Skocz do zawartości
Patricko

Kierownica do PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim nie odezwa sie posiadacze to mozesz zerknac do spoilerow w tym poscie: http://www.ps3site.pl/forum/topic/81291-kierownica-do-ps4/?p=1051996

 

EDIT:

do posiadaczy i przyszlych posiadaczy jesli ktos przesiadl sie z DFTG porownanie pedalow miedzy tym modelem logitecha a T300RS mile widzane.

Jeżeli te dwa modele pedałów są porównywalne to jest porażka, przy tej cenie liczył bym bardziej na coś porównywalnego do G27, bez sprzęgła oczywiście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się kupić T300RS za 1300 zł nową na allegro. Okazje się trafiają :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie.

Czy ta kierka T80 w ogóle do czegoś się nadaję?

Ktoś zakupił? Jakies przemyślenia?

Pytam, ponieważ używką znajduję się obecnie w dobrych cenach, a i nówka również.

Tylko pytanie czy warto...

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanabylem drogą kupna T300RS. Samo kółko jest przynajmniej dwie klasy wyżej pod każdym względem niż G27. FF niszczy system i jest BEZGŁOŚNY.

Niestety pedaly szału nie robią, ale to było oczywiste. Są jednak lepsze niż te od DFGT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny tych kierownic są... trochę przesadzone 1500zł za kierownice wporzo, 500zł za totalny syf, dziękuję postoję. Szkoda że nie podłącze swojej DF GT.

Edytowane przez ZubiDS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanabylem drogą kupna T300RS. Samo kółko jest przynajmniej dwie klasy wyżej pod każdym względem niż G27. FF niszczy system i jest BEZGŁOŚNY.

Niestety pedaly szału nie robią, ale to było oczywiste. Są jednak lepsze niż te od DFGT.

A gdybyś miał pedały porównać z g27?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są oczywiscie sporo gorsze od tych w G27. Z czasem dokupię sobie T3PA.

niestety tez plastik fantastik - ale za to jest pedal sprzegla - wiec pewnie i zakup shiftera TH8A tez planujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie odnosnie kierownicy bo zakupilem dzisiaj Drive Club podlaczam moja kiere logitech G25 i cisza. Tzn zalaczyla sie jak podlaczylem i kontrolki mi sie pala itd ale w grze nie dziala.Trzeba ja jakos skonfigurowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie odnosnie kierownicy bo zakupilem dzisiaj Drive Club podlaczam moja kiere logitech G25 i cisza. Tzn zalaczyla sie jak podlaczylem i kontrolki mi sie pala itd ale w grze nie dziala.Trzeba ja jakos skonfigurowac?

Kierownice logitecha nie działają z PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety tez plastik fantastik - ale za to jest pedal sprzegla - wiec pewnie i zakup shiftera TH8A tez planujesz?

Tzn. obudowa jest plastikowa, ale same pedaly są już metalowe, plus hamulec ma regulowany "progression mod". Ci do shiftera to jeszcze nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierownice logitecha nie działają z PS4.

a beda dzialac? maja wypuscic jakis patch na te kierownice? bo gdzies czytalem ze maja dzialac wszystkie te ktore dzialaly w ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a beda dzialac? maja wypuscic jakis patch na te kierownice? bo gdzies czytalem ze maja dzialac wszystkie te ktore dzialaly w ps3.

 

Zle czytales - lub zle zinterpretowales - Sony - wsparcie dla peryferiow zostawiamy w gestii programistow gier. (tyczy sie to kierownic i tym podobnych)

Nie ma wsparcia dla tych kierownic

Wszystkie biezace informacje na temat obslugiwanych kierownic znajduja sie w pierwszym poscie tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. obudowa jest plastikowa, ale same pedaly są już metalowe, plus hamulec ma regulowany "progression mod". Ci do shiftera to jeszcze nie wiem.

 

 

Zakladam ze to widziales co wkleilem do spoilera no ja slysze i widze plastik elastik z metalowymi nakladkami, Choc o dziwo porownuja je do zestawu od T500RS...

czyli nie ma i nie bedzie i mozna sie pozegnac z tak dobra kierownica?

 

Mozliwe ze bedzie jakas opcja modowania (poszukaj info o CronusMAX na YT w google to znajdziesz jak przy pomocy skomplikowanego  podlaczenia mozna G2x obsluzyc na xbox one, podobnie jesli chodzi o Maxrace F1 Adapter v4 tez  dla xboxa) czy poawia sie jakies opcje dla PS4 nie wiem, niemniej nawet jesli to bedzie koszt a dwa nie wszystkie moga byc proste i wygodne w uzyciu.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba zostanę przy opcji z T500RS. Driveclub jest zbyt arcadowe i moim zdaniem kółko nie jest tam niezbędne. Project CARS ma obsługiwać T500 jeszcze tylko pytanie jak z GranTurismo 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie bezpieczniejsza opcja to mimo wszystko T300 bo ta jest oficjalnie wspierana.

T500 będzie działać z PCars, ale wszędzie mówią, że ta kiera oficjalnego wsparcia na PS4 nie ma. Ja osobiście czekam na jakiś rozwój wydarzeń, a jak się nic nie zmieni to trzeba będzie myśleć o T300.

Domyalam się, że T300 ma niewymienne koło, tak jak to jest w T500?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyalam się, że T300 ma niewymienne koło, tak jak to jest w T500?

 

To ze strony produktu T300RS (http://www.thrustmaster.com/en_UK/products/t300rs)

 

Detachable racing wheel featuring the Thrustmaster Quick Release system

Switch racing wheels easily

 

Odczepiane ma pytanie tylko co w zamian - czyli nie wiem czy  sa inne kompatybilne kola ktore mozna do t300RS zamocowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie można tej z Ferrari zamontować? Wydaje mi się, że dla Trustmastera to najlepsza opcja chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie można tej z Ferrari zamontować? Wydaje mi się, że dla Trustmastera to najlepsza opcja chyba.

 

Okazuje sie ze mozna, nie przewinalem strony ;)

 

 

Compatible with all currently available detachable racing wheels

(Ferrari F1 Add-on**, Ferrari GTE Add-on**, T500 RS GT Wheel** and Base-Fixed Paddle Shifters kit**)

 

Ogolnie teraz  widze ze sa dwie wersje T300 (nie wiem czy obie dostepne):

T300RS oraz T300 Ferrari GTE Wheel (http://www.thrustmaster.com/en_UK/products/t300-ferrari-gte-wheel) Ta ma kolko bardzo zblizone do tej dla xbone (tez gamonie zamiast zrobic jedna kierownice dla 2 konsol skoro tej samej bazy uzywaja...)

Takze zgodnie z powyzsza lista to kolo da sie zamontowac: http://www.thrustmaster.com/en_UK/products/ferrari-f1-wheel-add

 

Problem to koszty...

Jak juz pisalem jak chca miec ekosytem niechaj bedzie user friendly -  gdzie kupuje sie u nich na stronie baze, wybiera kolko, wybiera pedaly. A nie tak jak teraz ze kupujesz pudlo, potem dokupisz inny zestaw  pedalow i shifter a te co byly w pudle mozesz do szafy wrzucic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T500rs działa w Driveclub. Zapewne będzie działał też z innymi grami. Jedynie do czego można by się przyczepić to kiepski force feedback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem okazje podpiac i przetestowac na PS4 takie zestawy jak :

T300rs

T500rs

Jedyne czym sie roznia jesli chodzi o kompatybilnosc to to ze t500 nie wspiera przycisku PS i share. Nie jest tez obslugiwana w menu konsoli. Moja ocena jest jednoznaczna t500 bo te 2 przyciski sa do niczego nie potrzebne jezeli ktos posiada tylko pada oprucz samego kola kierownicy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×