Skocz do zawartości
cwir

Serwis/Gwarancja PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Oddalem 111 dostalem wczoraj nowke z serii 111 :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy? Działa? Gumki się nie ścierają? Więc co za różnica która seria?

Ludzie opamiętajcie się!!

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Dają stare wersje, ale ze zmienionymi gumkami?

Mi to wisi która seria, ale nie wiedziałem, że gumy zmieniają, myślałem że wysyłają gotowce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ludzie piszą to wysyłają jak im się chce.

Jak bym dostał używkę to sam bym ją odesłał z powrotem.

...ale jeżeli pad przychodzi bez widocznych śladów użytkowania - wygląda jak nowy i ma naklejki - to co za różnica który ma numer seryjny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie żadna różnica. Najważniejsze żeby gumki był zmienione i pad był nowy.

Ale skoro ktoś dostaje nowy, ale starą serię, w której ścierały się gumki, to jak to jest?

Zmieniają w nieużywanym padzie np. serii 111 gumki i wysyłają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co sranie ogniem ?
Napisalem w celach informacyjnych.

Wyslalem konkretnie zajechanego pada 111 (gumki mial w stanie bdb gdyz stosuje naladki od nowosci na obu padach).
Cos lewy analog przycinal, odeslali nowke, swiecaca w stanie idealnym (nie wiem czy dziala bo jeszcze ps4 nie uruchomilem) :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. Tak, wiem. Teraz będzie milion pomysłów i powodów czemu nie możesz, ale spróbuj ;)

Zazwyczaj pisze z telefonu, w ktorym nie uzywam autokorekty. A gdybym mial w ten sposob pisac z polskim znakami, to czas pisania wiadomosci wydluzylby sie przynajmniej o polowe.

 

Anyway, jesli chodzi o pady, to tak jak mowilem. Jak ma naklejki foliowe wokol przyciskow i krzyzaka, zero sladow, to po co srac zarem? Co innego, jakby byl wytarty, porysowany... to wtedy mozna robic gownoburze, a tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie żadna różnica. Najważniejsze żeby gumki był zmienione i pad był nowy.

Ale skoro ktoś dostaje nowy, ale starą serię, w której ścierały się gumki, to jak to jest?

Zmieniają w nieużywanym padzie np. serii 111 gumki i wysyłają?

Na to mi wygląda, guma jest wyraźnie inna niż w premierowej serii 111. Czy się będzie ścierać tego nie wiem, oby nie ;-)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I o taką odpowiedź mi chodziło, dziękuję :)

Szkoda, że wcześniej musiałem się naczytać o sraniu ogniem, ale każdy ma swoje hobby, nie wnikam ;)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no typie, idz leczyc kompleksy na inne forum.

Taki stary a taki..

Edytowane przez Van der Fck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień posta jeszcze 3 razy :) Niestety wstyd i tak zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik Sithman edytował ten post dziś o 16:23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poprawiam błędy, Ty zmieniasz treść a to różnica.

 

A tą nówkę pada odesłali Ci którą serię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Oddalem 111 dostalem wczoraj nowke z serii 111 :F

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gumki ma zmienione? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie, czy po użyciu odrobiny WD40 na prawy trigger będę miał problem w przyszłości z ewentualną gwarancją? Spust mi skrzypi, a sposób "na ołówek" pomógł tylko na pół godziny :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie, czy po użyciu odrobiny WD40 na prawy trigger będę miał problem w przyszłości z ewentualną gwarancją? Spust mi skrzypi, a sposób "na ołówek" pomógł tylko na pół godziny :sad:

 

Obilo mi sie o uszy, ze nawet jest zalecane uzycie WD40. Ale glowy nie dam. Ale przede wszystkim: dlaczego nie zareklamujesz pada juz teraz? Ja pierwszego pada wlasnie zareklamowalem z tego powodu. Mialem skrzypiace L2 i R2. Przyslali mi nowiutkiego DS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze drugiego, a że PS4 mam niecałe dwa tygodnie to nie zdążyłem się nią jeszcze dość nacieszyć, żeby ją odstawiać tak długi czas (wymiany pada) ;P
No i nie wiadomo jaki dostane z powrotem. Czy nowy, czy w gorszym stanie niż mój (poza skrzypiącym spustem nic mu nie dolega, niedawny zakup tak jak pisałem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez me ręce przeszło juz 5 moich DS4 - 2 pierwotnie kupione wymienione później przez pekniete gumki i ostatni przez uszkodzony L3 - i przynajmniej 2 z nich miały skrzypiacy trigger, który się sam, bez żadnego smarowania, wyrobil po czasie i przestał skrzypiec. Tak więc wysyłkę pada ze wzgledu na skrzypienie odpuscilbym - tym bardziej, że ten mój piąty skrzypial po wyciagnieciu z pudełka, ale już przestał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Triggery w obu moich DS4 potraktowałem lekko silikonem w sprayu. Po dziś dzień cisza. Tak samo jak u kolegi wyżej problem pojawił się zaraz po wyciągnięciu z pudełka, ale po wizycie w garażu gra i buczy :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi pad, tym razem niebieski, seria 211 wysłany 15 stycznia.

Dziś przyszedł nowy z folijkami wokół przycisków i krzyżaka. Seria 221.

Dwa reklamowane pady, oba wymienione w 2 tygodnie na zupełnie nowe egzemplarze. Może mam fart, ale złego słowa na serwis powiedzieć nie mogę.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie mam dzwonić w sprawie pada.Odebrany 12 stycznia i do tej pory zero info czy już jest w serwisie itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie doszło do cudu. Wasze narzekania, wylewanie ton pomyj na Sony chyba naprawdę poskutkowało.
Konsolka wysłana 16 stycznia, 23 stycznia była we Francji, dziś do mnie wróciła. PS4 zapakowane jak czołg - owinięta w coś jakby na kształt dmuchanych pontonów (http://i.ytimg.com/vi/c44HTVYCriY/0.jpg) i zawinięta w folię. Ku mojemu zdziwieniu od razu za pierwszym razem dostałem nową konsolę, z folijką na błyszczącym elemencie. Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy nie, ale zdaje mi się że chyba w końcu w Sony przejrzeli na oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie mam dzwonić w sprawie pada.Odebrany 12 stycznia i do tej pory zero info czy już jest w serwisie itd.

Na infolinię Playstation. Ja nie dostałem żadnej informacji czy pad już jest w serwisie, tylko po prostu wczoraj kurier przywiózł.

Może się jeszcze wstrzymaj kilka dni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie mam dzwonić w sprawie pada.Odebrany 12 stycznia i do tej pory zero info czy już jest w serwisie itd.

Zadzwoń, sprawdź, upewnij się itp.itd. Jak będzie trzeba to ich trochę pociśnij i pogoń. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×