Skocz do zawartości
Tomo

[Psv] Joe Danger

Rekomendowane odpowiedzi

JOE_POSE_BIKE-300x300.png
Ta genialna zręcznościówka wreszcie trafiła tu gdzie powinna czyli na PsVitę, w porównaniu do wersji z Ps3 chyba niewiele się zmieniło a bynajmniej ja większych różnic nie dostrzegłem, gierka oferuje ciekawe trofea które odliczą się na naszym koncie po wykonaniu 100% kariery i 100% sesji treningowej, wykonanie tego jednak nie jest takie proste i zajmie wiele powtórek przez kilkanaście godzinek grania. Polecam gierkę każdemu, osobiście drugi raz wykręciłem w niej 100% we wszystkich wyzwaniach i pewnie jeszcze nie raz do niej powrócę. Co do trofeów to opisy wszystkich 12 pucharków poniżej;

1S2e3270.pngDETECTIVE! - Find 3 hidden stars
2S7986a8.png DANGEROUS - Get A DANGER star
3S7d5338.pngMONEY GRABER - Get 5 coin dash stars
4S1558a0.pngSTAY ON TARGET! - Get 5 target stars
5S207244.pngCOLLECTOR - Collect all mini stars on 8 levels
6S432045.pngBACK ON THE BIKE - Complete the first tour
7S5b20d3.pngALL THE TIME IN THE WORLD - Gel all the time stars
8S7e96ea.pngTRICK MASTER - Get all the combo stars
9S5b8390.pngMEGA COMBO! - Get a x40 combo
10Sad44e2.pngNINJA STARS - Get 4 stars in the run
11S3966ab.pngAROUND THE WORLD! - Finish all levels
12S855305.pngMASTER OF DISASTER - Get all stars in the game

 

Niestety gierka ma zglitchowany jeden z leveli w sesji treningowej, miałem już olać masterowanie Joe ale natknąłem się w sieci na to forum i udało mi się obejść w/w błąd. W levelu z serii puzzle gdzie na końcu przed metą musimy ustawić loop nie można za cholerę go przystickerować do planszy, musimy więc postawić go na torze powyżej, potem przesunąć w dół cały czas obracając a gdy uda się już zejść z nim na właściwą linię to zamiast :x: którym normalnie w opcji edytora przytwierdzamy przeszkody naciskam w tym miejscu wyjątkowo  :square:  Poniżej wrzucam filmik pokazujący co, gdzie i jak należy zrobić;

 

 

Sporym smaczkiem i dodatkowym zadaniem są medale PRO, do zdobycia jest 25 sztuk, po jednym w 25 wybranych levelach, zdobywa się je gdy jednym przejazdem zdobędziemy wszyskie gwiazdki w danym etapie. Nie jest to łatwe a w zamian dostajemy wyłącznie dodatkowe kostiumy i po 1cm do e-penisa ;) Tutaj znajdziecie filmiki zdobycia każdego z 25 medali Pro a poniżej listę co dostaniecie w zamian;

 

02 Pro Medals - Chuckles The Chimp costume
04 Pro Medals - Chicken Joe costume
05 Pro Medals - Joe Danger Gamer Picture
06 Pro Medals - Sir Bonehead costume

08 Pro Medals - Hot Pink costume

10 Pro Medals - JoeRonimo costume

13 Pro Medals - Knuckles The Chimp costume
16 Pro Medals - Knight of Doom costume

20 Pro Medals - Cock A Doodle costume

25 Pro Medals - SE Pro Medal Gamer Picture

 

Przed chwilą zdobyłem 100% w gierce i 25 medali Pro, satysfakcja ogromna i mogę jedynie żałować że nie dali za to platyny.  Jak ktoś z forum również masteruje te gierkę to można się tutaj pochwalić :thanks:

 

Powodzenia :thumbsup:


ygy4yzu4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wymasterowanie tej gry bezwzględnie powinna być platyna, bo żeby to zrobić to naprawdę trzeba się nieźle namęczyć.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już znudzi mi się Montezuma Blitz, wezmę się chyba za Niebezpiecznego Józka. Podobało mi się demko na PS3, ogrywane już dość dawno temu, więc i vitowa wersja pewnie mi podpasuje. A wygląda na to, że gra pozwala na krótkie sesje, więc w zastępstwie Montezumy jak znalazł. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dziś nie mogę przejść ostatniego poziomu, wszystko mam już wymaksowane ale ten felerny poziom ciągle wisi bez żadnych zdobytych medali ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×