Skocz do zawartości
Padwee

FINAL FANTASY XV

Rekomendowane odpowiedzi

CZPr5bsWcAA4g2K.jpg

 

The magazine scan above shows an image of Noctis casting “Fire” in a fight against a Magitek Armor enemy. It also mentions that using Fire on grassy plains will instantly cause the flames to spread around, and going overboard with it could make the party members feel daunted.

 

http://www.siliconera.com/2016/01/21/final-fantasy-xv-shows-off-a-first-look-at-its-magic-spells/

 

http://gematsu.com/2016/01/final-fantasy-xv-scan-shows-magic-magitek-armor

 

- Noctis can mount monsters and in an instant reduce its physical strength.

- Attack monsters from the sky by jumping.

- Noctis sneaking into into enemy territory as not to be discovered

Edytowane przez vann
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screeny:

Final-Fantasy-XV_2016_01-25-16_001.jpg Final-Fantasy-XV_2016_01-25-16_002.jpg   Final-Fantasy-XV_2016_01-25-16_003.jpg Final-Fantasy-XV_2016_01-25-16_004.jpg          

 

The next Final Fantasy XV Active Time Report will broadcast on Saturday, January 30 at 8 p.m. PT / 11 p.m. ET on YouTube, Square Enix announced.

Edytowane przez vann
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podzielam entuzjazmu...

Toż to slasher jakiś.

Gra mogłaby mieć dowolny tytuł.

Poczekamy, zobaczymy. Ale nie podchodzi mi ta sieczka. Śmierdzi trochę mixem FF13 i MetalGearRising + jakieś śmieszne teleporty itp... nie na takiego Finala czekam.

Edytowane przez adick007
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi rowniez sie to nie widzi, ni to akcja ni to jrpg, to juz nie sa gry na jakie ja czekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie slasher tylko action rpg ;) .

 

Zdjęcia:

1454242874-aranea-highwind.jpg1454242875-aranea-highwind-battle-niflhe

1454242878-noctis-damage.jpg

Edytowane przez vann
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem sceptycznie nastawiony, ale to co widzę podoba mi się, klimat swój ma, a miejscówki wyglądają interesująco, plus grafika, cholera wreszcie coś co wygląda naprawdę dobrze jako jRPGslashermasherbutton :)

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na coś w stylu FF:CC. Tutaj rzeczywiście efekciarstwo nie daje widoków na taktyczne zaciecie w walce.

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taktyczny to był tylko FF Tactics, plus znikoma część dodatkowych Bossów w numerkowanych częściach, reszta to jak gorący nóż w masełko.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. FF zawsze było casualowe, a bossowie nie stanowili praktycznie żadnego wyzwania.

 

Mnie się podoba jak diabli, że będę mógł walczyć jak w Advent Children. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra będzie wymiatała :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. FF zawsze było casualowe, a bossowie nie stanowili praktycznie żadnego wyzwania.

 

Mnie się podoba jak diabli, że będę mógł walczyć jak w Advent Children. 

 

Amen mam podobne zdanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zupełnie inne zdanie, to że nie było hardcorowo trudne to nie znaczy że była bezmyślna sieczka bo naprawdę w wielu częsciach trzeba było się nakombinować z odpowiednim doborem eq(negującym statusy, dającymi buffy itd) skillami(FF8/9/12 gdzie miałeś ograniczoną pulę na ustawienie wyuczonych skilów/podobnie materie z ff7)

i szachować przeciwnika czy to slow/poison itd i rozważnie planować posunięcia .

Nawet w 13 trzeba było ogarniać paradigmy bo jak nie zmieniłeś w odpowiednim momencie na sentinela to zamiatało całą ekipę .

A tu odpalam filmik i jakieś stealth warp kille..... co to ma wspólnego z jrpg ?

A dalej walka ala radosny slasher no ale ważne że ładnie wygląda i efekty WOW .

Grałem w demo więc coś tam mogę powiedzieć i już po demku widziałem w którą stronę to zmierza.

Ta gra podzieli los MGS TPP, sprzeda się bo od czasów psx wystąpiła wymiana graczy - młodzi juz w inne gry grają .

Ale starzy wyjadacze będą narzekać, tak samo jak TPP dla mnie był gównianym Mgsem i tyle .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do FF 7,8,9,12 to się absolutnie z Tobą nie zgodzę, kombinowania tam ze zwykłymi Boss'ami praktycznie nie było, podbijało się lv i szło większość rozwalić bez najmniejszego problemu.

 

Co do trzynastki to ograniczenia lv powodowały co dla niektórych problemy w starciach, ot taki mały chamski zabieg ze strony kwadratowych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz od 3 lat w moim ulubionym dziale na forum po to by.... Ehhh po tym co widzę nie jest to FF na jakiego czekam... Widzę że wśród stałych bywalców działu hype na ten tytuł się udzilil, mi po ograniu dema po czym konfrontacji z 0 ... Dlaczego ta druga pod systemowym niemal każdym aspektem jest lepszy i to jeszcze port z PSP :( oczywiście kupi się na premierę jak każda grę tej marki ale dawno już nie miałem takich obaw o jakiś tytuł spod szyldu FF jak teraz... Jrpg powoli przechodzi fajne zmiany... Na handheldach bravely, xeno konkurencji, ni no kuni 2 (bardziej po 100 kroc czekam niż na ff15 ;)), persona 5 się naprawdę porobilo a.ff15 w moich oczach troszkę nieudolnie próbuje robić rewolucję w gatunku, oczywsicie jako fan marki trzynam kciuki ale już przez różowe okurary nie patrzę... A hype na nier automata osiągnął najwyższy poziom u mnie ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tej gry nie skreślam bo może fabularnie pozamiata i to mi wystarczy ale gameplayowo to mi to nie pasi i tyle.

Skradanie,cover system?strzelanie z działek niczym w strzelankach ? 

Śmierdzi masówa ala ubi a nie porządnym jrpg .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale to jest oczywiste że to nie będzie final na którego wszyscy czekamy, dla nas najlepszym finalem byłby taki z system od 6 do 9, 10 też ujdzie :) (jak to mówią stare dobre czasy) i z grafą na miarę dzisiejszych czasów, o fabule nie wspominam specjalnie :P 

 

Mi osobiście się podoba to co ostatnio pokazali, bo ma to potencjał, a rzygam już ogrywaniem remasterów na obecnej generacji, chcę coś nowego na widok czego zaświecą mi się kurwiki w oczach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale to jest oczywiste że to nie będzie final na którego wszyscy czekamy, dla nas najlepszym finalem byłby taki z system od 6 do 9, 10 też ujdzie :) (jak to mówią stare dobre czasy) i z grafą na miarę dzisiejszych czasów, o fabule nie wspominam specjalnie :P 

 

Mi osobiście się podoba to co ostatnio pokazali, bo ma to potencjał, a rzygam już ogrywaniem remasterów na obecnej generacji, chcę coś nowego na widok czego zaświecą mi się kurwiki w oczach.

To kup wiiu z xeno i 3ds z bravely :D wracając do tematu mam wrażenie że bliżej nam będzie do czczenia kh3 (czuć feeling poprzedników ) a ten FF może podzielić losy 8ki - po czasie stwierdzić i jak już hype minie - "kutwa, serio jeszcze wczoraj chciałem ten tytuł ocenić na 10/10?!!!"). Klimat jest ale dla mnie ostatnio o wiele ważniejsze od klimatu stały się systemy danego jrpg.. A ten na ten moment (nie wiemy co będzie ostatecznie) wstępnie zapowiada się na call of duty wśród jrpg czego wam i sobie nie życzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A dalej walka ala radosny slasher no ale ważne że ładnie wygląda i efekty WOW .

Grałem w demo więc coś tam mogę powiedzieć i już po demku widziałem w którą stronę to zmierza.

Ta gra podzieli los MGS TPP, sprzeda się bo od czasów psx wystąpiła wymiana graczy - młodzi juz w inne gry grają .

Ale starzy wyjadacze będą narzekać, tak samo jak TPP dla mnie był gównianym Mgsem i tyle .

No ja jestem starym wyjadaczem (siódemkę przechodziłem w okolicach premiery i kolejne gry też) i nie narzekam na FFXV. Tak samo grafikę mam gdzieś, bo przykładowo teraz gram sobie w rogue galaxy na ps4, a i i często ogrywam klasyki bezpośrednio ps2 (ostatnio Devil Summoner 2). Po prostu dla mnie FF zawsze był epicką przygodą fajnymi postaciami i fabułą, i na taką grę zapowiada się FFXV.  System by zawsze rzeczą trzeciorzędną w tej serii dla mnie. Ludzie mogą mieć różne priorytety jeśli chodzi o FF. 

 

Brc4Tfd.png

2WgZz91.png

Edytowane przez vann
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Góra te screeny z samochodami mnie bardziej smiesza ;) jako odwieczny fan latających statków ala parowce z oldschool FF widzę cadilaca z ff i mam przed oczami GTA vice city :D ciekawostka: ostatnio dopiero odkryłem że postacie biggsa i wedge zostały wzięte z gwiezdnych wojen (randomowi piloci którzy gina z rąk imperium ) ciekawe czy i tu się znajdą oraz czy w tej części również będą postaciami z bad endingiem i jak w sw tak jak innych FF i tu zginą poświęcając się sprawie ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W FF VII był samochód ;) W FFVIII zresztą też. Gta nie ma monopolu na samochody w grach :P

 

maxresdefault.jpg

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywsicie ale po prostu chodzi mi o feeling tej bryki ;) w ff7 był bugy który był podobny zupełnie podobny do niczego i bryki w FF do tej pory spełniały marginalny aspekt gry ;) wiem że gta nie ma monopolu ale.design i feeling tej fury podobny dla mnie jest do w/w gry od r* ale to tylko luźne przemyślenia . ja mam nadzieję ze jednak bardziej zapełnia np te puste połacie terenu z.dema w jakies ciekawe eventy i gra nie będzie pusta jak dodatek do fft0 w formie calm lands ... Trochę glupio się biegalo po tych pustych terenach więc oby pomyślano o tym a nie o jeździe samochodem jako główny aspekt gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdun chętnie bym ograł te tytuły, ale jak już pisałem nie kupię konsoli dla jednej, dwóch gier, zrobiłem tak z 360 i cholernie tego żałowałem.

 

Co do Wedge'a i Biggs'a to wstyd że taki piernik jak Ty tego nie wiedział :P

 

Statki sobie zobacz w PAN'ie, świetny filmik (chociaż do Hook'a mu daleko), mój syn jak to oglądał to mało mu gały nie wyskoczyły z zachwytu.

 

Mi tam autko nie przeszkadza, może i da się czymś później latać, oby tylko tereny były urozmaicone i żeby było coś ciekawego tam do roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bez obrazy, ale czepianie się tej gry przybiera coraz bardziej absurdalne formy ;) Znowu feeling jazdy jest zły, bo nie przypomina klocka z FFVII. No gdyby był taki to by się pewnie ludzi wieszali na SE, że samochód nie ma modelu jazdy. Niedługo będzie źle, bo to nie symulacja jak GT i nie ma obsługi kierownicy.  A tak na serio to jaki SE mogło dać model jazdy w takiej grze? Wypośrodkowało i dało arcade. 

Edytowane przez vann
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×