Skocz do zawartości
Patricko

Kierownica do PS4

Rekomendowane odpowiedzi

@cieglo

Z plejsetu nici, wysyłka zaczęła się przedłużać i w końcu poprosiłem o zwrot kasy (w sumie pierwszy raz miałem taką sytuację na iboodzie). Cena była wyborna ~1250zł.  

Z tego co wyczytałem w necie, to fotel działa lepiej niż wygląda :)

Edytowane przez Laptok
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje dlaczego nagle kierownice od Fanateca nie są wspierane przez PS4?

Dirt rally jeszcze je wspiera a F1 i assetto już nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wsparcie było nieoficjalne i sony się doczepiło do Fanateca że bez licencji wspiera ps4. W związku z tym pewnie poszła notka do devów aby nie dodawać sterowników dla Fanateca, ten ostatni usunął także tekst o wsparciu że swojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszło szydło z worka i nowe GT Sport ukaże się w bliżej nieokreślonym czasie tj. któregoś tam 2017 roku, a co za tym idzie nowa kiera dedykowana pewnie też. Dlatego mam pytanie co doradzacie kupić i co będzie lepszym wyborem,

  • a) Thrustmaster T300RS plus T3PA Pro plus WSP Deluxe
  • b) Thrustmaster Ferrari T300 Alcantara Editon plus WSP Deluxe

w co lepiej zainwestować, lepszy wieniec czy lepsze pedały?, każda sugestia mile widziana.

Kierownica będzie używana z Assetto Corsa i DriveClub na PS4, a w późniejszym terminie z GT Sport.

Edytowane przez domestos007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zestaw a), znacznie lepsze pedały z możliwością odwrócenia. Wieniec zawsze można sobie później zmienić gdybyś miał taką ochotę, ale to nie jest AŻ taka różnica.

Pedały natomiast różnią że znacznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś chciał kupić to mogę sprzedać T300RS mam do niej też stojak ale to raczej osobno Kierownica jest prawie nowa (po wymianie gwarancyjnej, wymienili mi na nową) grałem na niej może góra godzinę i od tej pory leży i się kurzy Jak bym dostał w miarę dobrą ofertę to mogę sprzedać . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a na kierownicy t150 można się dobrze bawić?

Można ja później z upgrade'owac aby był to niezły sprzed?

Nie chce wydawać wielkiej kasy ale nie wykluczam upgrade.

Będę grał w pCars, Assetto, DIRT Rally oraz w przyszłości w GTS :)

Jest sens inwestować w t300RS?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto. Skoro chcesz upgrade robic to odrazu na t300.

via Xiaomi Mi5 ver Karramba!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kolos, jeżeli kupisz T150 to możesz zawsze dokupić lepsze pedały, tylko taki upgrade wchodzi w grę.

Czy warto inwestować w T300? Jeżeli nie miałeś nigdy kierownicy to T150 w zupełności Ci wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli odpuścić sobie t150?

Myślałem, że kupię t150, później jakieś dobre pedały itp.

Uważasz, że lepiej od razu kupić t300 i potem ta kierownicę ulepszyć o nowe pedały itp?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, marko napisał:

Jak by ktoś chciał kupić to mogę sprzedać T300RS mam do niej też stojak ale to raczej osobno Kierownica jest prawie nowa (po wymianie gwarancyjnej, wymienili mi na nową) grałem na niej może góra godzinę i od tej pory leży i się kurzy Jak bym dostał w miarę dobrą ofertę to mogę sprzedać . 

 

A co bylo nie tak ze wysylales na gware? bo wlasnie jestem w trakcie procesu reklamacji? (jak cos mozesz tez PW skrobnac)

13 minut temu, Kolos28 napisał:

Czyli odpuścić sobie t150?

Myślałem, że kupię t150, później jakieś dobre pedały itp.

Uważasz, że lepiej od razu kupić t300 i potem ta kierownicę ulepszyć o nowe pedały itp?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

Chlopie jest tutaj conajmniej pare osob ktore maja T150 i bawia sie dobrze. Da sie na niej fajnie bawic, ale to jest model nizej nizli T300 a to odbija sie na paru rzeczach wliczajac w to zastosowane technologie, jakosc wykonania itd.

 

Jesli masz kupic pierwsza kierownice to tylko od Ciebie zalezy jakie masz fundusze.

Jesli mialbym cisnienie na kiere ale brak funduszy na drozsza, a juz chcial sie bawic to bralbym pewnie T150 + stojak (upewniajac sie ze bedzie pasowac do T300), jezdzil i sie cieszyl, z jazdy na kolku jakbym mial wiecej kasy na kolejna zabawke pogonilbym T150, zostawil stojak i  dolozyl i kupil T300.

A majac juz stockowa T300 pozniej mozna zestaw modyfikowac, dokupic pedaly, shifter, a nawet jesli ktos ma srodki to i rozne wience kierownicy (np Ferrari F1 - do jazdy wozami Formuly).

 

Opcji jest wiele.... ale to Ty musisz zdecydowac co Tobie pasuje.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jam mam od 2 tygodni T150 i moge z czystym sumieniem polecic :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ja mam t150. Ja jestem bardzo zadowolony. Jednak teraz jak gram w AC to w kierownicy cos tam skrzypi, piszczy... Wszystko chodzi ale piszczy... Bierz 300 bedziesz w elicie. Pozatym hobby musi kosztowac. Wydawaj! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale podobno t300 bardzo wadliwa i się psuję...

Piszczy Tobie tylko w AC?

Można na tych kierownicach jeździć bez stojaka?

Bo na początek wolałbym nie wydawać dodatkowych 300zł na stojak :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kierownice mozesz rowniez przymocowac do biurka/stolika :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak. Piszczy ostatnio. Ostatnio to gram tylko w AC. Tak wiec nie weim jak to jest z innymi grami.  

T150 ma ten durny mocujacy gwint. Tak zakrecilem raz ze ten plastik pekl. No to ja madry, gwint jak jeb twoja mac skombinowalem i skrecam.. skrecam no i peklo w srodku to do czego dokreca sie ta sruba. Tak wiec bylem w dupie... ale co madry marcinek wymyslil. W pracy uzywamy takich malych bardzo mocnych pasow do transportowania slabow materialu (granity, marmury). Zatem zapasowalem moja t150... Siedzi sztywno. Przyczepione to wszystko do krzesla z ikei.. Zatem mozna i da sie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze w media expert t150 jest za 686zł. Korci mnie...

Tymbardziej, że stojaka nie potrzeba.

Co do mocowania to t300 ma chyba to samo co t150 :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem w x-kom za 679zl z przesylka :) Jak nie grasz dziennie to mysle ze T150 zupełności Ci wystarczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Kolos28 napisał:

Ale podobno t300 bardzo wadliwa i się psuję...

 

Bezedury kolego, to ze moge wymienic 3 osoby ktore mialy problem z T300 nie znaczy ze to wadliwy produkt ani ze psuja sie jakos niepomiernie czesto. 

12 minut temu, Kolos28 napisał:

Co do mocowania to t300 ma chyba to samo co t150 :)
 

T300 ma zarowno ta klamre jak i mozliwosc mocowania przy pomocy śrub do stojakow roznej masci.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T150 jest głośna podczas pracy?

Podobno jest glosniejsza od g29(nie biorę jej pod uwagę ale słyszałem, że g29 to stara technologia i jest głośna).

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zona mowi ze slychac jak gram... Choc to moze przez to ze ja ciagle gadam :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T300 jest cichsza od T150?

Jest to dość istotne

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja brałem t300 ze względu na to że cicho chodzi w porównaniu z g25 które miałem wcześniej to jest rewelacja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I czar na chwilę obecną prysnął...

Kobitka uświadomiła mnie, że nawet nie mam do czego przymontować kierownicy...

Serio, nie mam nic co mogłoby posłużyć na stałe a boję się odkręcać i przykrecać za każdym razem tego plastikowego zaczepu w t150.

Zasugerowalem kobiecie, że można kupić stojak ale nie jest zadowolona z tego i powiedziała, że nie będę robił skladowiska swoich zabaweczek w pokoju...

Co teraz...?

Wiem, że jakby zagrała na kierownicy to by zmieniła zdanie ale ona ogólnie nie gra na konsoli i dla niej to żaden argument...

Panowie, wy macie kierownicę na stałe przykreconą?

Myślicie, że ciągle montowanie i demontowanie zaczepu w t150 może zaszkodzić?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kolos28

Po 9 latach montowania i demontowania Driving Force Pro pocisnalem troche jak Error i tez przesadzilem z dokrecem i dopiero wtedy wysluzony plastik nie dal rady. 

Klamra od T150/T300 wyglada calkiem przyzwoicie i jesli nie bedziesz sie silowal z mocowaniem to tylko uzytkowal normalnie to nie powinno byc problemow. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×