Skocz do zawartości
polo508

Zwiastuny/nowości/zapowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

X-meni mi latają koło fryty, ale ostatni film z Hugh Jackmanem w roli Wolverine'a, w dodatku kategoria wiekowa R? Zapowiada się bardzo smakowicie. Nie spieprzcie tego :fsg:

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga część Strażników Galaktyki. Zapowiada się lekka i przyjemna rozrywka z fajnymi, humorystycznymi dialogami.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Han Solo z ferajną. W zasadzie wszystko ok, tylko znowu wciśnięta ta Emilia Clarke... Położyła Terminatora i mam nadzieje, że zagra tu tylko epizod.

Murzynek to Lando.

 

C5NByEuVUAEgqqQ.jpg:large

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minut temu, kill napisał:

Han Solo z ferajną. W zasadzie wszystko ok, tylko znowu wciśnięta ta Emilia Clarke... Położyła Terminatora i mam nadzieje, że zagra tu tylko epizod.

Murzynek to Lando.

 

C5NByEuVUAEgqqQ.jpg:large

Terminator sam się położył. Z takim scenariuszem film po prostu nie miał prawa się udać.

Z kolei film o Hanie Solo jest pierwszym filmem z uniwersum SW który kompletnie mnie nie interesuje. Han Solo i Indiana Jones jest jeden i ma twarz Harrisona Forda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy materiał z Iron Fist z kilkoma nowymi scenami. Nie chcę krakać ale sceny walk wyglądają biednie.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiastun nowej Mumii z Tomkiem w roli głównej. Powiem wprost: bardzo lubię wersję z 1999 w klimatach Kina Wielkiej Przygody. To pierwszy film który kupiłem na DVD za bajeczne 210zł (takie wtedy były ceny). Ta wersja jest inna. Czy lepsza to czas pokaże. Ja na to do kina nie idę.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luźna adaptacja "Decameron". Szkoły raczej na niego nie pójdą do kin. Sam film pewnie będzie słaby ale zwiastun jest mocny.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł zwiastun nowego Łowcy Androidów. Czy choć w połowie dorówna pierwowzorowi? Porównajmy zwiastun i fragment pierwszej części.

 

 

Szczerze wątpię. I choćby zależał od tego los galaktyki ja do kina nie pójdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie z planu nowego Predatora. Autentycznie zdziwię się jeśli wyjdzie z tego przynajmniej przyzwoity film.

Bez tytułu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tom Hardy zagra Venoma, jedynego naprawdę hardcorowo krwiożerczego antybohatera Spidermana.

 

Premiera paździoch 2018.

 

Jaranko :pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk Vega ostro jedzie. Zobaczymy co z tego wyniknie. A w nowym Pitbullu została sama Doda :xzibit:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, sLk napisał:

Patryk Vega ostro jedzie. Zobaczymy co z tego wyniknie. A w nowym Pitbullu została sama Doda

 

Ja pierd**** jak można jarać się filmami P.Vegi?! Filmy robione przez debila dla debili. Nie zapraszam do dyskusji bo niema o czym...

 

Jakoś wczoraj czy przedwczoraj wyciekł do sieci trailer nowego film Lathimosa pt "The Killing of a Sacred Deer" twórcy m.in "Kła" oraz "Lobster". Grecki reżyser tym razem obrał ścieżkę horroru psychologicznego. Oczywiście nadal skąpane w jego specyficznym, dziwacznym stylu. Zwiastun nie mówi nam zbyt wiele, znowu pewnie reżyser zaserwuję nam pokręconą i chorą opowieść, która dość konkretnie wryję się w naszą psychikę. Jak dotąd jego filmy mnie nie zawiodły a jako fan jego twórczości i fan kina niezależnego czekam z wywieszonym jęzorem. Trailer czy tam teaser dziwaczny. I właśnie taki ma być! 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Kentucky napisał:

 

Ja pierd**** jak można jarać się filmami P.Vegi?! Filmy robione przez debila dla debili. Nie zapraszam do dyskusji bo niema o czym...

 

Dlaczego od razu jara. Obejrzałem zwiastun i ciekawy jestem co z tego wyniknie. Ale skoro fan kina niezależnego  to faktycznie nie ma o czym dyskutować :pazura:

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzór matematyczny:

Nikita + John Wick = The Villainess.

 

Film z Korei który może namieszać. Klip i zwiastun.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio nikt jeszcze tego nie wrzucił?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ten zwiastun dwa razy. Absolutnie żadnych emocji.

Pierwsze GW na które nie pójdę do kina. Osobiście bardziej czekam na drugi sezon Stranger Things.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nie tylko mi tak spodobal sie stranger things. Mam to szczescie ze dopiero trzy tygodnie temu obejrzalem pierwszy sezon to na drugi nie musze dlugo czekac. Zwiastuny sa mega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że kino i telewizja nie lubią próżni, a nowych tematów jak na lekarstwo ( stąd wysyp remakeów,  remasterów, rebootów itp.) Nie można było zmarnować tak wdzięcznego tematu jak akcja ratunkowa dzieciaków w Tajlandii. Podobno powstaje 6 filmów o rzeczonej tragedii zakończonej happy endem...  Tak sześć!!! :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×