Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Halo jest genialne, pod każdym względem. Szczytowa forma Bungie pokazała na co ich stać.

Jak Xbox padnie to pogramy na PS nioch nioch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli dokonałem dobrego wyboru biorąc kloca z halo ?? hihi teraz tylko szafkę trzeba przebudować ale to już nie problem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu rozumiem fenomen Halo. Gram w drugą część. Skończyłem poziom 9 na 15 więc się wypowiem :P

Ależ ta gra jest śliczna! Ani słowa, ani filmy na YT nie oddadzą tego jak wybornie to wygląda na TV. Śmiem nawet powiedzieć, że oprawa momentami bije ostatniego Killzona. Do tego wszystkiego epicko zrealizowane przerywniki filmowe w starej dobrej szkole renderu. A sama gra, gameplay, fabuła i postacie są tak dobre, że ciężko się oderwać.

 

O ile jedynka jest trochę archaiczna, tak w dwójce ich poniosło na całego, a remake jako taki to jest po prostu mistrzostwo świata. Gry napisane od nowa. Pod "selectem" można się przełączyć (w oka mgnieniu), na starą wersję i wtedy doskonale widać, że wszystko otektsturowali od nowa. I to jak!

 

Oglądałem Twoje klipy i tak się właśnie zastanawiałem, czy to jest jakaś nowa gra z serii Halo czy to ten remaster :P

Faktycznie wygląda to bardzo dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kill zapomniałeś o doskonałym O.S.T. Lord Karnage recenzując Halo(nie pamiętam, którą część), powiedział, że seria od Bungie dla pierwszego dziesięciolecia XXI w. jest tym, czym były Mario i Zelda dla gamingowego przemysłu w poprzedniej epoce. Kto nie grał, nie zrozumie, że te gry to fundament FPS-ów w obecnym kształcie.

 

Edytowane przez Grabeq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę o zewnętrznym dysku, jako o rozszerzeniu naszego "magazynu".

Szybki tutorial, jak to podpiąć pod system:

 

 

Oczywiście (?!!) zainstalowanych gier na dysku wewnętrznym nie trzeba pobierać ponownie - wystarczy je po prostu przenieść.. (Da się?? Da się..):

 

Myślicie, że dysk USB będzie mniej wydajny od tego stockowego? Błąd.. Porównanie pracy dysków wewnętrznego i tego na USB 3.0:

 

Reasumując - jeśli chcesz mieć 3TB (ok.. 3,5TB) w swoim X1 - wydajesz ok 400pln na zewnętrzny dysk (np. ten: http://allegro.pl/dysk-zewnetrzny-seagate-3-5-3tb-usb-3-0-i5477993269.html) i już...

 

Na koniec - jeśli chcecie sami składać zestaw dysk + obudowa 3.0 - zwróćcie uwagę, czy dysk nie ma zapotrzebowania prądowego większego niż 0,9mA - wtedy mogą pojawić się problemy - wynika to ze specyfikacji interfejsu USB 3.0 (oczywiście tyczy się to tylko sytuacji, kiedy obudowa w pełni zasilana jest z portu USB 3.0)

Edytowane przez m0rph
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@m0rph

Przyda się, dzieki, tym bardziej że miejsce na dysku z każdym dniem maleje :laugh:

 

TopBannerController.jpg

Wkrótce w osobnej sprzedaży ma się pojawić nowy pad z wejściem na Jacka 3,5mm.

Nowoczesny wzór kamuflażu, osobne wibrację na triggerach, wzmocniony i bardziej precyzyjny d-pad.

Cena: ok 250zł

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olać tego pada i dawać Elite! Boże, tyle dni po targach, a ja dalej jaram się jak dzieciak tym nowym padziorem... Będzie granie od października! Szkoda, że nie dali go od razu na premierę Forza 6, łopatki z tyłu to czysta poezja:)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft zainteresowany przejęciem AMD?

 

Z informacji uzyskanych przez serwis KitGuru wynika, że Microsoft może być zainteresowany przejęciem AMD. Źródła donoszą, że oba przedsiębiorstwa mogły już przedyskutować temat ewentualnej fuzji, przy czym nie ma żadnych informacji, jakie były efekty tych rozmów. Warto przy tym pamiętać, że Microsoft jest już kolejną firmą, która miała rzekomo wyrazić chęć zainteresowania przejęciem. Źródło

 

Jeżeli okażę się to prawdą to ciekawe jak to się przełoży na same konsole i czy w ogóle coś się zmieni. Niemniej robi się ciekawie...

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, chciałem się przywitać bo zagoszczę tu już na stałe.

 

Po dzisiejszym plusie zdecydowałem że przechodzę na drugą stronę.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety sam o tym coraz częściej myślę, Sony spoczęło na laurach i ma głęboko gdzieś swoich klientów. Zwyczajnie na dzień dzisiejszy Microsoft oferuje zdecydowanie więcej za mniejsze pieniądze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowo chłopaki, będziecie zadowoleni. Z miejsca polecam wykupić EA Acess za śmieszne 80zl/rok i zapraszam do Titanfall.  Sony dostało ode mnie wała na jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że EAA nie da się wykupić przez zdrapki. To prawda? Jeśli tak to jakie są inne metody płatności na XBL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta kredytowa.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W życiu nie widziałem w jednym miejscu tylu niewdzięczników na raz.

Sony dzisiaj dało aktualizację poprawiającą stabilność systemu podczas działania niektórych funkcji, a tu moderacja i administracja kupuje xbox'y :beee:

Dramat.

 

 

 

 

 

 

Tym bardziej, że ja swojego kupię pewnie dopiero we wrześniu :P

Edytowane przez Sithman
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowo chłopaki, będziecie zadowoleni. Z miejsca polecam wykupić EA Acess za śmieszne 80zl/rok i zapraszam do Titanfall.  Sony dostało ode mnie wała na jakiś czas.

 

Czy w grach z EA Access do trybu sieciowego potrzebny jest gold?

 

Już znalazłem...

 

Can I join EA Access without an Xbox Live Gold subscription?

Yes, any Xbox One gamer can join EA Access and take advantage of the benefits of membership without an Xbox Live Gold subscription. In order to connect to multiplayer gameplay on the Xbox One platform, however, you’ll need a subscription to Xbox Live Gold. Learn more about Xbox Live Gold membership here: http://www.xbox.com/live/

Edytowane przez yogi79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem, pooglądałem i wnioski moje są takie:

EA Access, nowy Tomb Raider, Quantum Break.. miałbym co robić do końca 2015 na xbox one...

Dodałbym jeszcze legendy w trybie fut w Fifie, których na PS nie ma.

Coraz bardziej napalam się na tą konsolę. Trzeba ogarnąć finanse i na poważnie przemyśleć sprawę.

Kupno konsoli na jakieś raty 0% to nie problem, problem pojawi się, kiedy trzeba będzie wybrać między ps+ a xbox gold.

 

edit: btw. może przydałby się tutaj też temat "gdzie kupić i za ile", hmmm? Panowie modzi?

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem, pooglądałem i wnioski moje są takie:

EA Access, nowy Tomb Raider, Quantum Break.. miałbym co robić do końca 2015 na xbox one...

Dodałbym jeszcze legendy w trybie fut w Fifie, których na PS nie ma.

Coraz bardziej napalam się na tą konsolę. Trzeba ogarnąć finanse i na poważnie przemyśleć sprawę.

Kupno konsoli na jakieś raty 0% to nie problem, problem pojawi się, kiedy trzeba będzie wybrać między ps+ a xbox gold.

 

Quantum Break może się pojawić dopiero na początku 2016 roku ale i tak przemyśl zakup, bo warto.

Jak już sobie kupisz Xbox One to porównasz oba urządzenia, zobaczysz jaka jest jakość wykonania i jak to cicho pracuje względem PS4, sprawdzisz też, czy widać jakąś różnicę, a na brak gier narzekać na pewno nie będziesz, zobaczysz. Polecam, Magda Gessler :P

 

W zestawie dostaniesz pewnie kod do EA Access i 14 dniowy dostęp do multiplayer, przy zakładaniu nowego konta powinieneś dostać również 30dni darmowego GOLDA.

Już sam podstawowy zestaw daje dostęp do sporej ilości gier, a do końca roku masz jeszcze EX premiery: Rise of the Tomb Raider, Halo 5: Guardians, Forza Motorsport 6, Gears of War: Ultimate Edition, Scalebound, Fable Legends, Crackdown i jeszcze to co pokaże Microsoft na Gamescomie. Do tego są jeszcze multiplatformy, wtedy już sam zdecydujesz na którą konsole i co sobie kupisz.

 

Po nowym roku będzie pewnie Quantum Break, ReCore, Gears Of War 4, Unravel i inne...

Przypominam też że masz wsteczną kompatybilność i coraz więcej gier niezależnych w systemie Xbox Preview które będziesz mógł przed zakupem przetestować zupełnie za darmo.

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu nie ma golda, a chciałby 2 tygodniowy kod? Właśnie znalazłem w pudle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja! Bo mma koniec jutro :) Z góry dzięki :)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

nie mam pytań ;)

 

a tak btw. Bullet czy Ty pracujesz w Microsofcie?

Nie prowokuję, tylko Twoje posty to czysta reklama i PR :D

 

Podoba mi się xbox coraz bardziej i pewnie sobie kupię, ale mnie nie interesuje cicha praca i jakość wykonania, tylko gry.

Reszta to dla mnie pierdoły, z których nie robię problemu.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tak btw. Bullet czy Ty pracujesz w Microsofcie?

Nie prowokuję, tylko Twoje posty to czysta reklama i PR :biggrin:

 

Jaka reklama? No, jasne, żeby mi jeszcze za to płacili :laugh:

Poczytaj moje pierwsze posty, nie jestem tutaj od wczoraj, z marką Sony mam do czynienia od początku gdy pojawił się pierwszy PSX.

To że kupiłem teraz Xbox One znaczy pracuje w Microsofcie? Poczekam aż Ty kupisz :laugh:

Edytowane przez BulletPOL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli to jakiś spisek M$. Przysłali tu swoich agentów, przekupili kill-a nowym i świeżutkim Xboxem.

 

Chcą zniszczyć nieskazitelne imię marki Playstation  :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym Killem, to jest coś na rzeczy :D NA bank jakieś służby są w to zamieszane.

 

 

Bullet nie chciałem Cię urazić, po prostu opisujesz wszystko z pasją (co się chwali) ale i czasami czyta się to jak reklamy :)

Ja się cieszę, że powstał ten dział i to przy dużym Twoim udziale, bo serio nie ma gdzie poczytać o xbox'ie.

I masz rację, pewnie jak kupię, to się zachłysnę, już mi się udziela pozytywne nastawienie do tej kosoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×