Skocz do zawartości
Patricko

The Summoning Pits

Rekomendowane odpowiedzi

4LsMv1u.jpg

 

Strike dostępny od 12 levelu.
Miejsce: Ocean of Storms, Moon

Rozmawiamy na tematy związane tylko i wyłącznie z tym Strike'em, loot, przeciwnicy, bossowie, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Końcowy kozak.

4776b6a4a6065f0890df87d96e920bff.jpg

Nagroda:

3c79eb67d2886b896435258318d3038e.jpg

Edytowane przez yogurt2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś rady na finałową walkę? Zagrałem wczoraj raz (lvl 13) z kumplem (lvl 10) i randomem (lvl11) i na finał byliśmy zwyczajnie niszczeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez niewiem jak to roboc, jedyne miejscie gdzie wchodza crityki u tego bosa to małe miejsce na klatce piersiowej. ktos go pokonał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My bylimsy ustawieni za skalkami w poblizu platformy gdzie ląduje statek z mobami i nie ruszajac sie z tego miejsca zatluklismy bossa ktory nie mogl sie zdecydowac w ktorym kierunku atakowac. Ale chyba byl jakis bug, bo moby przestaly sie w pewnym momencie spawnowac i moglismy zajac sie Phogothem. Wczesniejsze fale z Wizzardami doprowadzaly nas do szalu :biggrin:

 

PS. Jestem zdania ze 13 lvl to zbyt nisko zeby na niego sie pchac  :D

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzicie do roomu z bossem wybijacie addy jak się zrywa biegacie w kólko jak ma na was aggro to chowacie się zza ścianami aby was nie trafił. No i trzeba uważać na spawnujace sie addy i je zabijać jak najszybciej. Nie zapominając o patrzeniu czy twoi kompani żyją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No my już pod koniec biegaliśmy na pałe i nawet omijaliśmy wszystkie addy bo było ich tak dużo. W większości wizzardy i knighty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się wreszcie. Faktycznie miejscówka za skałkami dobra. I to z dwoma randomami wbiłem. Lvl 14 moim zdaniem minimum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do zrobienia :( man 14 lvl i do bossa łatwo, potem masakra. Doszliśmy do 30 procent i wipe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poszedłem na 12 levelu Warlockiem, grałem z randomami 13 i 14 lvl i poszło bardzo łatwo, może 2 revive na całej instancji. Nie mielismy jakiejs taktyki za bardzo, poprostu biegalismy tam na dole a jak sie respily mobki to pod skaly podbiegalismy. Na razie za łatwo mi ta gra przychodzi , w PVP raz mialem 24:3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poszedłem na 12 levelu Warlockiem, grałem z randomami 13 i 14 lvl i poszło bardzo łatwo, może 2 revive na całej instancji. Nie mielismy jakiejs taktyki za bardzo, poprostu biegalismy tam na dole a jak sie respily mobki to pod skaly podbiegalismy. Na razie za łatwo mi ta gra przychodzi , w PVP raz mialem 24:3 :D

Ile masz defence na 12?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie za łatwo mi ta gra przychodzi , w PVP raz mialem 24:3 :biggrin:

Jeszcze ludzie mało ogarniają PvP też zdarzały mi się takie wyniki.

Prawie nikt nie biega po ciężką amunicję, a jak mamy wyrzutnię rakiet to praktycznie 2+ pewne kille.

No i druga sprawa strzelamy po łbie, ale to chyba oczywiste :)

 

PvE nie odczułem żeby było za łatwe jest dobrze wyważone, a PvP wiadomo nie da się określić.

Dla porównania moje staty na 11:

- 101 ATT

- 178 DEF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam, że dobrym sposobem jest małe pomieszczenie przed wejściem do areny z bossem. Wystarczy tam siedzieć i ładować w bossa, a jak zbiegną się addy to wycofać za to pomieszczenie i poczekać aż znikną i z powrotem tłuc bossa. Przed chwilą skończyłem tak z jakimś randomem bo trzeci typek wyszedł przed walką. Zajęło nam to chyba jakieś 20min max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem trgo bossa na 13 lvlu z 2 randomami. Umarlem kilka razy, ale ciezko nie bylo. A loot byl slaby jedna rzadka zbroja 86 chyba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na 10 lvlu z randomami po 10 lvl. Ostatni boss moze nie jakis wymagajacy ale moby tragedia. 2 h i nic jak muchy padalismy od knightow i wizzardow. 10 lvl za predko :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×