Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Banan91PL napisał:

Czyli co dostane gears of war 4 i jak je odpale to doślą kod na pozostałe 3 ?

Jeśli masz wersję pudełkową to kody dostaniesz fizycznie - tak twierdzi @Frost Prime, jeśli cyfrową to kody przyjdą w wiadomości na xb live.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Banan91PL napisał:

Czyli co dostane gears of war 4 i jak je odpale to doślą kod na pozostałe 3 ?

A te Gearsy to masz cyfrowo czy w pudełku? Bo jak cyfrowo to Ci przyślą kod tylko nie wiem ile na niego będziesz czekał. Jak w pudełku to od razu masz tak karteczkę z kodami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Frost Prime napisał:

A te Gearsy to masz cyfrowo czy w pudełku? Bo jak cyfrowo to Ci przyślą kod tylko nie wiem ile na niego będziesz czekał. Jak w pudełku to od razu masz tak karteczkę z kodami.

Czas oczekiwania na przesłanie kodów to w większości użytkowników ok. 2 tygodni. Maksymalny czas to 30 dni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Frost Prime napisał:

A te Gearsy to masz cyfrowo czy w pudełku? Bo jak cyfrowo to Ci przyślą kod tylko nie wiem ile na niego będziesz czekał. Jak w pudełku to od razu masz tak karteczkę z kodami.

Chyba w tym bundle będzie gra w postaci kodu  bo chyba nie dają fizycznych nośników do bundle 

Jak jest  z grami z Golda?  jak np ściągnę grę która jest w goldzie to jest ona moja na zawsze czy tylko przez miesiąc mogę w nia grać (jak jest w grudniu to tylko do końca grudnia)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Banan91PL napisał:

Chyba w tym bundle będzie gra w postaci kodu  bo chyba nie dają fizycznych nośników do bundle 

Jak jest  z grami z Golda?  jak np ściągnę grę która jest w goldzie to jest ona moja na zawsze czy tylko przez miesiąc mogę w nia grać (jak jest w grudniu to tylko do końca grudnia)?

Możesz w nie grać dopóki masz Golda. To działa tak samo jak :plus:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Frost Prime napisał:

Możesz w nie grać dopóki masz Golda. To działa tak samo jak :plus:

Z tą różnicą chyba, że gdy zniknie ona ze sklepu to na xb one zostają, a na ps nie będą działały. Jeśli jest inaczej to mnie poprawcie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem  FF XV, rise of tomb raider, Star ocean 5 I dishonored 2  za to kupiłem  quantum break, ryse son  of rome, sunset overdrive, halo 5 i play n charge kit i jezcze zostało ale już nie brałem nic bo kiedy to ogram  jak jezcze z bundle Gearsy pięknie  cebula we krwi robi swoje. Mam nadzieje ze sunset i halo będą po polsku bo wiem ze reszta nie jest jak nie to moje cebulowe serce peknie 

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli, to nie bundle sklepowe, to każda gra w postaci kodu jest. Teraz ciulaj na pada elite, bo warto paniczu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryse było nie raz przecenione na CDKeys, Halo5 też, QB to jednostrzałowiec więc i tak przepłaciłeś :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryse było nie raz przecenione na CDKeys, Halo5 też, QB to jednostrzałowiec więc i tak przepłaciłeś :24_stuck_out_tongue:

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Ryse kupiłem za 30 zł w promo w pudełku, Halo 5 też za grosze, ba nawet Halo masterchef collection (1,2,3,4) za kilka dolców...

Toż to konsola cebula

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zostało mi na parę gier ale nie mam tyle czasu mam grania na pół roku. dodam że to co kupiłem to używki na płytach 

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zostało mi na parę gier ale nie mam tyle czasu mam grania na pół roku. dodam że to co kupiłem to używki na płytach 

I tak oferta EA Access (kup obowiazkowo) zapcha Tobie cały dysk tu cza paniczu że 3TB

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

 

 

I tak oferta EA Access (kup obowiazkowo) zapcha Tobie cały dysk emoji14.png tu cza paniczu że 3TB emoji14.png

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Nie wszystko mnie interesuje  a z tego co widziałem na liście to tylko nfs i może ufc 2 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, pamiętaj że WSZYSTKO co jest w ofercie jest na stałe i mając abonament grasz we wszystko co jest dostępne ;) 

Nie trzeba nic zaklepywać itp. :1_grinning: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do końca roku Lost Odyssey do pobrania za darmo. Już można pobierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piękny jest ten OnionBox :banderas:  nic tylko brać i grać https://www.microsoft.com/en-US/store/p/Lost-Odyssey/BZB4S8FS8T5B

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Do końca roku Lost Odyssey do pobrania za darmo. Już można pobierać.

Głupie pytanie może ale co to?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak wyłączyć dźwięki w menu  konsoli jak przeskakuje między opcjami itp bo nie mogę tego  znaleźć . 2 sprawa instaluje grę i strasznie wolno kopiuje sie na dysk jak by ściągala się z neta. 3 sprawa strasznie nieczytelny ten Windows 10. w sklepie konsoli ciągle wywala błąd jakis że  nie można załadować strony  tez tak macie ? aha jak ustawić jakiś motyw bo wszystko szare i smutne a tego tez znaleźć nie moge 

 

Jeszcze coś nie moge ściągnąć gry na xboxa 360 w gwg a jest wsteczna kompatybilność jak wchodzę w outland to nie mam pobierz 

 

Mam dziwny problem instalacja quantum break staje na 383 MB i nie chce iść dalej

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko...

 

wielokrotnie czytalem na tym forum ze na xb sciaga sie gry cala predkoscia lacza i to była jedna z głownych zalet konsoli zielonych wzgledem ps4 wg. mnie, a dzisiaj czytam newsa na ppe " Aktualizacja systemowa Xbox One przyspiesza transfer plików nawet o 80% "  źródło: http://www.ppe.pl/news/48164/aktualizacja-systemowa-xbox-one-przyspiesza-transfer-plikow-nawet-o-80.html

@SephiroT wtf?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roznie to bywalo, ja miedzy 23 a 11 mam do 300Mbps, i faktycznie ciezko bylo osiagnac chociaz 60-70% tego transferu, za to w pozostalych godzinach gdzie mam 150Mbps to mniej wiecej tyle szlo bez najmniejszego problemu. Inna kwestia to sama instalacja sciaganych plikow, bo na XB1 odbywa sie to rownarzednie ze sciaganiem, i np. te same demo/gra na PC byla na dysku O WIELE szybciej niz na XB1, mimo ze i tu i tu wykorzystywane bylo maksymalne lacze, wiec zgaduje ze MS pokombinowal cos z przydzieleniem zasobow CPU/RAM dla sciagania/instalacji plikow, i stad glownie bedzie pochodzil boost "transferu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj weszła aktualizacja:

 

Osoby korzystające z szybkiego łącza, powyżej 100 Mbps, powinni odczuć największą różnicę, ponieważ prędkość pobierania może u nich wzrosnąć nawet o 80%. Posiadacze najnowszej konsoli Microsoftu, którzy mają internet wolniejszy niż 100 Mbps, też powinni być zadowoleni, ponieważ szybkość pobierania danych zwiększy się u nich maksymalnie o 40%.

 

Była też aktualizacja pada. Co można aktualizować w padzie? :) 

Edytowane przez hacker25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś na XO sprawdzić kiedy i jaka jest aktualizacja? Co chwile czytam o aktualizacjach a jak włączam konsole to u mnie nigdy nic nie ma :siara:

W PS4 jest w powiadomieniach i wymaga naszej ingerencji żeby ja zaktualizować a tutaj nic.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×