Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Narobili masę błędów przy Xbox One - byłem pierwszy do wyśmiewania ich. 

Podnoszo sie skolan. ...nakupowali studiów, tylko na efekty trzeba trochę poczekać.

Coraz częściej Sony ma tytuły czasowo ekskluzywne. Nawet takie Final Fantasy 7 Remake ma ekskluzywność czasową na rok.

Jak dla mnie to już wolę poczekać ten rok i zagrać na Xboxie jak człowiek. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem z czego wynika taki wygląd konsoli - czy dzięki temu będzie idealne odprowadzanie ciepła i cisza podczas grania czy coś w tym stylu? Bo jeśli nie, to naprawdę jest to kiepski ruch. To, że wygląda jak odświeżacz powietrza mnie nie obchodzi, bo bryła jest moim zdaniem fajna i ciekawa. Ale co z tego, skoro nie wejdzie na półki u osób, które są przystosowane do stosowanego od dekad płaskiego stylu projektowania wszelkiego rodzaju urządzeń dostarczających sygnał do TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny karton. Pytanie czy ktoś się przyłożył do dokładnych pomiarów. Jeśli tak to będzie kawał faktycznego kloca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ale mam pytanko, bo w temacie Xboxa mało się orientuję. Ten nowy X będzie stał w pionie, jak taka wieża? 

Jak to zmieścić w szafkę pod tv?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Frost Prime napisał:

Spory, ale to pół biedy. Oby te gry które na to wyjdą były zajebiste.

Gry plus niech utrzymają dotychczasowy poziom usług i mam w dupie jak tak konsola wygląda.

Trendy mała szafeczka i duży ekran nad nią? To sobie postawisz X-a na podłodze. Nie rób scen jeden z drugim. Janusze trendów.

Ja mam taką rtvkę, że się pięknie zmiesci w pionie obok oleda.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypraszam sobie, do januszy trendów się nie zaliczam, a w obecną szafkę Xa bym nie wcisnął. Jeśli może leżeć, to spoko, jeśli w grę wchodzi tylko opcja pionowa to ujnia straszna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież było pisane, że może stać i leżeć. Taki fiutek mikromiękki  :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Kupiłem kod na red dead redemption na cdkeys i caly czas pisze, ze musze zmienic region jezyka zeby pobrac. Zmienialem juz kilkanascie razy na rozne i nic. Kod jest dobry bo wyskakuje ze chce RDR, ale cos z jezykiem jest nie tak. Ktoś coś? Pisalem do cdkeys ale nic nie odpisuja co jeszcze sie nie zdarzało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że kupiłeś kod na zły region. Poszukaj zmiany regionu w opcjach (nie języka). Jeśli to pierwsze Red Dead to możliwe, że nie będzie działać bez zmiany regionu całego konta, gdyż gry z Xbox 360 mają blokady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to musisz się skontaktować ze sprzedawcą, bo sprzedali Ci niekompatybilny kod.

Zmian regionu jest kilka. Dla gier z Xboksa 360 zazwyczaj trzeba wykonać migrację konta, która możliwa jest raz na 3 miesiące i zablokuje możliwość kupowania gier 360 przy użyciu Polskich kart. Jeśli nie znasz regionu kodu to nie ma sensu się w to bawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie - dostałem od dziewczyny kartę doładowującą portfel i teraz pytanie...mieszkamy w UK i karta jest w funtach...jak zmienię sobie region na UK to będę w stanie wbić tą kwotę?

Czy jak później zmienię na PL to jakoś to przeliczy? Jest to w ogóle możliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, konto Microsoft ma sub konta walutowe.

Osobno nalicza złotówki, funty czy peso argentyńskie.

 

Będąc w GB, przełączasz region na GB, restartujesz konsolę i kupujesz w funtach.

 

MS_CURRENCY.PNG

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Frost Prime napisał:

Zajebiście. Dzięki wielkie. Na bank na ZłomStejszyn nie ma czegoś takiego.

Nie ma. Tam konto jest przypisane do regionu w którym zostało założone więc na każdy kraj osobno trzeba zakładać konto. 

Zdrapka danego kraju + VPN i kupujesz gry. Czy taniej w Turcji, Rosji czy Argentynie czy innej Brazylii ...a jeszcze jeżeli gra idzie na 2 lub 3 osoby to jest w ogóle bajka.

https://xbox-store-checker.com/pl/

https://www.xbox-now.com/pl/

Są nawet serwery Discord gdzie ludzie handlują zdrapkami z różnych krajów.  :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie ten dysk, potwierdzili już ze to nvme? I więcej szczegółów nr rt by się przydało.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nowym xboxie niby dużo ale nic odkrywczego, będzie mocny, kompatybilny i wszystkie gry przez pierwsze lata będą też działać na XO FAT. Fajnie że na starcie będzie bilbliteka gier ale ja nie czuję tej radości przejścia na nową generację. Taki upgrade kompa, na pewno kupię ale w dalszej przyszłości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez najpierw kupię ps5 bo sprzedałem prosiaka ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja moge byc w mniejszosci... Fakt faktem nastepnych konsol i tak nie kupie przed revision2 czy jak to tam nazywaja. 

Ale jesli do tego czasu okaze sie ze XO idzie droga ktora mi sie podoba to wezme pewnie XO jako pierwszego. A PS5 jako kolejna konsole. 

No chyba ze Sony mnie czyms ostro powali to i bedzie osiolkowi w zloby dano to wezme obie konsole za jednym zamachem. 

 

Po 3 latach grania na lapku, ktory wyparl mocno PS4 z glownego sprzetu do grania, stwierdzam ze kupno kolejnego na chwile obecna nie ma sensu - mam conajmniej kilkadziesiat gier z bundli i innych wyprzedazy ktore dzialaja na nim dobrze i poki nie padnie sprzet moge w nie grac. A zakladam ze za obie konsole kolejnej generacji zaplace mniej nizli wydalbym na jednego lapka. Do tego XGP PC (lub ultimate) daje mi mozliwosc ogrywania indykow (ktore zazwyczaj maja mniejsze wymagania) czy to na konsoli czy to na lapku. 

 

milego grania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×