Skocz do zawartości
Padwee

FINAL FANTASY XV

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, więc stało się wreszcie można powiedzieć, że FF XV to pewniak jestem z tego powodu bardzo zadowolony jako wierny fan serii Final Fantasy nie mogę się już doczekać XV.

Pewnie wybije 9 rok, gdy czekamy na nią, ponieważ podejrzewam, że na początku 2016 roku już w nią zagramy przez tyle lat mieli duuuuuuuuzo pomysłów na grę, więc lokacje postacie i fabuła na pewno będzie na najwyższym poziomie. :biggrin:

 

Trailer z TGS 2014 dla przypomnienia

 

 

mnie ciarki przechodzą jak to oglądam widać, że gra nie jest robiona na od******* och czuję żę 500h grania pęknie ładną niespodziankę nam Square zrobiło wraz z Type-0 jeszcze mogli gameplay z KH 3 pokazać i pozamiatane.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Toriyama nie pracuje nad finalem i od razu ten lepiej się zapowiada. Trzymać tego partacza jak najdalej od serii. Ja jestem zachwycony XV i czuje tu klimat starego FF. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Toriyami i od razu mamy gameplay trailer oraz demo planowane na marzec - cudownie.

 

A sama gra wyglada jak ... slasher, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby pierwszy grywalny FF w historii się szykował? Poprzedniczki miały beznadziejny gameplay, tutaj wygląda to naprawdę apetycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby pierwszy grywalny FF w historii się szykował? Poprzedniczki miały beznadziejny gameplay, tutaj wygląda to naprawdę apetycznie.

 

A grałeś w części od 1 do 10 ?

 

Sądząc po twoim poście to raczej nie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby pierwszy grywalny FF w historii się szykował? 

Facepalm.

 

Trailer = zręcznościowa sieka. W sumie slashera Final Fantasy jeszcze nie było. Czekamy na FPSa i piłkę nożną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Final nigdy dla mnie nie musiał być jakiś super graficznie,aby fabularnie dosrastało do pięt pierwszym częścią.Ale raczej to im się już nie uda....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się udać. Ludzie ostrożnie podchodzą do tego FF widzę. W sumie się nie dziwię, bo ostatnie Finale były słabe. Tylko tak jak pisałem wcześniej pracował nad nimi Toriyama, koleś z kapelusza w SE, który ma strasznie ubogie growe CV. XV robią inni ludzie, a jak kogoś dalej to nie przekonuje i wieszczy wieczny upadek serii to niech wie, że krążą ploty iż FFXVI robi człowiek odpowiedzialny za FF VI, IX czy XII czyli Hiroyuki Ito. Przyszłość serii w cale nie musi się mienić w czarnych barwach. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za tą część kto odpowiada? Już ma jakieś gry z dobrą fabułą w CV, bo się nie orientuje?

Do niedawna koleś odpowiedzialny na VII

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle grafa najważniejsza, są detale są rozbłyski to najlepszego FF węszycie ....

Owszem, otwarte tereny wyglądają super ale ten system walki .... dla mnie to nie jest FF .

Jedyna nadzieja w postaciach i fabule, oby w końcu się postarali .

Puki co wielki znak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle grafa najważniejsza, są detale są rozbłyski to najlepszego FF węszycie ....

Owszem, otwarte tereny wyglądają super ale ten system walki .... dla mnie to nie jest FF .

Jedyna nadzieja w postaciach i fabule, oby w końcu się postarali .

Puki co wielki znak ?

Dla mnie wszystko zależy od tego, jak duży będzie nasz "arsenał umiejętności". Chcę finala w którym będę mógł ciskać w przeciwników Blizzaga, Thundaga, Firaga i wieloma innymi spellami znanymi z klasyków. Dlatego jeśli gra ma być nastawiona na akcję, to mam nadzieję że będzie można przypisać chociaż z 8-12 spelli do przycisków, które można będzie przy odpowiednich kombinacjach rzucać. Dobra fabuła, piękna "Advent Children'owa" grafika i ciekawe postaci to jedno, ale sama rozgrywka, gameplay jest też bardzo istotny. Nie chciałbym finala w którym byłby ograniczony do używania 3 skilli + auto attack. Chcę żeby pojedynki z przeciwnikami się od siebie różniły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć nowy Final ma być przyjazny casualom. Masakra. Poczekam do premiery i recenzji, ale już teraz mogę powiedzieć że moje oczekiwania co do tego tytułu i ogólnie cały hype spadły od połowę albo i więcej. Jeśli kurwica to byłaby choroba którą można zarazić się przez przyjmowane nie odpowiadających nam wiadomości to na pewno bym to teraz złapał.

Edytowane przez Castiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć nowy Final ma być przyjazny casualom. Masakra.

 

I ja już podziekuję za tą część.Za czasów PSX'a,fani by oskalpowali żywcem za takie podejście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10639692_830022730365821_527322721737647

 

""This can't be for real." Well in Final Fantasy XV, we can assure you it is real" - fotka i podpis z Facebook'a

 

no no, niezle :biggrin:

Edytowane przez Don_Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Final dla mnie zawsze był dla casuali. Jeśli gra nie będzie się opierała chamsko na jednym i jedynym przycisku, a będzie epic i poczucie wielkiej, ciekawej przygody to będę na tak. 

Edytowane przez vann
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

True, niestety nie czatujmy sie ale od ff7 ta seria pod względem trudności upadła na leb...ostatni bossowie to kpina, większość ukrytych to też kpina z większym hp. Mam nadzieję ze chociaż świat będzie ogromny skoro na wyzwanie nie można liczyć...no chba ze dadzą jak w Fabula Nova, czyli poziomy trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Części na PS3 były co najwyżej dobrymi grami, ale to za mało by nazywać się w pełni Final Fantasy. Za dużo mieszania kulturowego - chodzi mi o Japonię (ogólnie wschód z zachodem czyli Hollywood). Chociaż Noel ? w XIII-2 jeszcze jakoś dawał radę. 

Nie to, że mam coś przeciwko niedzielnym graczom czy coś, ale kurde ta seria ma...no przynajmniej miała klimat, swój styl, a takie pójście na rękę casualom to wiąże się ze spłyceniem wszystkiego i taką otwartością. To nie jest nic dobrego. Wyobrażacie sobie by w Dark Souls można było sobie klepnąć poziom trudności EASY i cieszyć się z gry? Tragedia. Square ma ogromną liczbę fanów głównie dzięki fantastycznej VII i nie powinni tego zmieniać. Casuale mogą wejść w ten świat, ale muszą tego chcieć i wykazać odrobinę więcej zaangażowania niż tylko kupienie gry. Casuali dzisiaj przyciąga fajna grafika, wielkie boom itp. Wzrokowcy. Gdzie jest miejsce na smaczki? Taki casual kupi, pogra, skończy i odłoży na półkę i zapomni. Rzuci słowa...no całkiem fajne i na tym jego przygoda z Finalem się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie idealny Final Fantasy na obecne czasy i rozgrywkę nastawioną na "action-rpg" byłby gdyby do tego jak obecnie prezentuje się rozgrywka na filmikach które nam pokazano, dodać możliwość rzucania skilli używając różnych kombinacji. Levelujemy, uczymy się nowych umiejętności, które później możemy przypisać do wybranych przycisków.

Np. L2 +  :square: - Firaga, L1 +  :triangle: - Thundaga, L1 +  :circle: - Cure  itp. To samo z R2+ .... (i mamy inne skille). Oczywiście wszystko kosztowałoby odpowiednią ilość many, tak jak w dawnych częściach. Przy kombinacji R1+ .... używałoby się np. itemów itd. Nie byłoby żadnych pauz, wszystko działoby się "w locie".

Jest naprawdę tyle różnych możliwości na uczynienie rozgrywki ciekawej i w dalszym ciągu nieskomplikowanej, a twórcy z tego nie korzystają...

Mam nadzieję, że to iż cała gra będzie ograniczała się do wciskania 2-3 przycisków okaże się nieprawdą, bo tyle czasu już czekam na Finala który urzeknie mnie tak jak części od VII do X...

Edytowane przez Nóżka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za tą część kto odpowiada? Już ma jakieś gry z dobrą fabułą w CV, bo się nie orientuje?

 

Czytałem gdzieś, że gość który odpowiadał za Crisis Core (według mnie Final z najlepszą fabułą) i Type-0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×