Skocz do zawartości
Zasada6701

Zielony ekran ,pomocy.

Rekomendowane odpowiedzi

witam

kupiłem dziś w ciemno ps3 fat podobno 160 gb mówię podobno bo kupiłem je na targu w ciemno w szwajcarii.

otóz włączyłem wszystko fajnie zmieniłem język i po chwili ps3 głośno chodzi i zielone paski takie jakby artefakty,i się zacieła po minucie włączam drugi raz i od razu zielony ekran.

trzeci raz nie włączałem i nie wiem jak jest czy jak jest zimna to się też tak dzieje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie chodzi jak szwajcarski zegarek.

Czy kiedyś ludzie przestaną wierzyć w okazje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam że ukryta moc karty graficznej zniszczyła ten sprzęt...serio, sprawdź czy grafika nie poszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I serio myslales ze za te ~120 zł będzie w pełni sprawna konsola? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie.celowo właśnie kupiłem zepsutą konsolke..:)więc jak ?ktoś zna się na naprawie ?;/

 

Mozesz skontaktowac sie z uzytkownikiem SerwisKonsol.

 

Co do kupna sprzetu - pamietaj elekronika to jest niestety na dwoje babka wrozyla + uczyciwosc sprzedawcy.

Tlumaczenie nie tylko dla orlow:

Jesli sprzedawca jest uczciwy i mowi otwarcie co i jak:

to nawet jesli u niego dzialala ta konsola lat X moze byc tak jak to bywa z elektronika ze dlugo sie nie nie nacieszysz bo moze dzialac u ciebie tydzien, dwa miesiac i pasc a moze dzialac i lata (loteria)

Jesli sprzedawca chce sprzedac swoj towar za mozliwie najlepsza cene i  nie koniecznie mowi otwarcie o towarze:

to masz wieksze prawdopodobientwo ze konsola podziala dzien lub dwa i pojawia sie klopoty, lub ze nie bedzie dzialac wcale (tutaj wieksze prawdopodobienstwo tego ze bedziesz niezadowolony z zakupu)

Tak wiec biorac powyzsze scenariusze pod uwage widac ze zakup uzywanego sprzetu moze skonczyc sie rozczarowaniem dosc czesto.

 

Mysle ze temat zostal wyczerpany a dalsze dyskusje mozna przeniesc do watku o serwise konsol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I serio myslales ze za te ~120 zł będzie w pełni sprawna konsola? :D

Jeżeli miał pada w zestawie to w sumie źle na tym nie wyszedł. No ale swoją drogą to trzeba być niezłym Herbatnikiem żeby kupować konsolę w ciemno na targowisku, zapłacić za nią połowę wartości nowej gry i jeszcze liczyć na to że trafiło się okazję :wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaloze sie, ze pada tam nie ma :biggrin:

 

nowe ps3 jest juz tak stosunkowo tanie, ze zamiast wyrzucac 120 zl w bloto mogl dolozyc i kupic full nowke, mialby gwarancje, gralby spokojnie - teraz jesli koniecznie chce doprowadzic swoj swietny nabytek do uzytecznosci, zaplaci pewnie minimum ze 2 stowy, a i tak bedzie drżał zeby mu sie konsola za szybko nie rozwalila( bo co do tego ze sie kiedys zepsuje to chyba nie ma watpliwosci..). Tak sie konczy szukanie oszczednosci na sile ;)

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś takiego kupił

 

funstation3.jpg

 

Spróbuj przedmuchać kartridż

Edytowane przez Madrok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak przyjade do polski do nie bede sie bawil juz w uzywki tylko ps4 kupuje a chcialem to jeszcze zreanimowac bo mi sie nudzi a tego na zlom...wyje***.:)takze... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×