Skocz do zawartości
Patricko

Ustawki online

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, szukam ekipy z którą bym mógł pochodzić na raidy, zrobić questa na touch of malice(zabrałem 40 fragmentów, został już tylko raid) i nie tylko .Gram tytanem 299 lighta, wiek 28 lat, czas głównie w weekendy, czasami wieczorami zależy jak zmiany w pracy wypadają, używam headseta, doświadczenie w raidach Destiny małe, za to w WoWa parę lat raidowania nauczyło mnie co nieco ;) piszcie, dodawajcie #zmasowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od jakiegoś czasu gram w Destiny ale jakoś nie mogę znaleźć żadnej grupy na nightfalle i inne endgamowe activity. Sam nie gram jakoś bardzo dużo ze względu na prace ale staram się codziennie wpaść na co najmniej godzinkę (chyba że nie ma co robic). 299 light, taktyki jak będzie trzeba to do czytam bo doświadczenia w raidach jeszcze nie mam. Jeśli jest ktoś chętny na wspólną rekreacyjna grę to zapraszam do dodawania. Kr1s_87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gra ktoś  ? dopiero zaczynam  ( mam 24 lvl) szukam ludzi do wspólnej gry , raidy itp  ;)  Kinczel89

Edytowane przez Kinczel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ostatniego postu minęło trochę czasu - teraz młody ma skończone 2 x hard z moją pomocą (to znaczy ja mu przeszedłem :) ). Ciągle szukamy chętnych do wspólnej gry, a dokładniej do rajdu - w zależności od światła fireteamu - hard lub normal.

Kto chętny niech mi wyśle msg na PSN (nawet jak jestem offline), to dodam do znajomych i jakoś się zmówimy na sobotę lub niedzielę - tą lub następne.

Mój light to 316-317, młody ma powyżej 310.

Edytowane przez kolczan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edytowałem, ale data się nie zmienia, więc post wyglądał jak martwy...

 

 

Coś cienko z tym tematem :(

Nadal chętni jesteśmy do skompletowania składu na rajd - u mnie light 318-319, młody 315+ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poznamy z kumplem towarzystwo do grania rajdów,335 light.Smiało zapraszać pogramy,pogadamy,pośmiejemy się.Aktualne non-stop.Do zobaczenia na rajdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopy, kto tam pogrywa jeszcze? Bo wróciłem w końcu i nadrabiam zaległości. Jednak widzę, że trzeba ekipę na Prisona. Ktoś jeszcze gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji że do premiery dodatku niecały miesiąc czas nadrobić zaległości, jeżeli jest ktoś chętny ogarnąć raid lub prison dajcie znać, hunter 315 light. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chetny . Tydzien temu nabylem Taken King ,wczesniej tylko podstawka. Raidow i Prisona nie robilem . Light na razie 269 ..

Wysłane z mojego Picasso przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trójka już jest, jak co wysyłajcie zaproszenia na PSN, jak uzbieramy ekipe wtedy ustali się termin ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję od razu dodać też osoby najaktywniejsze w dziale i klanie :) Ja jeszcze czekam na jednego bossa na CoO, także tutaj będę potrzebował pomocy koksów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Znajdą się jacyś chętni do pomocy w raidzie WOTM HARD w ten piątek ok 17-18?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jacyś chętni na nowe raidy? Trochę się ekipa posypała i zawsze by się przydało więcej osób na liście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę zagrać mam huntera 350 light jak coś to dodawać do znajomych psn id taki jak nick.

 

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, Hunter lvl30 light150. Jestem noob i powoli przechodze i zwiedzam zakamarki gry. Chetnie dolacze jesli sa gracze na podobnym poziomie co ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staraj się pisać na społecznościach na PS4, są 3 duże. Tam na pewno kogoś znajdziesz, chociaż ostatnio też ktoś tu zaczynał na świeżo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Dopiero zaczynam przygodę z D2, dzisiaj wieczorem około 20 będę odpalał po raz pierwszy. Jakby ktoś chciał zagrać Story to zapraszam ;)

 

Kazuo_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, poszukujemy z kolegą ogarniętych ludzi lub pomocy do Destiny 2. Chodzi przede wszystkim o wykonanie rajdu i nightfalla na prestiżu. Na razie jesteśmy na etapie levelowania postaci do 300 poziomu. 

 

Gramy praktycznie każdego dnia od  pon do ptk 17.30 do 22.00 z weekendami rożnie bywa. Ale Tez gramy w rożnych godzinach. 

 

PSN ID Luamira

Edytowane przez ps321

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, są tu ludzie którzy graja jeszcze w pierwsza część? Sam mam juz ponad 100h na liczniku i zaliczony jeden raid(VoG). Niestety często brakuje jednej, dwie osoby na raid, ale ekipa stała już jest :), Zaliczyło by sie jeszcze inne raidy. W weekendy dłuższe sejse, w tygodniu krótsze. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×