Skocz do zawartości
Patricko

Beyond: Two Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie lecą mi napisy końcowe Beyonda i jak dla mnie gra rewelacyjna. Teraz to dopiero bede miał hype przy premierze Detroit :D Czekam na HR, chociaż z nim zapoznałem się kiedyś na YT, bo nie myslałem, że bede miał okazję zagrać. W przypadku BTS nie popełniłem tego błędu. 

 

Trochę ciężko zestawiać mi ze sobą UD i BTS - oba są dobre w swoich kategoriach, czyli b klasowy horror i dramat sf, wyżej jednak ocenił bym Beyonda ze względu na ciekawszą fabułą, więcej emocji podczas grania i większe zżycie z bohaterem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie lecą mi napisy końcowe Beyonda i jak dla mnie gra rewelacyjna. Teraz to dopiero bede miał hype przy premierze Detroit :biggrin: Czekam na HR, chociaż z nim zapoznałem się kiedyś na YT, bo nie myslałem, że bede miał okazję zagrać. W przypadku BTS nie popełniłem tego błędu. 

 

Trochę ciężko zestawiać mi ze sobą UD i BTS - oba są dobre w swoich kategoriach, czyli b klasowy horror i dramat sf, wyżej jednak ocenił bym Beyonda ze względu na ciekawszą fabułą, więcej emocji podczas grania i większe zżycie z bohaterem.

 

Nie chce polemizowac z Twoja ocena, gry takie jak HR, BTS i UD sa zestawiane z jednego prostego powodu "malo gry w grze, interaktywne doswiadczenie". (nie zeby to bylo cos zlego)

Ja mam inne odczucia od Ciebie i tylko tyle.

 

Co do przechodzenia gier na YT u mnie ten zaszczyt maja zazwyczaj crapiszcza na ktore mi zal nawet 10pln :P

 

Powinnies sie cieszyc niezmiernie jesli podchodziles do Beyond nie wiedzac za wiele, niestety czesc tej gry zniszczyla promocja. Hajpilem na BTS niepomiernie wiec i sledzilem materialy, niestety nauczylem sie dobitnie na przykladzie tej wlasnie gry ze moze lepiej nie ogladac oficjalnych materialow bo te moga kompletnie zepsuc odbior produkcji - w wypadku BTS byly to 2 rodzialy udostepnione na YT jako promocja, plus trailery + demo.  Wiec efekt zaskoczenia byl mniejszy u mnie (z tego tez powodu jak widze ze gdzies pojawia sie 30min, 1h czy cokolwiek gameplaya omijam - omijalem  poza trailerem materialy z UD i wyszlo mi to na dobre). Moja kobieta ktora materialow nie ogladala tez BTS ocenila nizej od HR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że właśnie większość zestawia te gry z powodu mechaniki, ja podchodzę do nich po prostu jak do interaktywnych filmów i oceniam je bardziej jakby były właśnie filmami :D

 

Nie miałem ps3 i nie zamierzałem kupować, a że tyle zachwytów było to skusiłem się na przejście HR na YT - co prawda nie całej, ale zakończenie znam :p Ale i tak mam nadzieje, że będę się przednio bawił. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powinnies sie cieszyc niezmiernie jesli podchodziles do Beyond nie wiedzac za wiele, niestety czesc tej gry zniszczyla promocja. Hajpilem na BTS niepomiernie wiec i sledzilem materialy, niestety nauczylem sie dobitnie na przykladzie tej wlasnie gry ze moze lepiej nie ogladac oficjalnych materialow bo te moga kompletnie zepsuc odbior produkcji - w wypadku BTS byly to 2 rodzialy udostepnione na YT jako promocja, plus trailery + demo.  Wiec efekt zaskoczenia byl mniejszy u mnie (z tego tez powodu jak widze ze gdzies pojawia sie 30min, 1h czy cokolwiek gameplaya omijam - omijalem  poza trailerem materialy z UD i wyszlo mi to na dobre). Moja kobieta ktora materialow nie ogladala tez BTS ocenila nizej od HR.

 

Dlatego właśnie ja omijałem wszystkie promocyjne materiały szerokim łukiem. Łyknąłem tylko demko, które dodatkowo podsyciło chęć zakupu. Stąd mój odbiór gry był wyjątkowo pozytywny i oceniam Beyond na równi z Heavy Rain i Fahrenheitem.

 

Niestety w przypadku porównywanego tutaj Until Dawn widziałem już trochę rozgrywki na streamach, ale za to owe streamy strasznie nakręciły mnie na kupno tej gry, więc mam nadzieję, że się nie zawiodę i że nie zepsułem sobie przedwcześnie radości z ogrywania tego tytułu.

Edytowane przez _Matheo_
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa gusta i gusciki jak to mawiaja.

 

Mnie HR bardziej podszedl (duzo bardziej), tak samo jak w BTS malo gry w grze, ale historia bardziej mi weszla, dalem sie oszukac i wezszylem po falszywych tropach... oraz bardziej mi zalezalo na postaciach.

 

Jesli nie masz nic przeciwko temu ze malo gry w grze to Until Dawn byl dzis w promocjach ostrych (MM i Saturn 129pln) i powiem ze warto.

 

Until Dawn zamowiłem w pn i czekam aż do mnie dotrze :). Może od jutra się przysiąde :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Until Dawn zamowiłem w pn i czekam aż do mnie dotrze :). Może od jutra się przysiąde :)

 

Miałem taki plan wczoraj po odebraniu gry ze sklepu, ale... Przygotuj się na niespodziankę w postaci 10 GB patcha, który będzie się zasysał z prędkością zółwia stepowego. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest może jakiś film z testem framerate pokazujący ile było klatek na ps3 i ps4 w tym epizodzie, gdzie

ellie na pustyni walczy z duchami i ginie babcia

pamiętam, że na PS3 było jakieś 10 klatek jeśli nie mniej.

Edytowane przez Cziczaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem gre na ps4, jaki początek najlepiej wybrać: tak jak w oryginale było, czy chronologicznie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w oryginale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo twórcy mieli taki pomysł na poprowadzenie fabuły i tak według mnie powinno się grać za pierwszym podejściem, a cała ta chronologia wydarzeń została stworzona po to by zachęcić graczy czymś nowym do ponownego kupna tej gry. Historie i tak zrozumiesz, bo nie jest ona jakaś skomplikowana.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest po polsku czy nie kupując w psstore?

Po polsku (dźwięk/napisy). Masz zreszta w opisie na psstore ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto zmienić nazwę tematu na Beyond & Heavy Rain ;)

 

Dla zainteresowanych mam dość istotną informację, obie gry są na osobnych płytach, więc jak komuś nie podejdzie jeden z tytułów, bądź ograł wcześniej, to zawsze można odsprzedać czy coś. W Saturnie w Poznaniu za 149 zł, jednak po zwróceniu uwagi, że w sklepie internetowym widnieje 129, bezproblemowo wyrównano cenę do tej korzystniejszej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem za 129 zeta, w pudełku 2 płyty, wg mnie bardzo dobra cena. Nie grałem w B 2 dusze więc tym bardziej opłacalny zakup .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena gierki na w promocyjnej cenie 41.60 z PS+ (można też zakupić dwupak z HEaVy Rain za 62,10) ale ta opcja mnie średnio interesuje, ponieważ HR ograne.

Jak myślicie tytuł warty tej ceny, jestem fanem pudełek ale cenowo jest dużo drożej (nawet używki) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Mandi napisał:

Cena gierki na w promocyjnej cenie 41.60 z PS+ (można też zakupić dwupak z HEaVy Rain za 62,10) ale ta opcja mnie średnio interesuje, ponieważ HR ograne.

Jak myślicie tytuł warty tej ceny, jestem fanem pudełek ale cenowo jest dużo drożej (nawet używki) 

 

Orgalem na PS3, nie wiem jak wypada remaster. Niemniej gre ocenilem slabiej od HR do HR chcialem wrocic, do BTS juz nie (OK ogralem 2 razy raz PL raz EN) mimo wszystko w mojej opinii jesli lubisz ten typ gier/doswiadczen i nie zniszczyles sobie zabawy ogladaniem materialow promocyjnych ktorych bylo za duzo to 42pln mozna zaplacic. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest mega słaba, jeśli postawić ją obok Heavy Rain, ukończyłem na siłę. Fabuła jest tak cienka, że szkoda gadać. Tak jak jestem fanem twórczości Quantic Dream, tak muszę powiedzieć, iż ta gra absolutnie im nie wyszła. Odradzam zakup, za 40 zł można kupić inne gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam, b2s . 

Właśnie kupiłem kolekcje, HR ograne to nadal świetna gra ale a sporo dziur fabularnych i dubb pl jak nigdy nie narzekam w hr wypada średnio.

Beyond jest nieco nierówny są lepsze i gorsze rozdziały ale jako całość super giera, ja bardzo polecam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×