Skocz do zawartości
Cziczaki

Dust: An Elysian Tail

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie jest Blacksmith? mam pare blueprintow i nie moge go znalezc :/

Archer's Pass.

W Aurora Village masz jeden  z pierwszych subquestów żeby ją znaleźć.

Później możesz tworzyć przedmioty zdalnie przez komunikator ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale do kogo mam isc po ten subquest?

Nie pamiętam. W Wiosce ktoś cię prosi żeby iść do Archer's Pass odwiedzić kowala. To ta taka laseczka z małym trollem przy piecu - do niej trzeba przejść całą lokację. Gadaj w wiosce ze wszystkimi nad którymi miga zielony listek - to oznacza że labo mają dla ciebie questa albo już jakiegoś dla nich robić.

To jest przecież jedna z pierwszych lokacji która się odblokowuje po wiosce. 

 

Pamiętaj żeby sprzedawać przynajmniej jeden z każdego surowca sklepikarzowi - wtedy w sklepie zaczyna dany surowiec się pojawiać. ;) bardzo to ułatwia krafcenie.

Nie pamiętam czy zaraz na początku, ale dostajesz od niej komunikator i wcale nie trzeba do niej chodzić - tylko z poziomu ekwipunku można kupować materiały i tworzyć przedmioty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki :-D juz wszystko jasne. Zawsze gadałem ze wszystkimi bo czasami mozna sie posmiac jak fidget wnosi swoje zdanie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki :-D juz wszystko jasne. Zawsze gadałem ze wszystkimi bo czasami mozna sie posmiac jak fidget wnosi swoje zdanie ;-)

Wykulem fajna bron i przez pomylke sprzedalem w blac market :-( (nawyk po destiny) mozna ja jakos odzyskac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, do ogarnięcia. Wyzwań jest na szczęście tylko 6 z czego pierwsze i ostatnie są banalnie proste a przy reszcie się trochę nadenerwowałem ...ale nie są ekstremalnie trudne. 

Udało mi się to jakoś ogarnąć. Ale włosów trochę straciłem ;). Zostało mi tylko jedno trofeum o nazwie RENEGADE :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skopiuj cały save, wrzuć na Pendrive i skasuj manualnie save z konsoli (nie w grze tylko w ustawieniach konsoli) bo inaczej nawet przy założeniu nowej gry wszystkie wcześniej zaliczone subquesty (w tym poprzedni wybór - PARAGON) będziesz miał zrobione.

Odpal grę na casual - 20 ~30 minut i z dyńki bo quest się aktywuje od razu po wejściu do wioski ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest spoko, przyjemnie mi się grało, ale co mi nie pasowało i psuło cały "feeling" gry to...postacie...

Dlaczego zostały zrobione jakieś przerośnięte królki, zamiast chociażby normalnych ludzików czy czegokolwiek innego.

Ilekroć pojawiał mi się na ekranie ta pomarańczowa kopia Tailsa, to miałem dość. W grze wyżynanie przeciwników, po czym na ekran wskakuje latający królik.

 

Co do reszty to bardzo spoko, ale niestety blacksmith wciśnięty tutaj zbytnio na siłę, żeby tylko móc powiedzieć, że gra ma crafting, chociaż mam nadzieję, że moda na to już przechodzi.

Większość itemów albo można bez problemu wydropić, albo po prostu kupić. Może jedynie na samym końcu, te najlepsze itemy dało się zrobić przy pomocy blacksmitha, ale i tak potem mi dropiły.

 

Jeszcze zraziło mnie trochę sterowanie, daje się mocno we znaki przy elementach typowo platformowych. Wystarczy ułamek sekundy puścić gałkę później i już spadniemy.

Postać tak jakby pływa, nie sterowania na zasadzie 0 1, że jak puścimy gałkę to zatrzymuje się od razu, tylko ma jeszcze ten minimalny krok czy coś, który potrafi mocno zirytować.

Wiele razy podczas gry narzekałem na sterowanie...

 

Jak ktoś celuje w 100% to spędzi z grą trochę czasu, koło 10 godzin na pewno. Jak ktoś chce tylko przejść to pewnie połowę mniej.

Gra wymagająca nie jest w żadnym wypadku, może grając na Hardcore, ale tak to bułka z masełkiem. Po prostu prucie przed siebie i wyżynanie tony przeciwników.

 

Do plusa gra idealna, jeśli miałbym płacić za nią, to max 20zł i to po wielu namysłach :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie troche irytuje ta mapa... Niby flaga pokazuje mi punkt docelowy w lokacji i ide w tamta strone a tu nagle mam opcje wyboru lokacji, teraz nie wiem gdzie isc bo cały czas to samo... niby mam cos zrobic w danej lokacji i probuje tam dojsc i znalezc droge i nic. Szukałem po całym obszarze  kazdy zakamarek. ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

??? a po polsku ???

Mapa jest bardzo przejrzysta i klarowna.

Co masz konkretnie zrobić i gdzie?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plata wbita,gra łatwa,przyjemna do skonsumowania,do plusa w sam raz.Choć końcówka wciśnietą na siłę moim zdaniem.Dla tych którzy nie grali,niech żałują i odrabiają zaległości ! :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polowa 3 aktu mam do zebrania jakieś 4 rzeczy w domu z tym upiorem co sie przed nim ucieka. Niby wszystko juz mam flaga na lokacji jest. Ale dalej fabuly ruszyc nie moge. Gdy probuje dojsc do flagi to opuszczam to lokacje i wywala mnie do menu wyboru lokacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej lokacji masz 4 flagi - 4 domy. Do każdego musisz wejść, uciec przed upiorem i na końcu każdego domu masz przedmiot do zebrania. Zbierzesz przedmiot to masz w domu normalne moby do zabicia. Wszystkie 4 przedmioty oddajesz kobicie która zleciła ci questa, ona przywołuje tego upiora i musisz go pokonać.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wszystko masz zaznaczone na mapie (prościej już nie mogli tego zaznaczyć :P) .A jak masz jakieś problemy z jakimiś misjami,na youtubie bez problemu możesz znależc wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zagubilem juz na samym poczatku... W lewo nie da rady isc w ogole na koncu a po prawej rozwalilem te małą studzienke czy cos i tez nie da sie nigdzie isc... o co chodzi ? To jest sam poczatek gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dół po pieńku - to jest element wprowadzenia do gry - tutorial.

Stajesz na pniu drzewa i wciskasz w dół + x - wtedy opadasz niżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie został mi jeden dom. Flaga jest na mapie ale jak próbuje do niej dojsc to wywala mnie do innej lokacji... Wszystko obszukalem. Ide jak mi mapa nakazuje a tu bach i inna lokacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ukończyłem grę (platyna) na liczniku 12h, ale realnie gdzieś koło 14-15 pewnie bo sporo ginąłem po koniec.

Gra bardzo fajna i wkręciłem się na tyle, że przez ostatnie dni Destiny nie odpaliłem, design trochę zbyt cukierkowy ale idzie się przyzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie dodałeś sobie do pobranych jako plusowicz wcześniej to obecnie nie ma już tej gry w ofercie plusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu mówię, że nie warto tego kupować. W plusie było ok za darmo, ale osobiście to bym za to złotówki nie dał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze dust do pobrania w plusie?

Szkoda że wcześniej nie pobrałeś. Moim zdaniem, gierka świetna :).

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! W tej lokacji dust hidden cove, na samym początku trzeba pokonać wąski tunel. Czy może ktoś podpowiedzieć jak to zrobić (jaka kombinacja przycisków) bo nie mogę ruszyć z miejsca :pardon: . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×