Skocz do zawartości
Cziczaki

Dust: An Elysian Tail

Rekomendowane odpowiedzi

Dust: An Elysian Tail, platformówka 2D z elementami RPG zapowiedziana na PS4 w 1080p i 60 klatkami na sekundę. Data premiery dla PS4 jeszcze nie jest znana.

https://www.youtube.com/watch?v=_MVaAZcxb54

Grałem na PC i naprawdę polecam tym, którzy jeszcze w to nie grali, jedna z lepszych platformówek jakie dotychczas zrobiono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle wygrać pablos :D O gierce nie słyszałem, ale wydaje się być ciekawa. Fajnie, że trafi do plusa. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy akt ukonczony. Gra jest niesamowita. Podchodzilem troche do tej gry z dystansem i nie oczekiwalem cudów ale jak odpalilem to po 5 min sie zakochałem :-D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay ujdzie, ale kierunek artystyczny tej gry przyprawia mnie o mdłości, jakaś tania mieszanka anime i cartoon network z motywem przewodnim królikokształtnych... Tragedia, i te wkurzające postacie i ich głosy... pół godziny, potem musiałem wysiąść z tego roller-costera, nie wsiadam więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra jest sporą niespodzianką. Fajny slasherek 2d w niesamowitym klimacie. Czegoś takiego szukałem :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze niezła gra, myśle odpalę na chwile przed Cień Mordoru i Forza Horizon 2 a tu już gram ponad godzinę :D

Fajna grafika, niezły gameplay. Wciąga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższej grze, emocje troszeczkę ostygły. Jednak monotonia zaczyna doskwierać a powieki zaczynają lekko opadać. Dałbym jej ocenę 6/10 :)  .

 

Edit---

Po ukończeniu gry, muszę podnieść ocenę o co najmniej jedno oczko. Jednak senność przeszła i powiem szczerze że gra mnie po połowie bardzo wciągnęła. Na tyle że chyba pokuszę się o platynkę :)

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest za darmo czy jak? Bo u mnie w store jest jakaś cena juz nie pamietam ile i nie wiem czy to rabat czy za friko, za free na pewno jest spelunky, ale nawet nie skomentuje tego ale ten dust wydaje sie ciekaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższej grze, emocje troszeczkę ostygły. Jednak monotonia zaczyna doskwierać a powieki zaczynają lekko opadać. Dałbym jej ocenę 6/10 :) .

Edit---

Po ukończeniu gry, muszę podnieść ocenę o co najmniej jedno oczko. Jednak senność przeszła i powiem szczerze że gra mnie po połowie bardzo wciągnęła. Na tyle że chyba pokuszę się o platynkę :)

Ja od razu zacząłem na poziomie ciężkim i ciężko jest tylko na początku.

Bez czytania poradników mam 99% gry, brakuje mi tylko 4 ukrytych postaci, zrobić wyzwania na 4 gwiazdki i dokończyć grę.

Bardzo, ale to bardzo przyjemna pozycja.

Bardzo dobrze wyważony grind z przyrostem expa i kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo do kiedy bedzie na plusie dostepna bo chyba sie skusze ?

Jeszcze 23 dni

http://pl.playstation.com/playstationplus/

Masz zegar odliczający czas do następnej wymiany w Plusie.

Żeby było jasne - w tym czasie musisz grę aktywować w ramach PS+ ale grać możesz do póki masz aktywną subskrypcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh spodziewałem się większego wyzwania na koniec.

Niestety kolejna gra w której ostatni boss to tylko formalność. ...

Game Over

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od razu zacząłem na poziomie ciężkim i ciężko jest tylko na początku.

Bez czytania poradników mam 99% gry, brakuje mi tylko 4 ukrytych postaci, zrobić wyzwania na 4 gwiazdki i dokończyć grę.

Bardzo, ale to bardzo przyjemna pozycja.

Bardzo dobrze wyważony grind z przyrostem expa i kasy.

Widzisz, a ja niepotrzebnie zacząłem na normalu. Teraz jestem przy końcówce gry na wysokim i rzeczywiście , nie było tak trudno.

Martwi mnie tylko pucharek za te gwiazdki, nie znoszę presji czasu ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, do ogarnięcia. Wyzwań jest na szczęście tylko 6 z czego pierwsze i ostatnie są banalnie proste a przy reszcie się trochę nadenerwowałem ...ale nie są ekstremalnie trudne. 

 

Zastanawia mnie jedna rzecz. 

Zaczynam nową grę to zadania poboczne mam zaliczone i tylko trzeba je oddać.

Muszę zacząć grę od początku żeby zrobić jeden (jedyny) wybór w grze inaczej ... i chyba muszę skasować cały save (backup na pena). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragon's Crown zaczynałem kilka razy - grało mi się po prostu drętwo i źle.

Na pewno jest o wiele krótsza niż DC i jakby "przystępniejsza" ale porównywać bym je nie koniecznie porównywał. Nie ten kaliber.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wiesz przyjacielu gdzie mogę znaleźć Rainbow Key.

Rainbow Key dostałem

Za quest z przyniesieniem płatka śniegu.

- znajdź Cooler (chłodziarkę) jest w górach

- w górach zbierz śnieg i zanieś go temu chłopcu któremu zmarł ojciec

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragon's Crown zaczynałem kilka razy - grało mi się po prostu drętwo i źle.

Mam podobne zdanie, dla mnie gra zrobiona przez jednego kolesia (Dust) jest nieporównywalnie lepsza niż przereklamowane Dragon's Crown, którego mam dość po jednokrotnym ukończeniu fabuły, a i kończyłem ją na siłę. Co innego w Elysian Tail  nie mogłem się oderwać. Polecam wszystkim :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×