Skocz do zawartości
Patricko

Winter's Run

Rekomendowane odpowiedzi

lHmw5du.jpg

 

Strike dostępny od 14 levelu.
Miejsce: Ishtar Sink, Venus

Rozmawiamy na tematy związane tylko i wyłącznie z tym Strike'em, loot, przeciwnicy, bossowie, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejny loot,masa addow, jak na razie najbardziej żmudny boss do pokonania. Pokonalem na 12lvl plus dwie 15lvl. Loot: banner za 200 kaski :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare slow z perspektywy gracza , ktory radzi sobie srednio :D

W drodze do glownego przeciwnika nie jest jakos szczegolnie trudno jest pare harpii , goliatow i troche mniejszego talatajstwa , natomiast sama walka finalowa jest dosyc czasochlonna i przynajmniej dla mnie dosyc trudna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy Strike jaki grałem...nudny, zbyt dużo addów, boss ma zbyt dużo HP i ogólnie bieganie w kółko i strzelanie mu w łeb, oczywiście w przerwie pomiędzy zabijaniem tony addów.

Robienie tego Strike'u na poziomie 24 to straszna bieda z nędzą. Już mi czaszka prawie eksplodowała...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jak to robiliśmy z diuszkiem i yogurtem to udało nam się "zwabić bosa" w to miejsce skąd się dociera. We trzech rozstawieni jeden przy wejściu jeden na scieżce wyżej i jeden za skałkami niżej. Cały czas przemieszczał się w tym rojnie i dzieki temu połowa addów nam zupełnie nie przeszkadzała, ale faktycznie jest żmudny i trochę nudny na koniec. Za to motyw z jazdą na Pikeach bardzo fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×