biblioteki gier w pudełkach na ps4. 

Edytowane przez mpluto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanko odnośnie nagrań dvr. Czy jest możliwość odnalezienia pewnych nagrań, które w dziwny sposób zniknęły z konsoli, oraz z onedrive? Nie mogę nigdzie ich odnaleźć a jestem niemal pewien że ich nie usuwalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś Gamescomowy Inside Xbox, to już pewnie że nie wygrają tej generacji grami ale coś czuję że konkretnie dołożą do pieca swoją usługą i w XGP zobaczymy tłuste, niestare AAA

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, pablos_83 napisał:

Dziś Gamescomowy Inside Xbox, to już pewnie że nie wygrają tej generacji grami ale coś czuję że konkretnie dołożą do pieca swoją usługą i w XGP zobaczymy tłuste, niestare AAA

Oj liczę na to. Game Pass do września przyszłego roku i chętnie bym coś ograł w tej cenie. Były plotki, że będzie DMC 5 no i już by było ponad 100 zł do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno się postarają aby zrobić WOW. Ostatnie 1,5 roku XO i ostatnie 1,5 roku by czymś przyciągnąć na swoją stronę.

 

Netflix dla graczy nie tylko z nazwy ale taki realny, aż żeby konkurencję zapiekło

 

 

Gdzieś widziałem dane , że gracze którzy mają PS4 i nawet nie planują XO, nie kupują gier co są w XGP.

 

Wydać 150 zł boli, jeżeli ktoś inny ma za prawie darmo... i ma boleć :3_grin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem ze troche nie w temacie bo to XGP sie tyczy bezposrednio. 

 

Znow promocja na ultimate i XGP PC (beta) dla tych co nie maja aktywnej subskrybcji. 

I ja wiem ze tak zawsze nie bedzie, i jak wiem ze MS docelowo ma na tym zarabiac, i jak wiem ze cos co jawi sie opcja ma pozniej byc musem (patrz PS plus z PS3 i zmiana tegos abo na PS4). 

 

Ale bardzo mi przykro i bardzo przepraszam za to ze poluje na promocje, to ile gier ktorych inaczej pewnie bym nie kupil sprobowalem w XGP, to ze czesc z nich zamieram po prostu kupic a czesc juz kupilem (na promocjach ma sie rozumiec), to ze cos nowego wpadnie i to sprawdze na PC to jest ogromny plus w smiesznej cenie. Abo wygasa mi tak ze akurat powinniem zalapac sie na promocje. 

 

I teraz:

- 3 miechy XGP PC (bata) 19pln 

- 2 miechy XGP Ultimate (ktory jesli kupie pozniej podbije mi XGP PC do wersji Ultimate) - 8pln

Sumarycznie: 27pln co wychodzi 5,4pln za miesiac. 

 

No az glupio nie kupic. 

 

I tutaj pytanie do tych bardziej obeznanych w temacie XO - czy nie majac konsoli mam jakas opcje przyklepania gier z Golda, przez PC? Tak na wypadek jakbym kiedys XO kupil?

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz konto to możesz zaklepać. ja z rok zanim kupiłem xboxa miałem konto i dopisywałem sobie dlc czy jakieś darmówki 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MagEllan napisał:

ja wiem ze troche nie w temacie bo to XGP sie tyczy bezposrednio. 

 

Znow promocja na ultimate i XGP PC (beta) dla tych co nie maja aktywnej subskrybcji. 

I ja wiem ze tak zawsze nie bedzie, i jak wiem ze MS docelowo ma na tym zarabiac, i jak wiem ze cos co jawi sie opcja ma pozniej byc musem (patrz PS plus z PS3 i zmiana tegos abo na PS4). 

 

Ale bardzo mi przykro i bardzo przepraszam za to ze poluje na promocje, to ile gier ktorych inaczej pewnie bym nie kupil sprobowalem w XGP, to ze czesc z nich zamieram po prostu kupic a czesc juz kupilem (na promocjach ma sie rozumiec), to ze cos nowego wpadnie i to sprawdze na PC to jest ogromny plus w smiesznej cenie. Abo wygasa mi tak ze akurat powinniem zalapac sie na promocje. 

 

I teraz:

- 3 miechy XGP PC (bata) 19pln 

- 2 miechy XGP Ultimate (ktory jesli kupie pozniej podbije mi XGP PC do wersji Ultimate) - 8pln

Sumarycznie: 27pln co wychodzi 5,4pln za miesiac. 

 

No az glupio nie kupic. 

 

I tutaj pytanie do tych bardziej obeznanych w temacie XO - czy nie majac konsoli mam jakas opcje przyklepania gier z Golda, przez PC? Tak na wypadek jakbym kiedys XO kupil?

 

 

 

Przeglądarka internetowa, aplikacja Xbox na telefon.

Gry z Golda/GP masz od razu w sklepie w zakładkach po lewej, przy tych w Play Anywhere masz od razu guzik "zainstaluj".  :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem gamepass i gold do grudnia tego roku.
Połączyłem je za 8 zł i mam teraz Ultimate do czerwca 2020. Gdyby tak sony rozpieszczało swoich klientów

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Kolos28 napisał:

Miałem gamepass i gold do grudnia tego roku.
Połączyłem je za 8 zł i mam teraz Ultimate do czerwca 2020. Gdyby tak sony rozpieszczało swoich klientów emoji4.png

Ja się rzuciłem na głęboką wodę i dobiłem Ultimate na 3 lata :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×