Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy wiesz, ale po rejestracji konsoli na stronie Microsoftu masz 2 lata pełnej gwarancji producenta i wymianę konsoli na nową w przypadku awarii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Co do oznaczeń domyśliłem się, że to nr seryjny, ale czy czymś te konsole się różnią, albo ma to wpływ na gwarancję?

 

 

Ty tak na serio? Tylko rok na pada :)

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co to jest? Mimo, że stary już jestem, to się człowiek głupot na internetach naczyta np. o gwarancji na podstawie daty produkcji i potem takie idiotyczne pytania przenosi tutaj ;)

Dzięki za cierpliwość w każdym razie.

 

Kill gdzie kupowałeś ten swój zestaw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sithman albo bier biała z Sunset Overdrive, wygląda elegancko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co to jest? Mimo, że stary już jestem, to się człowiek głupot na internetach naczyta np. o gwarancji na podstawie daty produkcji i potem takie idiotyczne pytania przenosi tutaj ;)

Dzięki za cierpliwość w każdym razie.

Niektóre produkty jak np. pralki Whirlpool faktycznie podlegają takim warunkom, jeżeli kupisz taką pralkę w sklepie po upływie 3 lat od daty podukcji to może być problem z gwarancją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sithman albo bier biała z Sunset Overdrive, wygląda elegancko.

W życiu białej, wszystko w salonie pod czarny sprzęt jest zrobione :P

 

 

W Media Markt.

Aj, zapomniałem, że Ty masz z Forzą...

 

Zostało mi wybrać, czy zamawiać przez neta (nie przepadam) ale taniej, czy iść do stacjonarki i ciut przepłacić, ale jednak brać z półeczki.

Zestaw z MCC na necie 1349, w MM dodatkowo z FM5 za 1499... tyle, że Forzę można wyrwać za 90 zeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te parę złotych to niewiele za spokój i braków problemów z psn-em na XO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz z Halo i F5... 

Halo fajne, ja też nie przepadam za Sc-Fi fpsami ale mi się spodobało, ale odkryłem FUT i przepadłem na rok.

A F5, nawet jak nie chcesz jeździć, to sobie posłuchasz wariatów z Top Gear jak opisują samochody :biggrin: .

A na poważnie Forza to świetna gra samochodowa... Dla mnie nieporównywalnie lepsza niż GT 5/6.

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W życiu białej, wszystko w salonie pod czarny sprzęt jest zrobione :P

 

 

Aj, zapomniałem, że Ty masz z Forzą...

 

Zostało mi wybrać, czy zamawiać przez neta (nie przepadam) ale taniej, czy iść do stacjonarki i ciut przepłacić, ale jednak brać z półeczki.

Zestaw z MCC na necie 1349, w MM dodatkowo z FM5 za 1499... tyle, że Forzę można wyrwać za 90 zeta.

 

Ja grałem w Forze Motorsport 5 na standach w sklepie i jest naprawdę świetna, jeżeli jednak nie przypadnie Tobie do gustu to odsprzedaż komuś albo zamienisz na Forze Horizon 2.

Co do MCC to jest kultowa saga, pięknie remasterowana, warto spróbować.

Oprócz tego pewnie dostaniesz kod do EA Access tak więc na sam początek będziesz miał w co zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz z Halo i F5... 

Halo fajne, ja też nie przepadam za Sc-Fi fpsami ale mi się spodobało, ale odkryłem FUT i przepadłem na rok.

A F5, nawet jak nie chcesz jeździć, to sobie posłuchasz wariatów z Top Gear jak opisują samochody :biggrin: .

A na poważnie Forza to świetna gra samochodowa... Dla mnie nieporównywalnie lepsza niż GT 5/6.

Hehe i Ty tutaj? :D

 

Mnie bezwzględnie jara Forza Horizon 2, grałem dziś w MM i to jest gra dla mnie, chociaż nie przepadam za ścigałkami.

Lubię sobie pieprznąć w pole, albo na drzewo :D Ostatni raz tak fajnie grało mi się w Burnout Paradise.

 

Maxym mam nadzieję, ze w fut16  pogramy razem i już z legendami w składach ;)

 

 

Ja grałem w Forze Motorsport 5 na standach w sklepie i jest naprawdę świetna, jeżeli jednak nie przypadnie Tobie do gustu to odsprzedaż komuś albo zamienisz na Forze Horizon 2.

Co do MCC to jest kultowa saga, pięknie remasterowana, warto spróbować.

Oprócz tego pewnie dostaniesz kod do EA Access tak więc na sam początek będziesz miał w co zagrać.

Co do Forzy patrz wyżej, ale właśnie się dowiedziałem, że kod też można sprzedać, więc w sumie luz :)

 

Ea Access bezwzględnie to będzie pierwszy zakup.

 

Dobra Pany, kupował ktoś w morele.net ? w sumie sklep mi znany, raczej długo na rynku więc teoretycznie nie powinno być problemów, ale... ;)

Cenę mają najatrakcyjniejszą mimo, że bez Forzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie morele.net, ja osobiście tam nic nigdy nie kupowałem, ale na pewnym forum komputerowym jest sporo negatywnych tematów o tym sklepie.

Opisywane przypadki dotyczą nieodpowiedniego zabezpieczenia przesyłki, wybrakowanego towaru, uszkodzenia sprzętu a także problemy gwarancyjne.

Wejdź może na jakieś opineo.pl i poczytaj, albo może ktoś inny się tutaj jeszcze wypowie.

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałem, że to najlepszy sklep w necie. Chyba nawet jakieś nagrody zgarnął. Jednak internet to średnie miejsce to zasięgania takich opinii :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem nie raz - ani jednej wpadki. Zresztą nie marudź już tylko kup wreszcie ;p

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Maxym mam nadzieję, ze w fut16  pogramy razem i już z legendami w składach ;)

 

 

Taaa, Roy Kane, Folwer, itd. Nie ma innej opcji... Jedyna taka, że chcąc ograć to wszystko co wyszło od września '14, oleję FIFĘ. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz tak fajnie grało mi się w Burnout Paradise.

 

Z tego co wiem to Microsoft chce wykorzystać wsteczną kompatybilność Xbox One i aktualnie prowadzi rozmowy z Criterion Games w sprawie Burnout Paradise.

Jeżeli masz gdzieś na płycie to trzymaj i nie sprzedawaj ;)

 

Z ostatniej chwili odnośnie Forza Horizon 2.

Jeśli komuś mało samochodów to od dzisiaj w Xbox Store znajdziecie płatny pakiet „IGN Car Pack”.

W środku czeka pięć nowych pojazdów:

2013 Aston Martin V12 Vantage S,

2015 Audi S1, 2011 Lotus Evora S,

1971 Plymouth GTX 426 HEMI,

2014 Nissan Juke Nismo RS.

Za darmową próbkę robi tym razem 2002 Ferrari 575M Maranello.

Edytowane przez BulletPOL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam Burnouta, bo to było na PS3, nigdy nie miałem żadnego xboxa. Miałem wszystkie PlayStation i dwie konsole od Ninny.


Zresztą nie marudź już tylko kup wreszcie ;p

I jak już kupię, to mogę spamować w statusach? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile wlezie, dopóki Cię cwir nie zespotuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spamujcie wszyscy. pojazd już czeka :)

 

ban.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem z morele VHSa i zero problemu nawet raty 0 procent mam hje hje hje

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem z morele VHSa i zero problemu nawet raty 0 procent mam hje hje hje

 

Na ile rat brałeś?

Nie wcisnęli ubezpieczenia albo jakieś karty kredytowej?

Normalnie szok :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był najlepszy zakup na raty nikt mi nic nie wciskal 7 minut rozmowy telefonicznej i 10x0% żeby nie było wpłaciłem 349 a tysiak na raty bo szkoda mi było uciułanego geltu wydać znowu na swoje zachcianki. Kloc przyszedł DHLem był dziewiczy wiec ja nie mogę na morele nic złego powiedzieć.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ile rat brałeś?

Nie wcisnęli ubezpieczenia albo jakieś karty kredytowej?

Normalnie szok :P

Wciskać ubezpieczenie zawsze będą, bo tylko z tego mają kasę ci co piszą raty w sklepach ;)

Natomiast według nowej ustawy muszą informować o tym, że ubezpieczenie jest nieobowiązkowe,

chyba że regulamin promocji stanowi inaczej, ale z takim się nie spotkałem jeszcze (regulaminem).

 

btw. dobrze że ja mam normalną żonę:

post-21356-0-43798000-1436309257_thumb.j

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciskać ubezpieczenie zawsze będą, bo tylko z tego mają kasę ci co piszą raty w sklepach ;)

Natomiast według nowej ustawy muszą informować o tym, że ubezpieczenie jest nieobowiązkowe,

chyba że regulamin promocji stanowi inaczej, ale z takim się nie spotkałem jeszcze (regulaminem).

 

btw. dobrze że ja mam normalną żonę:

attachicon.gif8qYGeHy.jpg

 

:biggrin:

 

Bo takiego regulaminu nie ma, to sklep narzuca wymóg spełnienia warunku, masz pisać umowy z ubezpieczeniem i koniec, chociaż zdarzają się przypadki że jest czysta linia kredytowa, ale wtedy sprzedawca nie dostanie premii.

 

Moja żona również growo wychowana :P

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×