Skocz do zawartości
MrTank

MrT90

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem Mateusz i mam lat 16.

Główne zainteresowania: Informatyka, motoryzacja, militaria, łowiectwo, polityka, wędkarstwo, sport. Poglądy: Patriota, katolik, antyfeminista. Popieram politykę Rosji. Nie cierpię i nie popieram gejów, lesbijek i szatanistów. Muzyka: Hip-Hop, czasami rock, elektroniczna, ”instrumentalno epicka” i metal ( ale tylko i wyłącznie Sabaton, Nightwish, Korpiklaani, Slipknot i GrailKnights)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

W pierwszym poście nie ma nic mowy o zakazie dyskusji, więc pozwól, że spytam:

1. Co dokładnie popierasz w polityce Rosji, inwazję na Ukrainę i próby naruszenia jej suwerenności? Czy jak Ci Putin wjedzie z czołgiem do domu, to też będziesz popierać politykę Rosji?

2. Skąd nienawiść/niechęć do gejów, lesbijek i satanistów u katolika?

Pozdrawiam.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

16 lat ( kurde jakby mi wyszedł pierwszy numer to bym miał syna w tym wieku), niby oczytany, z szerokim horyzontem zainteresowań , a nie zerknął do regulaminu forum.

Ps. Patriota a popiera Putina, no nieźle :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jego patriotyzm pewnie sprowadza sie do rzucania kamieniami w policję podczas marszy niepodleglosciowych w warszawie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Do policji nic nie mam.

Banderowców nienawidzę a jeśli Rosja nas zaatakuje to nasza będzie to wina. Pan Korwin chce sojuszu z Rosją i ja to popieram. Poglądów nie zmienię. Bardzo dobrze że na Majdanie zginęło prawie 100 banderowskich świń. Nienawidzę gdy jakiś parszywy ukraiński nacjonalista mówi o tej zafajdanej wolności. Putin i Korwin to wspaniali ludzie.

 

Witam was wszystkich serdecznie tak w ogóle!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Zrozum że poglądów nie zmienię. Nie jestem hardkorowym katolikiem, po prostu potępiam antyklerykalizm i satanizm. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Nie lubię ich za to że mordowali Polaków niewinnych i że nie zostali za to ukarani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ale komunizmu już nie ma w Rosji. To żydokomuchy zabijali Polaków. Stalin nie żyje. ZSRR upadł. Rosja już jest dobra.  Nie broń tych ukraińskich ścierw proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Banderowcy mordowali Polaków na Wołyniu, za to kacapy to przyjaciele Polaków. Chyba historię to ty znasz z czterech pancernych. Poczytaj może trochę prawdziwych książek o polskiej partyzatnce i relacjach z Rosjanami, o stosunkach polsko-sowieckich po wojnie, w czasie wojny i przed wojną z bolszewikami. Może przejrzysz na oczy a nie będziesz dyrdymałów pisał, że aż oczy pieką. Ruscy to tacy sami historyczni mordercy Polaków jak banderowcy. I skończmy może dyskutować o polityce w temacie o czymś innym.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Co ma komunizm to obecnej Rosji? Wogóle się nie znasz na polityce rusofobie. PiS ci każe to pisać? 

KONIEC DYSKUSJI TO NIE O TYM TEMAT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Co ma komunizm to obecnej Rosji? Wogóle się nie znasz na polityce rusofobie. PiS ci każe to pisać? 

KONIEC DYSKUSJI TO NIE O TYM TEMAT.

Dajcie to na ścianę płaczu, proszę, bo aż szkoda, żeby po banie taki fajny post przepadł :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej zmieńmy temat bo to nie miejsce dla tej dyskusji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko rozumiem, chociaż w sumie to nic nie rozumiem. No ale martwi mnie jedno; co masz do lesbijek?

  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Po prostu obrzydzają mnie i nie lubię ich. Ale już nie ciągnijmy tego tematu. Ok? To jest temat powitalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie było retoryczne :pardon:
 

... To jest temat powitalny.

 
Mam spore obawy że dla Ciebie będzie też pożegnalnym - regulamin :rtfm:

 

§ I - Ogólne zasady obowiązujące użytkowników
------------------------------
1. Forum jest przeznaczone wyłącznie dla osób które ukończyły 21 lat.

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Nie smiejmy sie. On ma przecież 16 lat i jest nad wyraz dorosly jak na swoj wiek i ma w glowie lepiej poukladane jak nie jeden 30 latek....

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie było ale wystarczy, skoro MrTank nie czytał regulaminu to jego strata, za pięć lat mu się ban odblokuje i będziecie mogli dokończyć pogawędkę, a tymczasem jako puenta posłuży mi przypadkowy obrazek znaleziony w sieci (patrz spoiler)

bef8cf2c8d339a0d.jpg

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×