Skocz do zawartości
Patricko

Kierownica do PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad kupnem Wheel Stand Pro V2 do mojej G29 ale zastanawiam się czy to jest stabilne, czy podczas szybkich manewrów nic się nie przesunie, przechyli itp :) jak ktos korzysta z takiego zestawu to proszę o jakieś opinie :)

Jak byś zadał sobie trud to byś się dowiedział, bo temat walkowany wielokrotnie. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem Wheel Stand Pro V2 do mojej G29 ale zastanawiam się czy to jest stabilne, czy podczas szybkich manewrów nic się nie przesunie, przechyli itp :) jak ktos korzysta z takiego zestawu to proszę o jakieś opinie :)

Ja używam Wheel Stand Pro V2 z G29 i moim zdaniem jest to naprawdę świetne rozwiązanie.

Polecam!

Edytowane przez konio124
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem swoją T150. Jak trochę pojeżdżę w Driveclub to napisze nieco więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zdziw sie jak w pewnym momencie kierownica sie odlaczy od konsoli i nie da sie juz podlaczyc... Software ci wowczas sie zgubi... :D mialem taka przygode przedwczoraj.  Wystarczy zainstalowac kiere do kompa i wszystko do normy wraca.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zdziw sie jak w pewnym momencie kierownica sie odlaczy od konsoli i nie da sie juz podlaczyc... Software ci wowczas sie zgubi... :biggrin: mialem taka przygode przedwczoraj.  Wystarczy zainstalowac kiere do kompa i wszystko do normy wraca.

 

No, to loteria panie, moje pierwsze wrazenia, ktore zreszta tu opisywalem, odnosnie T300 tez byly mieszane - super kolo, ale niestety update softu  wywalil sie na cycki. Googlanie w celu znalezienia instrukcji jak to naprawic, poszlo, ale pierwsza kalibracja kiery na kompie 10stopni na prawo od 0.

 

Niemniej pozniej juz wszystko ladnie dzialalo.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zdziw sie jak w pewnym momencie kierownica sie odlaczy od konsoli i nie da sie juz podlaczyc... Software ci wowczas sie zgubi... :D mialem taka przygode przedwczoraj. Wystarczy zainstalowac kiere do kompa i wszystko do normy wraca.

Jeszcze nic takiego nie miałem, ale dzięki za informacje.

Co do samej kierownicy i gry na niej to gra się bardzo dobrze. Force Feedback to naprawdę super funkcja i nie raz muszę trochę powalczyć żeby z poślizgu wyjsć. 1080 stopnia skrętu też jest przydatne. Zmiana biegów łopatkowa nie sprawia problemów, a może jest i trochę lepsza bo nie trzeba ręki z kierownicy odrywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thrustmaster T80 czy Thrustmaster T150?

 

Zastosowanie:

PS4 - tylko i wyłącznie

Driveclub - rzadko

Sebastien Loeb - głównie celuję w tą grę

Gran Turismo Sport, Assetto Corsa - w przyszłości.

Farming Symulator 2015 - dla dzieciaka pięcioletniego

Zmiana biegów tylko na manetkach, bez dodatkowej skrzyni biegów

 

Czy naprawdę opłaca się wykładać niemal 3x więcej kasy by mieć FFB i 1080 stopniowy obrót?

Czy na moje potrzeby wystarczy T80 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiera bez FFB to kasa wyrzucona w błoto. Zwłaszcza jeżeli planujesz grać w AC i GT, że o rajdowych grach nie wspomnę.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

t150.... t100 jest pomiedzy tymi o ktorych piszesz ale raczej t100 to strata czasu (moja padla po 4 miesiacach) t150 ma tendencje do przegrzewania sie w PC....:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżięki za filmik, zastanawiałem się zawsze czemu nie czuję żadnych wybojów. Zmiany ustawień nie przynosiły efektów, a tire force ustawiony właśnie na 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki... ma ktos jeszcze driving force pro?? Potrzebuje kontakt z taka osoba na gwalt! szukam dobrego zdjecia plytki do ktorej wszystkie przewody i tranzystorki sa podlaczone... tej wlasnie z mojego filmiku. Sam juz kiery nie mam wiec potrzebuje aby ktos mi foto zrobil :) Dajcie znac dobrzy ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś odesłałem swoją T300RS na gwarancję po tym jak miałem już dosyć chorej kalibracji i tracenia FFB po kilku okrążeniach. Instalowałem najnowsze firmware'y, kalibrowałem silnik, ustawiałem środek kierownicy poprzez kombinacje mode+share+options, wszystko na nic, po chwili problem wracał. Poczytałem internety i okazuję się że problem jest dosyć popularny.

Jak żyć ... Panowie jak żyć ... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, bzdura, ludzie kupują nowe i mają z tym problem. Na pewno nic nie stracę bo nawet kuriera swojego przysłali :) jak nie naprawią to zwrócą koszty.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z t300 rs jest faktycznie problem po stronie czipu i nagrzewania  ja tam w swojej zamontowałem wiatrak i problem z głowy,  bo od 500 dużo nie odstaje a w 500 setce masz właśnie 2 wiatraki przez obcinkę kosztów 300 Rs dostała po dup...i jest z nią problem, reasumując  

 

albo brać 1500rs i mieć spokój 

albo t300rs i poprawić konstrukcyjnie ( utrata gwarancji-nie do końca )

albo teraz jest ta G29 nie wiem jak ona ale może ona jest bezwadliwa nie wiem nie znam sie na g29 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Koledzy mam zestaw T-300 ze standardowymi dwoma pedałami (gaz hamulec)i dokupiłem sobie T3PA-PRO i pytanie czy po podłączeniu muszę podpinać pod kompa i wgrywać sterowniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będziesz używał gumowego stożka (polecam) pamiętaj o odpowiedniej kalibracji. Dociskasz hamulec na maxa jak się da i przytrzymujesz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do mojej reklamacji, najprawdopodobniej padł jakiś EPROM czyli pamięć odpowiedzialna za kalibrowanie i ma to związek z aktualizacją V25 .... cieeekawe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuję zakup pierwszej kierownicy ever i padło na t150. Jestem w tym kompletnie zielony i chcę się spytać czy konieczny jest zakup tego stojaka, który jest "oficjalnie" kompatybilny:

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5780048795

Czy równie dobrze można kupić ten za 200 zł od tej samej firmy i też będzie pasować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×