Skocz do zawartości
Patricko

Kierownica do PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Postawiłem na fanateca. Jutro oczekuje przesyłki :). Czytałem angielskie fora to w najnowszy oprogramowaniu zostało to wyeliminowane. 

Przeglądałem thrustmastera gt tylko nie wiadomo jak ta technologia nowa bedzie się sprawować.

Poza tym podejrzewam ze stand wheel pro deluxe nie bedzie się nadawał a taki posiadam.

Zamieszczam linka do allegro gdzie mam na sprzedaż g29 http://allegro.pl/kiera-logitech-g29-shifter-stan-idealny-i6968290203.html#thumb/1

Edytowane przez Bartol84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa nieaktualna g29 już sprzedana !!!. Dzisiaj wystawiona i już poszła :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt doszedł bardzo szybko w ciągu dwóch dni niestety jeszcze nie podłączyłem ponieważ muszę poprzerabiać standa. Spójrz tylko kiedy ten filmik został opublikowany na YouTube a tego czasu wypuścili kilka firmware.

Dam znać jakie są wrażenia ale napewno różnica pod wieloma względami do g29 będzie spora :):). A to jest najnowszy test :)

A tu jest wykres https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vR9Elu8qp6jnORIXRqz6Dmm4KBGZawxJTuikjjZ8xiMnW1eJr-5cRzsbWMee-MKMd7vxjCEXd6SKl9Z/pubchart?format=interactive&oid=1668455881

 

 

Edytowane przez Bartol84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak razem z wysyłką wyszło 560 €. Jeszcze się zastanawiam nad load cellem może bedzie jakaś promka.

Ale i tak te pedały w zestawie są lepsze niż w g29.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bartol84 napisał:

Tak razem z wysyłką wyszło 560 €. Jeszcze się zastanawiam nad load cellem może bedzie jakaś promka.

Ale i tak te pedały w zestawie są lepsze niż w g29.

To podziel się wrażeniami, jak już wszystko ogarniesz :?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, spoco napisał:

A co to za cudo?

 

 

Hamulec działa tak jak w prawdziwym aucie, im mocniej ciśniesz tym większy opór stawia. Mierzy generalnie nacisk, a nie ruch pedała. Dzięki temu łatwiej jest wyczuć moment blokowania kół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to wyjaśniłeś. Sensor mierzy jak bardzo naciskamy na ramie pedałów. Ponoć maksymalny nacisk jest do 90 kg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie ten. Sprawuje się idealnie i jest trwalszy niż load cell od Fanateca.

Montaż jest banalnie prosty.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest sprzęt profesjonalny stwierdzenie że jest trwalszy ten czy ten to można dopiero wywnioskować po dłuższym użytkowaniu i najlepiej oba testować :). Błąd może zrobiłem, że od razu nie zamówiłem ale nic straconego :):):good:.

Edytowane przez Bartol84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Bartol84 napisał:

To jest sprzęt profesjonalny stwierdzenie że jest trwalszy ten czy ten to można dopiero wywnioskować po dłuższym użytkowaniu i najlepiej oba testować :). Błąd może zrobiłem, że od razu nie zamówiłem ale nic straconego :):):good:.

 

 

Generalnie Ricmotech daje lepsze sensory w swoich load cellach. Fanatec ostatnio poprawił jakość swoich LC, ale i tak potrafią paść. Te od ricmotecha są nie do zajechania.

 

W każdym razie to najlepszy upgrade jaki mozna zrobic.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszło 560 € razem z wysyłką + za kilka dni zamówienie na load cell 139 € :1_grinning:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

139 za ten kawałek płytki i kabelki? :) Ja jebie lepiej chyba kupić sobie fure :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że to jest dużo ale to już nie można nazwać tylko i wyłącznie zabawką.

Wydaje się to dziwne ale małe niepozorne rzeczy drogo kosztują :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz znalazłem czas, muszę jeszcze zastosować ostatnie poprawki w standzie. Myślę, że dzisiaj wszystko podłącze i zainstaluje. Napewno dam ci znać :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×