Skocz do zawartości
Patricko

Vault of Glass

Rekomendowane odpowiedzi

30 to malo xd Jak w l2 gralem to jeden klan potrafil miec 100+ ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 to malo xd Jak w l2 gralem to jeden klan potrafil miec 100+ ludzi.

 

Nie chodzi mi o liczbe osob w klanie.. tylko o fakt, ze majac 30 da sie regularnie organizowac 25 osobowe na rajdy.. tak wiec z 6 nie powinno byc problemu zeby kilka grup robic.. a im wiece tym lepiej, kazdy zdobywa doswiadczenie i sprzet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy z nas chyba grał w małych i dużych gildiach ;)

 

Ekipę każdy znajdzie. Po to jest temat do ustawek zrobiony, żeby się umawiać.

Jak ktoś chce zrobić klanową ustawkę na Strike, Raid to po prostu dopisuje w tytule posta i gotowe :)

Dlatego staram się zbierać konkretnych ludzi do klanu, żeby można było na nich polegać, ale wiadomo jak to w praniu wychodzi często.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze przez te 4 dni dobije chociaz do 26 lvl.Obecnie 23.Narazie legendarne nie wypada :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie trzeba powoli się przygotować do rajdu, kleimy jakies szóstki na niedziele wieczór?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze można spróbować, nie chce od razu pyknąć całości :D mam 24 lvl, dziś będzie 25. Mam wielką ochotę zobaczyć jak to wygląda ASAP!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mam 23lvl, z dostępem do itemków legendarnych od jednej z frakcji, więc 25lv nie jest problemem. Dodawajcie(lazzar007), chętnie się przejdę albo w tygodniu koło 14:40, albo w weekend.

Edytowane przez Aazrl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raid startuje we wtorek o godzinie 11:00 (2am PDT). Trwać będzie tydzień i ma checkpointy, czyli nie trzeba robić całego od razu.

Niby najtrudniejszy event w grze, a czy będzie się tak samo trudny jak ogromne obszary wg Bungie to się okaże ;)

Żeby nie było, że ekipa maćka z klanu zrobi ten raid w 3 godziny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie trwać tydzień? Ciut słabo, myślałem że będzie odblokowany zawsze i jedynie co, to będzie się co tydzień nagrody odnawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No źle się wyraziłem, myślałem, że to jest logiczne że będzie otwarty non-stop i resetować się będzie co tydzień po prostu :) Tak samo jak weekly, marki i cała reszta.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pierwszy dzień po urlopie w pracy. Załamka :down: . Czy ktoś się pisze na na podejście do Vault of glass na piątek wieczór? Nie będę miał aż tyle czasu w tygodniu żeby się za to brać. Dajcie znać jak ktoś ma podobny problem. Mam nadzieję, że do piątku wydropi mi itemów żeby podskoczyć na lvl 26.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez poszukuje ludzi na raid. We Wtorek i Srode jestem od 18, Czwartek caly dzien i Piatek od 14. Pisac pw lub psn Deraies.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem jak będzie rozwiązana sprawa z checkpointami.

Czy jeśli wejdę z jakąś ekipą to już z inną nie będę mógł wejść, czy po wejściu z inną checkpoint się zresetuje.

Pierwsze rozwiązanie możliwe, ale z drugiej strony ciężko będzie ustawić 6 osób na tą samą godzinę zawsze.

Dodatkowo przeglądałem neogaf i znalazłem info od jakiegoś klanu testującego grę, że w 14h nie ukończyli raidu :)

 

@Kataluch69

Jeśli raid jest na poziom 26 to można na 99% wejść już na poziomie 24. Jak coś to się piszę zawsze na raid zawsze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to rozwiązali bo faktycznie ciężko powiedzieć jak to będzie wygladało gdy skład się zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się się piszę na raid, Titan Defender (26, ale ulepszę sprzęt później jak wejdę do gry i powinno być 26), lub więcej jak rep dobije przy crucible.

 

A póki co może ktoś chce spróbować Nightfalla zrobić wieczorem?

Edytowane przez e37894983603494

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie pisze na rajd . zibenn__77 zresztą macie mnie co poniektórzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pojawił się cień szansy na start w z raidem w środę :laugh: Kobieta na 99% jedzie na delegację do czwartku więc moje obowiązki jako przykładnego partnera mogę tego dnia pominąć. Zatem szukam chętnych na środę i to już gdzieś od godziny 16!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×