Skocz do zawartości
Patricko

Kierownica do PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, to wygląda na to że ps4 nie ma dobrego kółka, bo za lepszy model thrumaster za prawie 2 tyś to dziękuję, wolę nie mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę pytań panowie (przeczytałem wszystkie sześć stron tego wątku).

 

Mam G25, które mi dobrze służyło od czasów PS2 i GT4, aż do GT6 no i jak wszyscy wiemy dobre czasy na current-genach się dla nas - wirtualnych rajdowców z kierownicami Logitecha - skończyły. Nie mam już żadnych złudzeń, G25 idzie w śmietnik niestety, ale zaintrygowały mnie niektóre posty tutaj o rzekomym działaniu dźwigni zmiany biegów i pedałów z G25 na T300. Macie jakieś linki, które by to rzetelnie potwierdzały ? Dobrze by było, bo kierownica bez sprzęgła i H-shiftera  to kupa dla mnie obojętnie jaka cudowna by nie była. W polskich sklepach nie mogę nigdzie znaleźć TH8A ani TH8RS do T300, więc zakup tej kierownicy rozważyłbym dopiero po 100-procentowym potwierdzeniu info, jakoby tamte ackersoria z G25 działały na T300.

                       

                                    I drugie pytanie tak przy okazji. Nie oczekuję, że ktoś mi tutaj na nie odpowie, ale dobrze będzie, jeśli nie uświadczę przynajmniej tutaj bluzgów fanboyów obozu Sony: Czy Thrustmaster T300 działa z X1 i obiema Forzami (FM5 i FH2) ?  Nie umiem grać na padzie w wyścigi.

Edytowane przez Aptekarz10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę pytań panowie (przeczytałem wszystkie sześć stron tego wątku).

                     

                                    I drugie pytanie tak przy okazji. Nie oczekuję, że ktoś mi tutaj na nie odpowie, ale dobrze będzie, jeśli nie uświadczę przynajmniej tutaj bluzgów fanboyów obozu Sony: Czy Thrustmaster T300 działa z X1 i obiema Forzami (FM5 i FH2) ?  Nie umiem grać na padzie w wyścigi.

 

Chwala Tobie ze czytales :)

 

Eee nie przesadzaj z bluzgami, pytasz w koncu o T300 kierownice do PS4 ;) 

Zgodnie z moja wiedza niestety nie dziala, xbone ma swoja kierownice: http://www.thrustmaster.com/en_US/products/tx-racing-wheel-ferrari-458-italia-edition

Z tego co wiem jest to od strony technicznej to samo co T300 niemniej jednak TX-Racig nie dziala z PS4 a  T300 nie dziala z xbone moze to wina jakis chipow albo innych wymyslow producenta. Akcesoria takie jak pedaly T3PA czy Shiftery dzialaja z obiema kierownicami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś wie czy sprawa kompatybilności Logitecha z PS4 jest jeszcze w toku czy już zamknięta? Bo w te magiczne chipy to ja nie wierzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce cie zmylic, ale ja juz sie szykuje do wystawienia dfgt na allegro...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce cie zmylic, ale ja juz sie szykuje do wystawienia dfgt na allegro...

Ja mam właśnie na zbyciu DFGT planuje ją sprzedać ale jakoś nie mogę się za to zabrać :p ważniejsze jest to że mam też G27 liczyłem że pojeżdżę na niej np w taki pCARS a tu zonk :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się zaczyna ruszać w kwesti g27.



Oby poszło w dobrą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie mambo jumbo można było już robić wcześniej. To jest emulowanie pada i nie ma nic wspólnego z prawdziwą obsługą kierownicy. Efekty są mizerne, działać działa tylko kiepsko.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje gdzie można w miarę tanio dorwać Thrustmastera T300rs? Najlepiej jakiś polski sklep i najlepiej nie z allegro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje gdzie można w miarę tanio dorwać Thrustmastera T300rs? Najlepiej jakiś polski sklep i najlepiej nie z allegro?

wpisz thrustmaster t300rs w wyszukiwarce allegro :d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje gdzie można w miarę tanio dorwać Thrustmastera T300rs? Najlepiej jakiś polski sklep i najlepiej nie z allegro?

 

(smiechy na bok) Niestety, pozostaje tobie Ceneo i przejrzenie opinii o sprzedajacych.

Lub szukanie w googlach, lub bieganie po www sklepow ktore to moga miec celem sprawdzenia najlepszych ofert. 

 

Ktos to mialby Tobie podac odpowiedz musialby zrobic dokladnie to samo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(smiechy na bok) Niestety, pozostaje tobie Ceneo i przejrzenie opinii o sprzedajacych.

Lub szukanie w googlach, lub bieganie po www sklepow ktore to moga miec celem sprawdzenia najlepszych ofert. 

 

Ktos to mialby Tobie podac odpowiedz musialby zrobic dokladnie to samo. 

 

Dzięki, myślałem że już ktoś ma jakieś doświadczenie w tym temacie i może polecić jakiś sklep.

 

Przeliczyłem się, kakaroto, naucz się czytać, a postu matmana nawet nie chce mi się komentować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie mambo jumbo można było już robić wcześniej. To jest emulowanie pada i nie ma nic wspólnego z prawdziwą obsługą kierownicy. Efekty są mizerne, działać działa tylko kiepsko.

 

Miałeś okazję wypróbować ten konwerter czy wnioskujesz tylko na podstawie filmików z YT?

 

Jeśli ktoś miał okazję wypróbować to coś, to niech napisze cokolwiek bo nie powiem, ale ten dupsik plus G27 to bym sobie chętnie sprawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję testować G27 z x360, tutaj zapewne jest podobnie. Zasada działania jest taka sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

 

 

Pozwole sobie przekleic z innego watku jako, iz dotyczy to oficjalnie wspieranej kierownicy. 

 

 

------------------------------------------

EDIT:

Przeczytalem. Autor zachwyca sie produktem, jest malusie ostrzezenie ze to moze tak wygladac. Calosc brzmi i ma ton reklamy produktu. 

 

Nie zmienia to faktu ze i tak planuje w dalszej przyszlosci zakup tego kola, DFP sluzy mi rewelacyjnie juz 9. rok, ale chyba czas na cos z lepszej półki.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ludzi, którzy posiadają stojaki Wheel Stand Pro pod DFGT.

Ktoś zakładał na ten stojak T300? Bo pisałem do supportu WSP i mi napisali, że będzie pasować, ale FB w T300 jest silniejsze i może się gibac stojak.

Ktoś może testował taki zestaw? Bo nie wiem czy sprzedawać samą kierownicę czy ze stojakiem. Bo obecnie te stojaki ponad 300 zł, a ja kupilem jak jeszcze po 200 zł sprzedawali.

Mimo wszytko będę wdzięczny za jakiekolwiek info.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam WSP v2 co prawda, ale wszystko jest ok pod względem stabilności.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie/panie

W zwiazku z nadchodzaca premiera Project Cars chcialbym zakupic nowa kierownice do Ps4 (aktualnie posiadam DFGT+Wheel Stand Pro v2 i jestem bardzo zadowolony z tego zestawu), co mi mozecie polecic tak zeby wspolgralo przede wszystkim z Project Cars, Drive Clubem i oczywiscie Gran Turismo 7 ? jesli chodzi o budzet to mysle tak okolo 1500 +/- 200 ? a moze pozbierac wiecej i na cos drozszego zainwestowac ? z gory dziekuje za zainteresowanie i za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×