Skocz do zawartości
Padwee

FINAL FANTASY XV

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Kentucky napisał:

 

Czy rozumiem, że w oficjalnie wtedy zawitam do Post-game? 

No tak, nie masz innej możliwości powrotu do otwartego świata niż gadanie z psem przez sen :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wielkie!

 

Takie pytanie, próbował ktoś z Was odblokować Aranea, jako piątego członka drużyny? Warto się w o bawić, czy dać sobie spokój?

 

Znalazłem w sieci taki filmik, który pozwala ją mieć na stałe:

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Kentucky napisał:

Dzięki Wielkie!

Takie pytanie, próbował ktoś z Was odblokować Aranea, jako piątego członka drużyny? Warto się w o bawić, czy dać sobie spokój?

To zależy od Ciebie.

Lubisz korzystać z glitchy i exploitów i pierdzielić się z jakimiś głupotami nie wiadomo ile czasu, żeby ułatwiać sobie i tak raczej prostą grę? :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej, po co sobie psuć i tak dosyć przeciętnego Finala taki pierdołami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra nie jest jakaś super banalna. Czasami mam problem z niektórymi moobami, zwłaszcza w dungeonach potrafią dać w ostro w kość. Nie mówiąc już o bossach na samym końcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia kilku LV i wszystko kosisz jak leci, niestety FF nigdy to trudnych gier nie należało, ale taki urok tej serii, jakby było trudniej to gawiedź by marudziła :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No okey, dobrze wiedzieć. Póki co mam 62 lvl i na razie jest dobrze xD

 

Do platyny zostały dwa trofea, ale najbardziej martwi mnie pucharek "Tortoise Toppler". Nie za bardzo wiem o co w tym chodzi. Próbowałem tego żółwia ubić, ale czas upłynął i misja została anulowana (tzn. pisało "Complete" ale questa nie miałem już w dzienniku) . Więc wczytałem sejva i na razie nie zaliczałem tego zadania. I jak pisałem wcześniej nie oganiam tego xD Tzn. chodzi o ubicie tego żółwia w najkrótszym czasie? Na razie wydaje mi się to niemożliwe. Kompletnie nie wiem jak się za to zabrać. Jakieś porady? :24_stuck_out_tongue: 

 

Jak wbiję Platynkę zamierzam dalej grać w FF XV. I tutaj pojawia się moje kolejne pytanie xD Co oprócz polowań na stworki można ciekawego robić w postgame? O co chodzi z tymi drzwiami w każdym dungeonie, które są zamknięte? Czy będę one później odblokowane? Co warto jeszcze robić w postgame? :1_grinning:

 

P.S Bardzo mi się ta gra podoba XD

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żółwia ubijesz przy drugim podejściu, pierwsze zawsze jest z czasem, drzwi otwierają się w post game po zrobieniu questa u babci, która daje Ci klucz do nich, tam masz najlepsze bronie i inne pierdoły.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie widzę, że mocne itemy dropią. Najs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko szkoda że wystarczą same potiony żeby wszystkie dungeony bez problemu wyczyścić no może z wyjątkiem jednego. 

 

Zagrałem w Just Cause 3 z plusa gra ogólnie to taki lepszy średniak, ale to co mi się rzuciło w oczy to świat, a mianowicie to że można wleźć na wszystko i o wszystko się zaczepić. Teraz dopiero widzę jak XV jest upośledzona swoim światem, jest po prostu biedna i tak ograniczona że to się w pale nie mieści. Wiem że są to innego rodzaju gry, ale qrwa finale to była klasa sama w sobie, a teraz jest to gorszy produkt od przeciętnej gry dodawanej do plusa.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest plakat widoczny w 12:29

Projectile dog missing

Call Rinoa

XD

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten dodatek kusi, ale za ch uja nie dam tyle za multi, powinni dać za friko zasrańcy, tyle lat się czekało na grę, a dali takiego okrojonego ochłapa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Strife napisał:

Mnie ten dodatek kusi, ale za ch uja nie dam tyle za multi, powinni dać za friko zasrańcy, tyle lat się czekało na grę, a dali takiego okrojonego ochłapa.

Ja zrobiłem inaczej aby za niego nie płacić. Mam grę premierową za ponad 200zł i tak chciałem kiedyś kupić season pass który kosztuje 104zł i zawiera multi. Kumplowi opchnąłem pudełko za 100zł i kupiłem edycje kompletną za 120zł z season pass i multi :) Gra się ściąga i dzisiaj oblukam czy warto :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To napisz jak to się prezentuje i czy daję frajdę z gry, chyba że jest tak bezsensowne jak zwykłe ubijanie mobków w subquestach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie odpalałem gry bo dopiero pobrałem ale mam pytanie odnośnie wersji Digital Premium.
Wszystkie dodatki typu multiplayer, oraz fabularne dodatki mam już w grze czy trzeba te dodatki pobierać osobno?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu się dziwnie czuję odkopując jak z Kingdom ... No więc ukończyłem gierkę na Xbox X w wersji Royale ( ponad 100 gb wow ) i naprawdę daje radę . Koleżka ukończył na pre wersje na pleja i w autentycznym szoku był jak mu pokazałem jak to wygląda na koksie . Inny Boss na końcu , zmieniony balans ( koleś nie zginął ani razu i aż się zdziwił kiedy się go pytałem o taktyki czy miejsca na grind ) , auta którymi można jeździć po mapie , statki którymi można pływać , dodatkowe dialogi , filmy , misje i sprzęt między postaciami można się też przełączać . Nie mówiąc o tym że gra w najwyższym trybie 4k wygladą po prostu nieziemsko a kolory wręcz wylewają się z ekranu . Na koniec tryb w którym możemy sobie zrobić postać i grindowac zbierać ciuszki itp , sam albo online.  

Sam system mi się podoba ale w swoim czasie ogrywałem i x-2 i lighting i Parasite więc mnie takie takie wariacje nie odrzucają , wręcz przyjemnie się na to patrzy.  


Reasumując , ludzie nie kupujcie tych gier na pre za 500+ w tych czasach , to w wielu przypadkach early access !!! :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Danielski_82 napisał:

Znowu się dziwnie czuję odkopując jak z Kingdom ...


Reasumując , ludzie poddobnke nie kupujcie tych gier na pre za 500+ w tych czasach , to w wielu przypadkach early access !!! :)

 

Jak dobra gra ma  nawet i dekade na karku i dalej jest dobra -  to warto zeby temat odkopac moze ktos siegnie (np. Dead Space 1).

 

Co do Royal to zdaje sie ze opozniona wersja na PieCe to tez chyba jakas dopasiona jest przynajmniej wielkosc taka sama (100GB).

 

 W pelni sie zgadzam ze w wielu wypadkach (nie wszystkich) gry na premiere dalekie sa od tego co mozna kupic pozniej, albo jako kompletne wydanie, albo jako dopasione juz poprawkami.

Czasami warto poczekac. A kultura pre-oderderow niechaj zdycha, im szybciej tym lepiej.

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tutaj jest naprawdę zabawna sprawa jak ta gra jest pocięta , osobiście żałuję że mgs v takiego wsparcia nie ma z checią bym jeszcze raz wrócił i przeszedł ( ja ogólnie lubię wracać do klasyki growej i filmowej )

Następny w kolejce jest No Man Sky tu też niby zmiany są konkretne 

https://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2018-no-mans-sky-xbox-one-analysis , czas się chyba przyzwyczaić do tych czasów , czasów "usług" .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok... to tak calkowicie z dupy wlasnie sie okazalo ze:

 

a) Tabata odszedl z SE

b) DLC sa anulowane, wyjdzie tylko epizod Ardyn

 

c) wsparcie bedzie juz glownie pod multi

 

d) wsparcie dla PC (problemy z singlem, narzedzia do modowania etc.) [*]

 

wtf xD

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, One Post Man napisał:

Ok... to tak calkowicie z dupy wlasnie sie okazalo ze:

 

a) Tabata odszedl z SE

b) DLC sa anulowane, wyjdzie tylko epizod Ardyn

 

c) wsparcie bedzie juz glownie pod multi

 

d) wsparcie dla PC (problemy z singlem, narzedzia do modowania etc.) [*]

 

wtf xD

No i dobrze. FFXV to dla mnie jeden z większych przekretów w historii gier single player. Ktoś kto kupił grę na premierę może się uważać za jakiegoś alpha-testera w stosunku do kogoś kto by kupił grę dzisiaj. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, duxdaro napisał:

No i dobrze. FFXV to dla mnie jeden z większych przekretów w historii gier single player. Ktoś kto kupił grę na premierę może się uważać za jakiegoś alpha-testera w stosunku do kogoś kto by kupił grę dzisiaj. 

No ja wziąłem w sumie i mimo, że się dobrze bawiłem, to czegoś mi w tej grze brakowało :/ Najbardziej turowego systemu walki :(

Warto to po czasie ograć drugi raz? Czy trzeba kupować jakieś dlc, żeby były jakieś różnice?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavriszastanawiam się teraz czy ja przypadkiem nie mam twojego pudełka z grą? to chyba już najwyższy czas wpaść z wizytą ;) Mam nadzieję że nie będziesz chciał odsetek za przetrzymanie:24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×