Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, mpluto napisał:

Nie mam takiego czegoś :/

 

mam tylko resolution

Wejdź w "Video fidelity & overscan" i wyłącz automatyczne wykrywanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest strona do porównywania lub zobaczenia historii cen gier ? Kiedyś ktoś mi podawał i gdzieś mi uciekło ...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby kupić coś na np. Turcji muszę mieć vpn czy mogę kupować dowolnie co i gdzie mi się podoba ?

Coś tam wyklikalem w Turcji i pobrało mi tylko 5 zł pewnie na autoryzacje karty ale gra dalej widnieje jako do kupienia stad pytanie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...przecież to już nie działa od września.

Albo zdrapki i zmiana regionu albo karta płatnicza danego kraju (IBAN musi się zgadzać) i VPN.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje - pierwszy raz chciałem kupić coś na innym regionie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje - pierwszy raz chciałem kupić coś na innym regionie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Za późno, w mojej kolekcji 99% to zagramanica...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trudno. Kolejne pytanie - Na ps4 wchodząc przez stronę internetowa mam cały sklep jakoś uporządkowany. Czy tutaj tez jest coś podobnego czy tylko z poziomu xboxa mogę przeglądać gry np demo, okazje, itd ? Bo wchodzę na stronę sklepu to moge sobie konkretne gry przeglądać ale jakoś wszystkich na raz nie mogę zobaczyć ( np tych z obecnej wyprzedaży - na ps4 po prostu wchodzę w okazje i widzę wszystko).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos tam trafilem, ale rzeczywiscie burdel.




Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie Game Passa a na przeszkodzie nie stoi turowy system walki - polecam dać szansę grze Mutant Year Zero: Road to Eden. Kilkanaście godzin świetnej rozgrywki. Gra ma przyzwoitą fabułę, ciekawe postaci i fajny - momentami wymagający - gameplay. Gra została też już połatana - nie natrafiłem na żadne bugi. Metacritic - 84 i 8.2. Dla mnie "perełka" a dodatkowo w GP od dnia premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest Waszym zdaniem najlepszy odtwarzacz muzyki na XO?

Denerwuje mnie, że zawsze po włożeniu CD uruchamia się sklep by zainstalować groove muzyka. Ja obecnie mam zainstalowany ten standardowy odtwarzacz muzyki i chciałbym aby on był domyślny, No chyba, że polecacie ten groove?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chodzi mi o tradycyjne CD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox game passa da się wziąć za 1 zł a po kilku dniach wskakuje możliwość 6 za 87. 

W sumie wyszło 7 za 88 czyli 12,57 za miesiąc . 

 

Te cebulowanie 1 zł co 3-4 miesiące jest męczące. Nie można się na grze skupić bo zaraz subskrypcja wygasa.

Już wolę płacić te 12 i mieć ciągły dostęp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak zauważyłem działa mega dziwnie i randomowo. Część ludzi ma opcję wzięcia w promocji a część nie. Na supporcie też nie potrafią wytłumaczyć o co chodzi. Działa to bardzo dziwnie/źle.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa kody na 1 miesiąc Game Passa i jeden na 14 dni Golda. Nie wiem czy jeszcze działają, ale jak ktoś chce to pisać na PW.

Edytowane przez danken000
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam dwa kody na 1 miesiąc Game Passa i jeden na 14 dni Golda. Nie wiem czy jeszcze działają, ale jak ktoś chce to pisać na PW.


Z przyjemnością jeden kod na miesiąc game pass przygarnę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by dużo nie mówić to już mam 10 gier na xox. Do tego rok golda i passa!

Ta konsola jest genialna i żałuję, że tak długo zwlekałem z zakupem bo większość gier mam już na prosiaku a wolałbym je mieć na Xbox...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kolos28 napisał:

Ta konsola jest genialna i żałuję, że tak długo zwlekałem z zakupem bo większość gier mam już na prosiaku a wolałbym je mieć na Xbox...

Też tak myślałem, dopóki nie kupiłem PC i teraz Xboxa trzymam właściwie tylko dla RDR2 :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślałem, dopóki nie kupiłem PC i teraz Xboxa trzymam właściwie tylko dla RDR2 
No tak ale PC to nie konsola a tylko na konsolach gram. Wiadomo, super piec i każda obecnie konsola leży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pieca i stoi. Próbowałem grać w shadow wariata 2 i słabo to wszystko sprawia frajdę. Może jakieś rts w końcu ogram, jak znajdę chwile czasu między grami na konsolach ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już niebawem wchodzi RetroArch:

 

Cytat

RetroArch to otwartoźródłowy emulator kilkudziesięciu różnych platform. Zawiera on interfejs Libreto, pozwalający uruchamiać wiele dodatkowych funkcji, takich jak OpenGL, wsparcie dla kamery i lokalizacji i wiele innych. Według najświeższych doniesień król emulatorów zostanie wprowadzony do Xbox One na początku 2019 roku. Xbox będzie jedyną konsolą z "wielkiej trójki", na której RetroArch będzie działał natywnie, bez potrzeby łamania zabezpieczeń.

 

Xbox One w przeciwieństwie do urządzeń PlayStation i Nintendo będzie pozwalał uruchamiać RetroArch bez jailbreakingu i modyfikacji softu na konsoli. Jedyne, co będzie potrzebne, to konto dewelopera. Jego założenie wiąże się z jednorazowym kosztem ok. 19 USD dla osób indywidualnych i ok. 99 USD dla firm. To właśnie tryb dewelopera jest głównym powodem, dla którego deweloperzy libreto wprowadzają serwis do Xbox One. W oficjalnym komunikacie na Twitterze potwierdzają oni, że praktycznie każdy na Xbox One będzie mógł używać emulatora.

Ekstra sprawa jak dla mnie :) 

Edytowane przez hacker25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na razie wątku o następcy wiec pisze tu. Pojawiły się pierwsze plotki o nowym klocku. Raytracing i 12TFlops z 16gb ram na pokładzie co ciekawe 1TB SSD?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×