Skocz do zawartości
Cookie4Ever

MW 2 vs MW 3 vs WaW vs BO 1

Rekomendowane odpowiedzi

Ktora z wymienionych czesci oplaca sie kupic najbardziej ze wzgledu na multiplayer? Gdzie gra najwiecej ludzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, MW2 z wyżej wymienionych najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesteście pewni że gra tam dużo ludzi? na platformie steam może i tak ale na ps już nie jest tak kolorowo.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam tylko BO2,  w tygodniu jest okolo 80 tyś. ludu w weekend ponad 100 tys. więc na prawdę sporo :)


Edit: sory, nie zauważyłem, że o BO2 nie pytasz.

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam bilet na wschodnią Ukrainę, tam najwięcej ludzi "online" 24/7 strzela.

Edytowane przez Cuki
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam graja na hardcorowym serverze- one shoot one kill&no respawn. Ale grafa dobra i duze mapy. Na minus to slaby balans stron konfliktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemów może nie będzie, tak samo jak ze znalezieniem cziterow ktorzy psują cala gre.Nie wiem jak jest teraz ale jak ostatnio chciałem pograć to się po prostu nie dało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w MW2 nie bedzie problemu ze znalezieniem gry?

Bierz BO1 lub 2  bo innego sensownego zakupu nie zrobisz. W MW na konsoli jest masa cziterów co uniemożliwia gre. W Black Ops 2  gram ładnych pare miesięcy i nie zdarzyło mi się spotkać żadnego czitera. Fakt faktem różni się od MW bo można dostać strzał znikąd, ale kwestia czasu i można robić rzeźnie na serwerach ( na które notabene, wrzuca Cię w kilka sekund) bez zbędnego czekania na graczy. Polecam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W BO1 zdarzają się cziterzy z niewidzialnością do tego płynność (fps) jest zdecydowanie gorsza niż w innych CODach, oprócz w/w reszta jest super. Generalnie patrząc na wszystkie CODy które wyszły do tej pory też polecam najbardziej BO2 moim zdaniem obecnie gra się w tą cześć najlepiej, brak "cziterów", dużo graczy w każdym trybie zarówno na normalu jak i hardcore,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie na allegro znalezc BO2 za pol ceny i je kupilem, wielkie dzieki za rady i widzimy sie w grze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawajcie PSN i gramy ze znajomymi :)

oooo jestem jak najbardziej za :)  zrobić grupe 5/6 osób bo już nie pamiętam po ilu się gra ale chyba po 5 i niszczymy !:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak BO, ale w MW2 gra się bardzo dobrze. Tych cziterów spotykasz raz na 50 gier, w team deathmatch gra ciągle dużo osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez polecam MW2 bo jest lepsza ( przynajmniej dla mnie ) ale jak chcesz grac kilka trybów to BO bedzie dobrym wyborem na MW2 to idzie zagrac w tdm i sercza zwyklego z reszta trybów to ciezko chyba ze masz 5 typa to moze znajdzie cos , ja jak odpalam gre to szuka , szuka i szuka .....

Edytowane przez dzonymasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×