Skocz do zawartości
Padwee

FINAL FANTASY XV

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Jak nie będzie zniszczeń karoserii po gongu nie kupuję  :P

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vann bez obrazy ale nie wierze, że nie wiesz o co chodzi stetryczałym piernikom-wyjadaczom fajnalowym. Może tobie nie przeszkadza, że ekipa sunie wypolerowanym kabrio po równiutkiej autostradzie i zjeżdza do stacji paliw rodem z amerykańskiej prowincji. W Final Fantasy! Dla niektórych to taki zonk jakby w GTA śmigać chocobosami po ulicach :D

Również uważam jak Zdun, że ff nieudolnie próbuje robić rewolucje w gatunku, od xiii-tki. Do xv podchodze z otwartą głową, hejcił nie będe bo od dawna już nie licze na fajnala takiego jak bym chciał bo wiem, że go nie dostane, systemowo i gameplayowo, bo fabularnie pewnie tak. Licze za to na solidny szpil, być może nawet bardzo dobry/genialny bo potencjał jest.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Współczuje. W moją psychikę GTA się tak nie wryło :P

Edytowane przez vann
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy macie z tym GTA? Dobrze że w to nie grałem, bo jeszcze by mi samochód obrzydł.

 

Naprawdę nie podoba Wam się to co ostatnio pokazali? Jechałem po tym tytule niemiłosiernie, ale do czasu, bo jeśli będzie to tak wyglądać w rzeczywistości to po prostu ja pierdole to nie może się nie udać. 

 

W KH walka też jest w czasie rzeczywistym i jakoś nikt nie narzeka( tak tak to zupełnie inny styl i klimat, ale nie oszukujmy się biega o to samo żeby było miło pomachać czy to mieczykiem czy keybladem), a większość jest tym mile połechtana. Może w finalnej wersji to chlastanie będzie naprawdę przyjemne, a ze wygląda to naprawdę ładnie to tylko dobrze tej grze wróży.

 

Z Crisis Core było podobnie jak pokazali gameplaye z systemem walki to były marudzenia, a jakoś większość przypadło do gustu, i żeby nie było staram się być nowoczesnym piernikiem  :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trochę info:

http://www.dualshockers.com/2016/02/01/new-final-fantasy-xv-pictures-show-objects-by-xpec-and-plusmile-dragons-tanks-giant-machines/

 

+

 

Tabata:

 

  • They’re talking about how Final Fantasy has been important to PlayStation, with FF7 (PS1), FFXIII (PS3) and now XV for PS4.
  • When the Final Fantasy XV Episode Duscae demo was out, they still had not planned a Chinese version like with FF13.
  • Tabata changed his mind after seeing fans at Taipei Game Show last year.
  • Tabata reassured fans yet again that the game will be receiving a simultaneous release worldwide.
  • Tabata says Final Fantasy XV is more fun than the demo!
  • You’ll need to buy gas for Noctis’ car otherwise you might end up pushing it like you saw in the video.
  • The team’s made it easier to switch weapons, as we learned before.
  • The aerial battle system has also been improved.
  • No more progress reports since they want to show the final product in the future.
  • Tabata says the PS4 helps express things like dynamic magic and realism.
  • You won’t be able to steal magitek armor but you can steal weapons.
  • Players can have fun destroying the base like you saw in the video.
  • Tabata can’t tell us who the dragoon lady is, it’s a secret.
  • A screenshot of young Noctis was shown ahead of the March event as they didn’t want to wait until then to present it.
  • Young Noctis is the lead character in the free tech demo.
Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

post-21839-0-80209900-1454668029_thumb.j

 

Jestem ciekawy czy ten kwartecik rzeczywiście zbliży się jeśli chodzi o frajdę z gry do P5(bo ta wygląda na zrobioną w starym dobrym stylu), ale ostatnie informacje o tej grze mnie w tym utwierdzają.  :biggrin:

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby i żeby P5 utrzymała poziom genialnych poprzedniczek.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaję że P5 to pewniak jeśli chodzi o mechanikę i klimat, co do FF XV jedyne moje obawy to pusty i nudny otwarty świat, mimo że pięknie to wygląda to nuda i sztampa może zabić ten tytuł, oby tak nie było i będę wniebowzięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie P3/4 to najlepsze gry w jakie grałem (obok FFVII) więc bardziej liczę na to, że to P5 pozamiata. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyżej od P3 i P4 stawiam Digital Devil Sagę 1 i 2, klimat tych gier niszczył, FF VII uwielbiam, ale FF VI jak na razie nic nie przebije, świetnie się przy tym bawiłem.

 

Nie wiem dlaczego mnie wzięło tak na XV, ale po zawodzie jakim była Zestiria(zamiast się rozwijać ta seria się cofa) chyba naprawdę łaknę porządnego jRPG'a w który wreszcie będzie co robić i zwiedzać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Digital Devil Saga 1/2 też uwielbiam. Również SMT Lucifer's Call i Devil Summoner 1/2: Raidou Kuzunoha. Jedne z najlepszych gier w ogóle. Ogólnie gry Atlusa to petardy najlepszego sortu. 

 

Co do Talesów, to zmiany są potrzebne, bo seria zaczęła zjadać własny ogon. Co cześć to podobne ryje, światy i postacie. Nie wiem, może w Namco przydałby się świeża krew, nowi designerzy, aby coś odświeżyli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Berseria niestety będzie kopiuj wklej Xilli i Zestirii, nic tam nowego i rewolucyjnego nie widać, ogra się najwyżej jak cena spadnie.

 

W XV wyłącznie będziemy grac Noctisem czy będzie można innymi lovellasami biegać? Bo w sumie mi to umknęło jakoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tylko Noctis.

 

2938920-dsc01174.jpg

Fajna figurka. 

Edytowane przez vann
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale podczas walki będzie można przełączać sie chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

First off, Final Fantasy XV’s new director, Hajime Tabata, has confirmed once and for all that the game won’t feature a character-switching system, so you’ll be restricted to playing as Noctis in combat.

While Square Enix decided not to include character-switching due to complications, they said that they’d rather focus on the one-character design, and are working on making something unique with the battle system they have for Final Fantasy XV.

http://www.siliconera.com/2014/10/02/final-fantasy-xv-wont-let-change-characters-battle/

 

Chyba, że się coś zmieniło od tego czasu. 

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to trochę kicha, ale to by się gryzło z funkcją teleportu podczas eksploracji, niestety poszli trochę na łatwiznę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

post-21839-0-05306400-1454778896_thumb.j

 

Jeśli będzie można sobie wejść za barierkę i wskoczyć do wody to będę zachwycony.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam Tabata mówił, że będzie można wejść do wody na wysokość klaty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem, jestem trochę zawiedziony, ale woda wygląda "lepiej" niż w rzeczywistości heh  :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Square Enix announced not too long ago that it is holding a special event to announce the release date for Final Fantasy XV. Tickets were available to the event earlier this week, but now they’re all gone. 

 

The event in question is “Uncovered: Final Fantasy XV” which is being held at the Shrine Auditorium on March 30th in Los Angeles. Tickets were offered for free via the official website, but people have snapped them all up very quickly. 

 

The official Twitter page for the game posted a photo that said “all gone”. Don’t worry though, Square Enix will be live streaming the event worldwide to let everyone know of the exact release date for a game that has been in development for over ten years now

 


 

Ciekawe kiedy ? Obstawiam grudzień 2017  :P

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Figurka Nocticsa

 

Od razu bym wzial czarny marker i te lydki zamazal, ehh, mam nadzieje ze w grze bedzie opcja z jakimis dlugimi spodniami, w sumie moj jedyny zgrzyt jesli chodzi o jego design.

Edytowane przez One Post Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej ma równe nogawki nie tak jak Tidek  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×