Skocz do zawartości
SzymsoN99

Problem z rodzielczością i słabą grafiką w PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Jestem tutaj nowy więc proszę o wyrozumiałość.

Otóż w moim PS3 pojawił się problem odnośnie rozdzielczości. Gdy jestem w menu, obraz jest wyświetlany w rozdzielczosci 1080p, ale gdy już wejdę do gry automatycznie przechodzi na 720p. Tak jest ze wszystkimi grami które posiadam. A teraz głównie gram w Battlefielda 3 i w niej odkryłem ten problem. Nie wiem co mogę zrobić, gdyż najdziwniejsze to że mój TV odpalał bez problemu wszystkie gry w 1080p, a zaczął odpalać w 720p gdy chciałem się trochę zapoznać z konsolą i pogrzebać w ustawieniach. Grzebałem, ponieważ martwiła mnie jakość detali, i ogolnej grafiki w BF-ie 3, bo wyglądało to marnie jak na taki tytuł. Naczytałem się że to tak ma być, ale jednak mi sie wydaje ze moja konsolka powinna wyciągnąć więcej. PS3 jest oczywiście podłączone do TV kablem HDMI. TV to Philips FLAT TV z funkcją HD READY. Czytałem że telewizory z funkcją HD READY nie odpalają w 1080p, ale u mnie odpalało bez problemu. Każda gra którą odpalałem, chodziła normalnie w 1080p. Nie wiem co mogę zrobić żeby te 1080p wróciło, a zależy mi na tym. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie gry na ps3 w 99% sa w 720p. Sztuczne podbicie do 1080p duzo nie da, a nawet moze zaszkodzic.

Pora przesiąść sie na ps4, ale czekaj, tu gry sa w 900p :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×