Skocz do zawartości
Gość dmmh

konsola zjadła grę :<

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dmmh

ELO, poratujcie kolegę ktoś....

kupiłem black opsa, konsola z początku w ogóle nie chciała go czytać (inne gry uruchamiały się bez problemu). Po długiej walce zaskoczyła, pograłem, wszystko spoko. Tydzień konsola poleżała z grą w środku i nie chce mi jej oddać teraz... lampka "wysuwania" miga, YLODa nie ma, słychać, że coś tam się dzieje w napędzie, ale płytka nie wyskakuje. Resetowałem ustawienia, dziobałem płytkę, nic. Czy ktoś ma jakiś pomysł, jak to ogarnąć? konsola już dawno nie jest na gwarancji.

Edytowane przez dmmh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziobalas czyli probowalas czyms ja wysunac?

plyta byla cala? moze miala pekniecie od srodka i sie w koncu rozsypala chociaz nie wiem czy to mozliwe, mam taka plyte z duke nukem forever ktora miala lekkie pekniecie lecz po kolejnej sesji z gra gdy wrzucilem do czytnika inna plytke zauwazylem ze pekniecie sie znacznie powiekszylo (weszlo na napis ps3 i logo sony) wiec strach ja juz wkladac.

nie napisalas czy to fat czy slim, "w slimach (konkretnie model CECH-2001) jest śrubka za pomocą której można wyjąć płytę, w przypadku FATa można tylko rozkręcić konsolę i wyjąć cały napęd."

Tu jest filmik jak w latwy sposob wyjac plytke (za pomoca tej srubki ktora jest w slimkach) jednak sposob ten zalecany jest chyba tylko na martwej konsoli (ale opinie o tym sa rozne, jednym dziala pozniej wszystko normalnie a innym nie chce dzialac naped)



lub "Trzymaj przycisk od wyjęcia płyty cały czas i jednocześnie włącz konsolę, i dale trzymaj ten od wysuwania płyt."

 

potrzachaj konsola w pionie moze jakos sie wysunie, jednym tez to pomagalo

 

jak nic nie zadziala to zadzwon do sony moze cos poradza.

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dmmh

dzięki :1_grinning: dziobałem = podważałem przy naciskaniu ejecta. konsola to fat. ostatecznie zadziałało trzymanie ejecta i powera, płyta wyciągnięta. jest cała,nie ma żadnych uszkodzeń. ale za to ps3 idzie do naprawy, wygląda na to, że napęd jest uszkodzony - teraz nie chce przyjąć żadnej gry. niebieska lampka miga przy wkładaniu płyty, ale nie 'wciąga' jej. mimo wszystko, dzięki! :1_grinning:

Edytowane przez dmmh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×