Skocz do zawartości
DaraS

Styx: Master of Shadows

Rekomendowane odpowiedzi

Gra na pewno ma oryginalny pomysł i może być całkiem fajna. Niestety to nowość więc nie wezmę na premiere, ale jak zejdzie poniżej 100zł to zacznę się zastanawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się bawiłem przy Of Orcs and man, wiadomo to nie był tytuł AAA, ale będzie przyjemnie po Śródziemiu wcielić się w gobliniastego i stanąć po zielonej stronie mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak? Ktoś coś gdzieś?

 

Mój kolega wyłączył po paru minutach. Drewno, po mordorze nawet nie próbuj potkniesz się o deskę. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś widział tą grę w jakimś sklepie? Na necie znalazłem tylko wersję PC.

Edyta:

na PSN tylko 112,50 zlociszy dla plusowiczów, brak planów wydania w polsce. Aledrogo 79 slot.

Edytowane przez DoV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacina sie na filmikach, dlugo laduje, a grafika jest srednia.  Jezeli chodzi o skradanie sie, to jest w miare ok i szczerze powiedziawszy plusem jest skakanie, ze jak dobrze nie wycelujesz, to spadniesz. :P Teraz sie wyjasnilo dlaczego gra byla tak tania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko zejdzie poniżej 60zł biorę z miejsca :D A nie zdziwię się jak będzie w przeciągu 2-3 miesięcy w ofercie PS+ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się zrobić platynkę i musze przejść tak by ani razu nie wywołać alarmu - tu pytanie czy mogę wysyłać klona by odwracać uwagę strażników? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie byłem przekonany do tej pozycji ale jak włączyłem to się oderwać nie mogę :) Bardzo przyjemna gra dla ludzi którzy lubią skradanki. 

Fajne jest to że gdy się skradasz to musisz uważać co masz pod nogami, już raz wpadłem idąc i potrącajac miotłę do podłogi i wiadro :) Ciekawie jest zaprojektowane otoczenie, gdy już nie masz pomysłu nagle pyk zauważasz inną drogę do strażników. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@senor

dlugosc rozgrywki - https://howlongtobeat.com/game.php?id=21586

 

Fabula nie wiem jeszcze ale pierwsze 2 poziomy w misji 1 sa interesujace. 

 

W sumie mam podobne odczucia co @Mareeku

choc dopiero zaczalem gre. 

 

Grafa srednia

Ze skakaniem trzeba celowac, petla zapisz - porazka - zaladuj jest bardzo czesta ale za to zawsze i to od samego poczatku mamy wiecej niz jedna sciezke, i wiecej niz jeden sposob podejscia do sytuacji. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bodajże 3 dni ograłem, świetna gra dla ludzi lubiących skradanki...

 

Co do problemu @MagEllan ze skakaniem to kwestia TYLKO przyzwyczajenia do mechaniki rządzącej grą... Do celu w sumie prowadzi od hooya ścieżek, a ogranicza ciebie naprawdę niewiele, bo poziomy są świetnie skonstruowane pod względem wielu płaszczyzn poruszania :) 

 

Ja w ten sposób przypadkowo liżąc ściany, zalazłem to skrzyni ze skarbem a tam:

"Cloak of invisibility" dający niewidzialność gdy się nie poruszamy!!

 

Pozycja obowiązkowa dla ludzi którzy uwielbiają skradać się bezszelestnie, bez alarmów i trupów... (ja lubię takie gry do tego stopnia, że w DEUS EX wbiłem achivke za przejście CAŁEJ GRY bez ani jednego killa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DigitalMan_PL

No doslownie pare dni temu skonczylem Human Revolution

image.png.50582076c4e7c8438f6f81fd644c42e5.png

 

Tyle ze tutaj gry sa odmienne w deusie gralem jak duch a potem sie okazalo ze to nie koniecznie jest dobre bo po ogluszeniu przeciwnika mozna znalezc fanty (w tym pocket secretary - a te wiadomo sa cenne). W Styx masz odwrotnie zabijesz straznika to dupa flioki sie tluka wiec warto najpierw ograbic potem mordowac.

Do tego Styx ma taki piekny sztylet ze zal go nie uzywac. Ale wlasnie to podejscie ze masz byc jak duch (niewazne zabijasz czy nie) jest bardzo dobre.

Gry nie ogralem w plusie, kupilem na PC za 10pln i pierwsze wrazenia sa calkiem pozytywne.

Deus juz mnie nauczyl pętli zapisz-proboj-wczytaj i w Styx mam to samo.

Nie jest to gra idealna ale moim zdaniem w kategorii indyk lub AA(bez trzeciego A) sprawdza sie calkiem ok.

I zreszta chyba nigdy nie predentowala do bycia AAA bo cena na premiere byla w granicy 20-25$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×