Skocz do zawartości
Patricko

Kierownica do PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Na xkom g29 za 999zl zostalo 2godziny

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie przyszła mi nareszcie kierownica g29 z uk, odpaliłem the crew i nie działa nic tak jak by nie widział kierownicy, tylko padem mogę sterować w menu konsoli wszystko jest ok, the crew nie obsługuję tej kierownicy?

Edytowane przez manoszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, dziwne, nie wspierana T500 działa. Choć nie widzę sensu grać w ten tytuł kierownicą.

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, manoszek napisał:

mam pytanie przyszła mi nareszcie kierownica g29 z uk, odpaliłem the crew i nie działa nic tak jak by nie widział kierownicy, tylko padem mogę sterować w menu konsoli wszystko jest ok, the crew nie obsługuję tej kierownicy?

 

https://forums.ubi.com/showthread.php/1236643-Logitech-G29-Wheel-Forums

 

https://support.ubi.com/en-US/faqs/000022209/What-controllers-or-wheels-are-supported-for-The-Crew-PS4-XB1-TC/

 

TL;DR

od 2015 zgloszone do UBI nic sie nie zmienilo na liscie wspieranych kierownic G29 tam nie widnieje.

 

Co do samego The Crew i kierownicy - nie wiem czy to zmienili czy nie ale z jakiegos tylko sobie znanego powodu opcje takie jak liniowosc sterowania, i inne wcale nie az tak zaawansowane opcje nie byly dostepne na PS4 a byly dostepne na PC.

Granie na konsoli w ta gre z kierownica zupelnie mi nie weszlo.

Beta na PC jeszcze ze starym DFP za to byla calkiem przyjemna.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mając chwilkę poczytałem i bardzo mnie zdziwiło że tyle czasu i nic z tym nie zrobili, myślałem że ta kierownica jest dość popularna i wszystkie wyścigi będą działać. Nawet przez myśl mi nie przeszło że ubi tak potraktowało użytkowników g29, zdawałem sobie sprawę że ta firma często dawała po dupie, zaraz sobie odpalę demko project cars 2, zona już czeka żeby pograć, a w weekend coś ogarnę, dzieki @MagEllan za odpowiedź, jestem całkiem zielony w temacie i dopiero stawiam pierwsze kroki, początek fatalny oby potem było lepiej:1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, manoszek napisał:

mając chwilkę poczytałem i bardzo mnie zdziwiło że tyle czasu i nic z tym nie zrobili, myślałem że ta kierownica jest dość popularna i wszystkie wyścigi będą działać. Nawet przez myśl mi nie przeszło że ubi tak potraktowało użytkowników g29, zdawałem sobie sprawę że ta firma często dawała po dupie, zaraz sobie odpalę demko project cars 2, zona już czeka żeby pograć, a w weekend coś ogarnę, dzieki @MagEllan za odpowiedź, jestem całkiem zielony w temacie i dopiero stawiam pierwsze kroki, początek fatalny oby potem było lepiej:1_grinning:

 

Spokojnie ogarniesz. Dla uzupelnienia dodam ze na PC jest wiecej wspieranych ale wsrod oficjalnie wspieranych tez nie ma g29...

Milej zabawy z demkiem Project Cars 2.

 

Taka rada - do kierownicy trzeba przywyknac. Moje pierwsze godziny z DFP byly katorga, jak juz sie troche ogralem bylo wysmienicie.

Potem juz przesiadka na lepszej klasy sprzet wymagala ciut mniej ogrania sie....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem z ciekawości, bo dziwnie tanio było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dlaczego dziwnie, tanio kupiłem to i tanio sprzedałem. Czasami okazje się trafiają dlatego trzeba z nich korzystać.

Cały zestaw kupiłem za 2400 zł , Fotel z osprzętem ,kierownica i drążek, 3 miesięczny z papierami.

 

https://www.fotosik.pl/zdjecie/fa77e9025a376e28

 

Za 2700 zł kupiłem Thrustmaster T-GT nową z 2 letnią gwarancją.

 

Edytowane przez domestos007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie dla forumowicza zrobimy jakis rabat

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje jak wygląda gwarancja thrusmastera jeśli kupię kiere w bt.com w uk? Będę musiał ponosić koszty wysyłki w razie jakiejś awarii, gwarancja wynosi 12 czy 24 miesiące?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, hakuna napisał:

Czy ktoś się orientuje jak wygląda gwarancja thrusmastera jeśli kupię kiere w bt.com w uk? Będę musiał ponosić koszty wysyłki w razie jakiejś awarii, gwarancja wynosi 12 czy 24 miesiące?

 

sprawdz na stronie TM powinni miec informacje ogolne o gwarancji. 

Jesli dobrze pamietam TM dawal 24m-ce. 

Ja akurat swoja kupilem zgodnie z miejscem zamieszkania, ale jak zglaszalem problem to bezposrednio do TM. To czego chcieli to serial number z bazy i kopie paragonu z data zakupu i moj adres.

Nie bylo zadnych innych (poza technicznym opisem problemu) pytan. 

 

Ale to mialo miejsce z rok temu, wiec pocelam sprawdzic warunki gwarancji na stronie TM. 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam i sprawuje się normalnie, ale do samego GTS to bym raczej sobie darował. Jeżeli grasz w coś więcej to bardzo dobra inwestycja.
Montaż jest banalny.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy Thrustmaster TGT czy Fanatec CSL elite? 

Miałem do tej pory Thrustmaster TX do Xboxa ale muszę mieć do Ps4 i Pc. Cały czas myślałem o T300 ale awaryjność mnie trochę przeraża. Oczywiście celuje w używki do 2k jeżeli coś znajdę.T300 nie skreślał, pytanie czy warto dopłacić do tych wyżej wymienionych. 

Nie zależy mi narazie na lepszych pedałach czy skrzyni. 

Czy Fanatec da się normalnie przykręcić do Stand wheel pro? 

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie siedzisz na forsie i nie jesteś mocno zaangażowany w jakieś ligi online i ogólnie nie spędzasz przy samochodówkach 24h na dobę to płacenie za koło 2k czy 3k nie ma większego sensu. Do zwykłej gry w GT czy Dirta T300 spokojnie Ci wystarczy i da sporo frajdy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I namówił. Czyli T300 ale kupować  tą wersję z 3 pedałami?

Są jakieś starsze i nowsze wersje tej kiery?(T300) Chodzi o awaryjność.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jedynie jeszcze wersje Ferrari, ale różnią się tylko kołem. 3 pedały? A będziesz sprzęgła używać? Bo dla mnie to zbędna rzecz, sprzęgło to w malanie, a nie w bolidach. Mam G29 i zmieniłem pozycje sprzęgła i hamulca, żebym miał wygodnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie użytkowania G29 na PS4 i jesli ktoś wie to na PC również. Czy gry posiadają jakieś profile dla aut w celu dopasowania maksymalnego stopnia skrętu kierownicy? Czyli, gram w GTS, prowadzę VW Golfa mam 900° skrętu kiery, przerzucam sie na formułkę i automatycznie kierownica ma ograniczenie skręcania do 540° czy ile tam ma bolid, bo dokładnie nie wiem. Czy trzeba to za każdym razem manualnie przestawiać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.06.2019 o 20:48, wojcik_dan napisał:

I namówił. Czyli T300 ale kupować  tą wersję z 3 pedałami?

Są jakieś starsze i nowsze wersje tej kiery?(T300) Chodzi o awaryjność.

Jesli masz fundusze i masz porowanie do bazowej TX to wiesz ze pedaly w wersji podstawoej (gaz, hamulec) szalu nie robia (acz i tak w porownaniu z tymi ktore mialy DFP i DFGT to jest niebo do ziemi). Zestaw 3 jest zrobiony lepiej (tak wnosze po reckach). Nie wiem czy celujesz w 2x WSP, ale zawsze mozesz napisac do firmy i powinni sprzedac oddzielnie element do mocowania bazy, wtedy mozesz przekladac baze, a na stale do podstawy miec zamontowany zestaw z 3ma pedalami. 

 

Nie rozumiem za to zupelnie obaw zwiazanych z awaryjnoscia z tego co wiem to bazy TX i T300 sa bardzo zblizone roznia sie tylko wsparciem konsol. 

Sam posiadam T300 i raz cos tam z nia bylo nie tak, nawet juz wyslalem zgloszenie do T-master ale okazalo sie ze przeinstalowanie softu, update sterownikow rozwiazal problem. Problem pojawil sie w pCARS 1 na PS4. Na PC nie mialem zadnych problemow. 

 

Moj problem polega na tym ze o ile DFP bylo tanie i zajechane na smierc tak w tej generacji gralem duzo mniej, mimo sporo lepszego sprzetu :D

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×