Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden scarlet (lepszy) a drugi lockhart (tanszy).

 

Troche dziwi mnie decyzja o tym ze tanszy ma byc slabszy od XOX. Z drugiej strony budzetowka to budzetowka. Jesli MS czegos nie spierniczy to XOX moze miec przed soba ladnych pare lat (skoro jest mocniejszy od slabszej nowej konsoli).

 

Z drugiej strony zakladam ze MS rozpocznie szeroko zakrojona akcje lap klienta (niedzielnego gracza). Czyli beda jeszcze promki na XOS all digital z gra (lub grami) plus 3 miechy XGP Ultimate ponizej 100 eur. Ktos kupi zobaczy o fajnie moge grac i bedzie placil abonament, a moze z czasem przesiadzie sie na mocniejsza ale caly czas tansza opcje all digital (lockhart).

 

Niemniej przynajmniej dla mnie takie pol srodki odpadaja.

 

Jak bedzie sie zobaczy bo teraz to masa plotek i innych przeciekow, wyciekow - az by sie przydal ten hydraulik taki znany z wasem jak mu tam pan Marian, a nie sorry on chyba ze slonecznej Italii a wiec Mario.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On będzie słabszy tylko na papierze. Ma lepszy cpu (wyższy klatkaz) dedykowane układy rt wiec może się okazać ze gry będą wyglądać i działać lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.12.2019 o 18:25, mpluto napisał:

Ściągnąłem tyle, żeby odpalić i wszedłem w menu i wszystko jest po polsku. Żadnej części nie odpalałem, ale chyba hak jest menu, to powinno być wszystko?

Odpaliłem halo 1 i angielski język 

Menu jest po polsku. Reszta tak jak napisałem powyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, CePeeN napisał:

On będzie słabszy tylko na papierze. Ma lepszy cpu (wyższy klatkaz) dedykowane układy rt wiec może się okazać ze gry będą wyglądać i działać lepiej.

Moze i tak... 

Choc dalej mam nadzieje ze MS bedzie konsekwentny i bedzie wpieral XOX przynajmniej przez jakis czas. Tak moze nie nie wszystkimi wodotryskami ale majac na uwadze jednak moc "na papierze" ten sprzet powinnien jeszcze troche pozyc. 

 

Jednoczesnie aktualni uzytkownicy beda mieli wybor co do przesiadki. 

 

Pozyjemy zobaczymy. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trąbią o tym już od dawna. Ma być iteracyjne podejście do sprzętu i X będzie jeszcze wspierany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, CePeeN napisał:

Trąbią o tym już od dawna. Ma być iteracyjne podejście do sprzętu i X będzie jeszcze wspierany.

Ale ja o tym wiem... 

Tyle ze pamietaj ze wiara w jakiekolwiek informacje od duzych firm jest mocno na wyrost... Bo wielu udaje sie cos spierniczyc i to koncertowo. 

Dlatego napisalem ze musza byc konsekwentni czyli faktycznie isc ta droga, o ktorej mowia. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kształt ma wyjątkowo nie wyjściowy. Sam design to kwestia gustu ale praktyczność zerowa dla kogoś takiego jak ja, który ma niskie polki pod tv..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sie troche rozczarowalem. Dla mnie One X ma idealny ksztalt i po cichu liczylem na cos podovnego :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, CePeeN napisał:

Kształt ma wyjątkowo nie wyjściowy. Sam design to kwestia gustu ale praktyczność zerowa dla kogoś takiego jak ja, który ma niskie polki pod tv..

Tak jak kilka razy pisałem o tym, że wygląd konsoli nie ma dla mnie znaczenia tak teraz muszę ugryźć się w jezyk. Od dziś zmieniam zdanie. Brzydkie to strasznie. Subwoofer mi jest niepotrzebny. Mam nadzieję, że Sony pójdzie inną drogą i ich konsola będzie wyglądać normalnie i będzie można ją postawić w niedużej półce pod tv tak jak mam teraz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wygląda na to ze jeden sprzęt. Pytanie jaka będzie cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod biureczko jak znalazł

 

Skoro ten zaprezentowany wygląda jak subwoofer to obstawiam, że wersja S full digital będzie wyglądała jak soundbar

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba, że MS uderza w taki minimalistyczny design. Już XOS i XOX wyglądały bardzo gustownie.  OK pionowy układ może budzić kontrowersje, większość sprzętów rtv ma bardziej horyzontalne proporcje. Ale stylistyka jest utrzymana. 

Sony mimo wszystko zalatuje trochę fajansem, jakieś ledy, wyoblenia, chropowaty plastik itp.  Takie trochę wzornictwo z początków XXIw.  A to bardzo dziwne bo japończycy przecież umieją w design... Mam nadzieję, że projektanci ps5 nie poszli dotychczasową drogą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie panowie, można to położyć w każdej płaszczyźnie.

Ale widzę, że cokolwiek nie wypuszczą, nie zrobią to jak zwykle narzekania :xzibit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli go obrócimy o 90 stopni to jest wysoki na długość pada czy lo około 2x wyższy niż Xbox One X i nadal mniejszy niż Xbox One (FAT). ...też miałem pierwsze wrażenie - subwoofer czy tam głośnik z Alexa od Amazona. ...ale nie wygląda to źle jak się spokojnie to przetrawi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówiłem ze mi się nie podoba. Ale na polke, na której teraz trzymałem konsole nie wejdzie. Najwyżej postawie go gdzieś z boku/ tylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że ceny nie podali. Normalne podchody nikt nie chce wyjść z ceną przed szereg. Zabierają się do tego jak pies do jeża. Wygląd jak wygląd, może nawet odpalać gry w 8k i 120fps tylko, że tu o gry chodzi a te u Sony bardzo trafiają w mój gust. Jedynie zachęcili by mnie gdyby wyszedł nowy Fight Night i byłby to exclusive a tak to nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz pytanie : po dość chujowym pierwszym xboxie , bardzo dobrym 360 i znów chujowym one (głównie polityka firmy) znów się podniosą i zrobią godnego następcę 360 czy dalej będą chcieli wpiedalac milion abonamentów na multiplatformy zamiast porządnych nowych IP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymiary poza tymi szeroki jak pad i wysoki jak 3 pady ktos znalazl? 

 

Wiec moja opinia. 

Pisalem i trwam przy tym wyglad ma znaczenie drugorzedne. Acz zachacza tez o praktycznosc (czy wymiary beda pasowac, czy wyglad nie jest zbyt kosmiczny - jak projekty Mad Boxa, i czy bedzie praktyczny). 

 

To co pokazal MS oceniam bardzo neutralnie. Ja rozumiem ze Box w nazwie moze zobowiazywac, acz jesli juz mialo by to tak wygladac jak wyglada dodalbym jakies zaokraglone krawedzie czy cos. 

W formie domyslej czyli postawa pionowa, srednio podoba mi sie pionowy slot na plyty. 

Mozna postawic tez w poziomie, pytanie czy MS zadbal o odprowadzanie ciepla bo pozycja z odprowadzamy ku gorze ma sens. Niemniej jesli bym go obabil na bok. To bardziej by mi pasowal.

 

Widze tutaj minimalizm o prostote. Jak pisalem ocena dosc neutralna (bo i jaka ma byc ciezko jarac sie prostopadlosiennym pudlem). To ma przedewszystkim dzialac, nie halasowac, i dostarczyc wiecej mocy. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, zdun napisał:

No to teraz pytanie : po dość chujowym pierwszym xboxie , bardzo dobrym 360 i znów chujowym one (głównie polityka firmy) znów się podniosą i zrobią godnego następcę 360 czy dalej będą chcieli wpiedalac milion abonamentów na multiplatformy zamiast porządnych nowych IP...

 

No podobno 15 zespołów pracuje nad grami, także może i jakieś nowe IP powstaną. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie mrugają w stronę PC-towców, streamerów oferując design komputera stacjonarnego w doopie mając Januszy grających na wymuskanych kanapach w swoich salonach na telewizorkach wziętych na raty z Media Expertu.

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×