Skocz do zawartości
beardo0

Wii U

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet takie cuda już są

 

Ja bym tylko Xeno x łyknął na Wii u, ale dla jednej gry która być może wyjdzie na pstryka to mi się nie opłaca inwestować w kolejne pudełko. 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mi napisze jak laikowi. Posiadając Wii U mogę grać również na niej w gry z Wii. Teraz co potrzebuje żeby zagrać np. w takie super Mario Galaxy. Wii remote? Nunchak? Czy może jedno i drugie jest niezbędne? Czy sensor bar też jest niezbędny?

Druga rzecz. Pro controller, posiadając go mogę grać z drugą osobą na jednej konsoli, czyli jeden gra tabletopadem a drugi pro controllerem? I czy np. pro controllerem mogę obsługiwać konsole zamiast tabletopadem?

Dzięki z góry za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.03.2020 o 11:01, szuldi82 napisał:

Niech ktoś mi napisze jak laikowi. Posiadając Wii U mogę grać również na niej w gry z Wii. Teraz co potrzebuje żeby zagrać np. w takie super Mario Galaxy. Wii remote? Nunchak? Czy może jedno i drugie jest niezbędne? Czy sensor bar też jest niezbędny?

Druga rzecz. Pro controller, posiadając go mogę grać z drugą osobą na jednej konsoli, czyli jeden gra tabletopadem a drugi pro controllerem? I czy np. pro controllerem mogę obsługiwać konsole zamiast tabletopadem?

Dzięki z góry za odpowiedzi

Aby zagrać w Mario Galaxy musisz mieć sensor bar, wii remote (najlepiej kupuj wersje plus), nunchak. W galaxy sensor bar jest niezbędny bo będziesz celownik sterował wiilotem. Sensor bar to koszt ok 20 zł.

Posiadając pro controller możesz grać jako drugi gracz, pod warunkiem, że gra taki setup obsługuje. Przykładowo w Mario Kart grałem tabletem, syn pro contr, a żona pilotem.

Ogólnie możesz obsługiwać konsole bez tableta ale z tego co pamiętam, nie wejdziesz już np. do ustawień konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×