Skocz do zawartości
Patricko

Ustawki online

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też, 27 lvl, hunter chętnie zrobiłbym weekly na 28, bo reszte mam. Jak coś to priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei chętnie zrobię Daily story (chociaż w weekly też mogę pomóc ;)), ale to dopiero po 22.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze zrobić 3 nightfalle do bounty więc jeśli ktoś potrzebuje pomocy to ja chętnie pomogę!!! Mam Ice-Breakera (Crity po 16k na Nightfallu)

PSN ID: Gejsza_Mati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcią zrobię Daily na 28lvl, Weekly (raz już zrobione, ale potrzebuję jeszcze do bounty) i Nightfall. Titan 27lvl, dostępny jakoś od 20 do północy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei chętnie zrobię Daily story (chociaż w weekly też mogę pomóc ;)), ale to dopiero po 22.

To dodaj mnie do znajomych. Dziś będę robił weekly i Daily.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Chciałbym zebać stałą grupę ludzi na rajd o konkretnej porze i konkretnej godzinie. Wkurzają mnie już takie spontaniczne wypady wiecznie nie przygotowane, nie ogarnięte. Jeśli masz ochotę do nas dołączyć liczę na Twój profesjonalizm i poszanowanie naszego wspólnego czasu. Jeśli :

- masz 18, 20, 22, 24, 27 lvl

- nie masz konkretnej siły ognia ( minimum 1 exo na full + primary legendary full )

- masz łącze z serwerem przez ziemniak

- planujesz w najlbilzszym czasie sprzedać konsole bo Driveclub załamał Twój światopogląd

- lubisz się spózniać, sikać 25 razy w trakcie rajdu, wiesz wszysko lepiej

 

 ODPADASZ

 

Obecnie grupa prezentuje się tak:

1.zibenn

2.michał_mac

3.Egze ( Karol wpisałem Cie na pewniaka)

 

 

brakuje nam 3 osób, pewnych, konkretnych.

Interesuje mnie rajdowanie wieczorem około godziny 22 -22 30 a finisz przed północą, coby nas nie zameczyć.

Wspólnie ustalimy dzien w którym bedziemy mogli się spotykać.

Preferuje ludzi doświadczonych, chociaż rookie w rajdzie to nic strasznego bo taktyka przynajmniej tutaj jest prosta jak drut.

Prosze o info na PW jesli jestes chętny.

pzdr

 

ps. Diuszek Dziekuje za poprowadzenie wszyskiego prawie do końca i cierpliwosci w tłumaczeniu taktyk.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie grupa prezentuje się tak:

1.zibenn

2.michał_mac

3.Egze ( Karol wpisałem Cie na pewniaka)

brakuje nam 3 osób, pewnych, konkretnych.

Interesuje mnie rajdowanie wieczorem około godziny 22 -22 30 a finisz przed północą, coby nas nie zameczyć.

Wspólnie ustalimy dzien w którym bedziemy mogli się spotykać.

No a ja niestety odpadam, bo 22 to dla mnie zdecydowanie za późno, szczególnie w ciągu tygodnia (na rano do pracy). Jedynie piątek i sobota w tych godzinach wchodziłyby w grę, ale nawet wtedy zdecydowanie wolałbym wcześniejszą porę. Bezpieczniej będzie wam znaleźć kogoś na moje miejsce.

Ja natomiast jestem otwarty na wszelkie propozycje rajdów kończących się do godziny 22, wiec jeśli ktoś miałby jakiś plan robić raid to zawsze można do mnie napisać. Przy czym lepiej napisać chociaż z dzień wcześniej żebym sobie zorganizował czas.

Edytowane przez EgZePL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi na raid. Dzisiaj około 20 możne wcześniej.

1. lazienkowicz - 28 warlock

2. InarsI - 28 tytan

3.

4.

5.

6. <w tym tygodniu wolne miejsce ale za tydzień dojdzie do nas znajomy. Aktualnie go ubieramy>

 

Tak jak zibenn ujął, chciałbym aby to była raczej stała grupa.

Polecam tez przed raidem zobaczyć/poczytać o taktykach jakie są stosowane na raidzie jeżeli to będzie twój pierwszy raz.

 

@zibenn: Jeśli zaczynalibyście o 20 to byśmy się pisali. 22 to trochę za późno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grupa się zebrała :

 

1.zibenn

2.michal_mac

3.xDriverZero

4.Yogurt_84Pl

5.lazankowicz

6.Inarsi

 

dzieki wszystkim za zainteresowanie - wiadomosci roześle na priv albo dogadamy sie w grze

Edytowane przez zibenn
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam,27 lvl hunter, jestem chetny jak potrzebujecie.

Mam exo suros regime, i ice breakera, i 4 snajperki legendarne( z kazdego rodzaju, void *2), fusion rifle i wyrzutnia tez legendarne.

Blisko mi do 28 lvl. Taktykę znam, raid przechodzilem 2 razy, wiec jestem obeznany :)

Jak chcecie to napiszcie na privie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich chętnych na wspólne strike'i i bounties zapraszam - PSNid: jsemeniuk, Dzisiaj gram do późna, więc warto by było się zgadać i trochę pograć. HS mile widziany, do zobaczyska w grze! :)

Z mojej strony Titan supporter 25lvl

Edytowane przez W11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos na weekly/hard 28 lvl?

 

PSN jak na forum :)

Edytowane przez B1G1pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B1G1pl to aktualne? Dziś między 9:00 a 15:00 chciałbym zrobić weekly na 26 lub 28. Mam 27 lvl. Psnid: kali_berek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo wczoraj chetnych to zrobilem solo

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuje pomocy na wekly heroic striku na 28 lvl. Brakuje mi qrcze 7 coinsow do snajperki. Jakby ktos chcial pomoc bylbym bardzo wdzieczny, pomoge rowniez w przyszlosci z kazdym problemem. Psn:uSsski Hunter28lvl. Jestem w grze jakby co:)

Edytowane przez uSki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Została mi jedna moneta do snajperki. Gdyby ktoś miał ochotę na weekly na 28 to walcie jak w dym. Gram cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, 

Po wielu bojach udalo mi sie zdobyc bounty na Bad JUJU, dlatego teraz szukam graczy na zrobienie weekly (jakikolwiek lvl). PSN Aquel88xx- dzisiaj jestem online do 18, w dni powszednie po 20. 

mam legendarne itemy, ale nie rozwinięte na maxa

Mam headset choć ostatnio coś szwankuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 27 lvl, mogę pomóc. Raid robiony 2 razy, nie ma problemu z tym gdzie lub co zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×