Skocz do zawartości
Twarek

Fifa 15

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie latwiejsze trofea niz rok temu :) Juz 4raz bede kompletowac platyne a ty?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za dryg
Zdobądź bramkę spektakularnym strzałem
 
O co chodzi w tym trofeum? Strzeliłem już bramkę w każdy możliwy sposób, a nie wpadło. Chyba, że coś nie bangla do końca, jak w A jednak weszła! Strzel bramkę od poprzeczki lub słupka w meczu, gdzie dopiero za trzecim razem mi trofik zaskoczył. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę się mylić, ale o ile pamiętam w F14 spektakularne strzały aktywowało się przytrzymując L2 w chwili strzału. Raz nawet udało mi się w ten sposób zdobyć gola uderzając "scorpion kick".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj piętką strzeliłem z L2 i trofeum wpadło.

Nawet dokładnie nie sprawdzalem tych trofeów a już mam 25%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzeliłem przewrotką trzymając L2 i nic. Potem dobiłem piłkę do pustej bramki po błędzie bramkarza i puff, zdobyłem bramkę spektakularnym strzałem  :sweat:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak zdobyć trofeum "Pożyczony pomysł" i "Pan Menedżer"? Tworzę nowy skład i nic...jakby ktoś chciał zdobyć trofea związane ze współpracą to chętnie, id jest na dole ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem z trofeami. Dzisiaj nie wskoczyło mi trofeum za wygranie 3 gwiazdkowym zespołem z 5 gwiazdkowym na legendarnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wiadomo może jak zrobić trofeum "Fajny skład, stary"? Skopiuj skład po zakończeniu meczu online

O co chodzi?

 

ID PSN: MyEyesHurts. Gram na PS4, jednak konto założone, jak jeszcze miałem PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po meczu jak masz oceny swoich zawodników, przełącz na drużynę przeciwną i wtedy trójkąt jest chyba kopiuj skład.

PS. Na pewno w FUT tak jest, nie wiem czy w innym trybie się da.

Edytowane przez ridcully76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up: zrobiłeś status "legendarny" choć w jednym z tych wyzwań? Bo to pierwsze trofeum jakie mi w F15 wpadło. Przeszedłem wszystkie medale w jednym treningu, a potem akcja z maksymalną liczbą punktów w wyzwaniu.

Mnie nie wpadło "Na Fali" za awans do 9 ligi w sezonach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up: zrobiłeś status "legendarny" choć w jednym z tych wyzwań? Bo to pierwsze trofeum jakie mi w F15 wpadło. Przeszedłem wszystkie medale w jednym treningu, a potem akcja z maksymalną liczbą punktów w wyzwaniu.

Mnie nie wpadło "Na Fali" za awans do 9 ligi w sezonach.

 

A mi wpadło "Na Fali" za awans :) Wszystkie gry treningowe mają odblokowane wyzwania treningowe i na 2 mam legendarny wbity. A jest w trofku napisane jasno. Odblokuj wyzwanie treningowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sa te opcje atak cala druzyna i autobus bo nie mam nic takiego w taktykach ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krzyżakiem w prawo lub w lewo skrajne opcje,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny na wbicie: Może zagramy meczyk i Kumple do samego końca? Jak tak, to mój nick poniżej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz odebrac piłke wslizgiem po czym musisz ja przejąc ,nie mozesz odebrac wslizgiem a potem np przeciwnik ma piłke lub twój inny piłkarz ty odbierasz i przejmujesz kapisz

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też go nie potrafię wbić. Jak wbiłeś pełna kontrola w obronie?

 

To trofeum spokojnie wpadnie z czasem, jak zdobyć PAN MENADŻER i POŻYCZONY SKŁAD? marcinka, widzę że masz, tworze nowy skład i nic się nie dzieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trofeum spokojnie wpadnie z czasem, jak zdobyć PAN MENADŻER i POŻYCZONY SKŁAD? marcinka, widzę że masz, tworze nowy skład i nic się nie dzieje...

Pożyczony skład wbija się po meczu, jak masz oceny zawodników, to dajesz skopiuj skład. Masz na dole. Wydaje mi się, że to tylko po meczu online można wbić lecz pewny nie jestem. 

 

Pan manager nie pamiętam dokłądnie, ale możliwe, że w trybue sezony jak grałem to utworzyłem nowy skład i wpadło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zdobadz tytul ligi w sezonach fut to gra dla jednego gracza tak? bo tam jest kilka opcji i nie wiem ktora grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zdobadz tytul ligi w sezonach fut to gra dla jednego gracza tak? bo tam jest kilka opcji i nie wiem ktora grac

 

Tak, wpadnie po tym offline

 

Pożyczony skład wbija się po meczu, jak masz oceny zawodników, to dajesz skopiuj skład. Masz na dole. Wydaje mi się, że to tylko po meczu online można wbić lecz pewny nie jestem. 

 

Pan manager nie pamiętam dokłądnie, ale możliwe, że w trybue sezony jak grałem to utworzyłem nowy skład i wpadło. 

 

 

Pomyliłeś się ,ale znalazłem, https://www.youtube.com/watch?v=l_MFYnj8A-U

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wystarczy wygeać w szybkim meczu z 5 gwiazdkowym zespołem grając 3 gwiazdkowym zespołem na legndarnym bo niewiem czy to bug bo zrobiłem to z pięć razy a trofeum brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając trofea wydawało by sie że sa prostsze niż w 14 ale tak nie jest. Wszystkie trofki za strzały zależą od farta nie mówie już o największym farcie jakim jest "walka do końca" Ale platyna już wbita w sumie jako pierwsza w Polsce i 13 na świecie :)

Edytowane przez Q-Naro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×