Skocz do zawartości
Padwee

FINAL FANTASY XV

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy epicki trailer !!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja wygląda naprawdę nieźle, ale klimacik kiepściutki (chociaż to trailer tylko, ale dawnej magii kwadratowych w tym nie ma), oby to nie była tylko piękna wydmuszka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika mi się podoba, ale najbardziej to muzyka. Gratia Mundi stworzona przez Yoko elektryzuje mi plecy i szyje choć na co dzień słucham rocka i metalu. Brawo za dobór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie klimat FF wylewa się z ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się trochę obawiam, że niczego się nie nauczyli po XIII i dalej idą w grafe i epickość,  mniejszą wagę przykładając do zlożoności i głębi systemu i wykreowanego świata ze swoimi tajemnicami, które odkryje tylko wnikliwy gracz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że z odkrywaniem tajemnic w dzisiejszych czasach jest tak, że jeśli jakiś "gracz" ugrzęźnie, nie będzie potrafił czegoś znaleźć itp: to włazi na neta i za 5 min znajdzie wszytko co go interesuje, naprawdę mało kto dziś spędza niekiedy całe godziny nad rozkminieniem czegoś.

 

Po za tym gry są za bardzo odarte ze swojej tajemniczości przed premiera i to przez samych twórców, za dużo tych cholernych materiałów się pojawia wszędzie. Najprostszy przykład to FF VII, jak się wylazło z Midgaru to człowiekowi japa się otwierała ze zdziwienia jak zobaczył że to tylko jedno z miast na mapie świata, dziś przed premierą były by znane wszystkie praktycznie miejscówki jakie się na mapie znajdują. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak kto gra to już inna sprawa, chodzi o to, żeby było w ogóle co odkrywać i żeby była motywacja do tego ;-) Ale tak jak piszesz, dzisiaj jakby wychodziła Vll to byłoby pierdyliard trailerów z KOTR przed premierą xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robią kolejny coraz to lepszy trailer, oczekiwania co do tej gry już mnie przerastają :D i w dodatku trzeba będzie rozbijać obóz, będzie można łowić ryby itp. itd. Mnóstwo smaczków których nie było od czasów ps2 oraz zupełnie nowych w tej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zimno czy gorąco i tak będą biegać w tych samych łaszkach, co przy takim poziomie grafy jest śmieszne, powinno być jak w Ni No Kuni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strife nie mów tak, bo jeszcze SE podłapie pomysł i zacznie ciuszki w DLC wydawać :P

 

A na serio, to co do tej sceny, to nie wiemy co tam naprawdę się dzieje. Widać po reakcji Noctisa, że te ekstremalne warunki pogodowe jego i jego kumpli mocno zaskoczyły, tak więc brak zimowego futra jest jak najbardziej uzasadniony. To nie jest sytuacja typu, ze jest zima, a oni w koszulkach biegają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o same ciuszki, ale brakuje mi takich drobiazgów jak np. utrata hp przy bieganiu w krótkiej koszulce po ośnieżonych górach, taki najprostszy przykład.

 

Uważasz że nie będzie ciuchów w dlc płatnym? Dam se łeb uciąć że będą alusy do auta w dlc'kach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

Uważasz że nie będzie ciuchów w dlc płatnym? Dam se łeb uciąć że będą alusy do auta w dlc'kach.

To na pewno. Jeśli nie odbije się to na jakości gry, to będzie spoko. Ja tam i tak tego kupował nie będę. Jeśli natomiast gra będzie banerem reklamowym dla DLC (vide Lightning Returns), to niech SE spłonie. 

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam cichą nadzieję że SE nie zabije potencjału tej gry w przeróżnych aspektach. Jeżeli znowu dostaniemy arenę na której nie będzie przeciwników dopóki ich nie wykupimy...to się po prostu wkurzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jakby byli przeciwnicy, a trzeba by było dokupić arenę :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I potem czekać dwa lata aż Moogle by ją zbudowały ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie leci stream, na którym ma być pokazane demko FF XV:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że przed FF13 też były pozytywne opinie i jakoś to się nie przełożyło na grę która by zawojowała świat, dawno już przestałem wierzyć "pismakom", ale chciałbym żeby to akurat było prawdą co trują na temat XV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu ten FF13 :p Bardziej niż na ,,trzynastki" Toriyamy patrzyłbym na FF Type 0 od Tabaty i Nomury, bo robią oni też FF XV. A FF Type 0 to ponoć bardzo dobry Final Fantasy. Dużo wyższy poziom niż trzynastki.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strife ma troche racji, jak ogrywalem demo XIIItki bylem wniebowziety bo nie zdawalem sobie jeszcze sprawy z fatku ze w sumie widzialem juz cala gre i jedyne co mnie czekalo w pelniaku to dalsze brniecie po waskich terenach.

 

Na poziom duzo wyzszy od 13tki dlugo pracowac nie trzeba. :biggrin: Choc gralem w Type 0 na emulatorze po angielsku i bylem bardzo zadowolony, nie skonczylem niestety bo tydzien po wypuszczeniu fanowskiego tlumaczenia uderzyl news ze bedzie remaster w hd na duzych konsolach to sobie darowalem.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale w przypadku XV rynny raczej odpadają :) Tak na dobrą sprawę po ograniu demka główną niewiadomą będzie fabuła. Mnie w zasadzie tylko to martwi. Ludzie co grali w demko twierdzą, ze konstrukcją gra przypomina Skyrim. Oby w przeciwientwie do Skyrim główny wątek nie został potraktowany po macoszemu. Chciałbym dostać zajebistą, intensywną fabułę z liniowych jrpg w pięknym, wypchanym questami świeci.  

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×