Skocz do zawartości
czacha79

Dragon Age: Inkwizycja

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Zwykle gry od EA nie maja podzialu na europe nr jeden i europe nr dwa. Podejrzewam , ze w przypadku Inkwizycji bedzie podobnie.

 

 

 

Swietna muza.

Edytowane przez saintgb1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziwi mnie tak małe zainteresowanie gry na forum, poza Wiedźminem dawno nie grałem w dobrego RPGa. Mam nadzieję, że gra nie zawiedzie bo dawno nie czekałem tak na żaden tytuł. Sam jestem ciekaw czy gra kupiona w UK będzie w języku polskim ponieważ tu właśnie mieszkam i tu mam zamiar kupić wersję pudełkową. Jeśli będzie już wiadomo na 100% co do polskich napisów w wersji UK dajcie znać (nie mam nic przeciwko graniu we wersję angielską ponieważ całkiem nieźle radze sobie z j. angielskim, ale to jest RPG osadzone w świecie fantasy i chce z tej gry wyciągnąć 100%).  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno. Przecież to "Wiesiek"!! Z założenia będzie 100/100.

Wieśka trzeba szanować bo wszystkie Wieśki to dobre chłopy!

Co do oczekiwań od Wieśka to chyba każdy ma wygórowane. ...żeby tylko nie było jak z Destiny :P Wiem wiem, to CDPR i "Wiesiek", ale w tych czasach nic nie jest pewne.

 

Z oceny bardzo się cieszę. Mam nadzieję że zasłużona i że hejterzy oraz pieniacze trochę spuszczą z tonu. Za parę dni będą realne oceny forumowiczów. Pomimo wyraźnego podziału kocham/nienawidzę serii DA ciekaw jestem komentarzy.

//EDIT - pomyliłem tematy :D Na obie gry - DA I AC czekam z niecierpliwością (preorder już kilak miesięcy temu zrobiony).

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://m.uk.ign.com/articles/2014/11/11/dragon-age-inquisition-review

Reasumujac:

Bardzo duzo kontentu

Wielki, piekny swiat

Ciekawy system walki

Prawdziwy RPG

Jedyny minus- słaba fabuła:(

Recenzentowi zajelo ok 100 godzin przejscie glownego watku!!!

W Destiny fabuła nie porywa ale to nie przeszkadza w dobrej zabawiez, tak samo będzie z DA mam nadzieję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Destiny fabuła była "na doczepkę" dla piu piu pif paf na multi/coopie. Tutaj mówimy o RPG gdzie fabuła powinna być kluczowym czynnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby tak ale zależy jaka kogo fabuła porywa i jak recenzent wysoko ustawia poprzeczkę , jeden potrzebuje wszystko na poziomie Mass Effect a inny zadowoli się po prostu ta z mniejszym zacięciem. Ja osobiście chce grę przy której nie będę się nudził mimo tej "och-nastej" godziny :)

Edytowane przez MyriuR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że dużo stracę nie grając w dwójkę?

Grałeś w jedynkę?

Jeżeli tak to nic nie stracisz.

Dwójka była tylko osadzona na wydarzeniach z jedynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ oceny poszły - wow.. Takiego hiciora to się nie spodziewałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadzac po wypowiedziach/recenzjach otrzymamy kawal dobrej gry. Koles z IGN napisal , ze przejscie fabuly zajelo mu okolo 90 godzin bez "lizania scian" co prawda "przyczepil sie" do jakosci fabuly ale tutaj to jest kazdgo subiektywna ocena i nasze odczucia moga byc zgola odmienne.

Zostalo troszke ponad tydzien do premiery akurat wystarczy to do ukonczenia AC:U :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kiedy ta premiera w encyklopedii gier 20 w sklepach 20...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam. Czy ta wersja deluxe edition ma w pudelku płytę czy kod do pobrania gry z ps store w edycji deluxe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalna plytka i kody na pobranie pierdolek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Część pierwsza dość dobrze pamiętam tyle ze DLC nie ruszone (prócz Przebudzenia). Dragon Age 2 ledwo pamiętam i Dragon Keep ciężko uzupełnić... będzie trzeba usiąść na weekend i sobie przypomnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Część pierwsza dość dobrze pamiętam tyle ze DLC nie ruszone (prócz Przebudzenia). Dragon Age 2 ledwo pamiętam i Dragon Keep ciężko uzupełnić... będzie trzeba usiąść na weekend i sobie przypomnieć.

Dragon Kepp jest o tyle wygodny, ze mozna sobie dowolnie wykreowac swiat. Warto dodac, ze jest jakas gra przegladarkowa, ktora ponoc cos tam uzupelnia w samej grze:)

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kiedy ta premiera w encyklopedii gier 20 w sklepach 20...

 

Premiera jest w pistek 21.11.14 ale znajac zycie gra bedzie do kupienia szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalna plytka i kody na pobranie pierdolek :)

 

No włąsnie według ofcjalnej strony jest inaczej, bo pisze, że to cyfrowa wersja(http://www.dragonage.com/#!/pl_PL/preorder/ps4), a jak sie przechodzi na strony sklepów to nie piszą nic o tym, że to cyfrowa jest. No i jeszcze jedno pytanie czy ten deluxe w  końcu będzie po polsku czy nie?

Edytowane przez Morph3n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No włąsnie według ofcjalnej strony jest inaczej, bo pisze, że to cyfrowa wersja(http://www.dragonage.com/#!/pl_PL/preorder/ps4), a jak sie przechodzi na strony sklepów to nie piszą nic o tym, że to cyfrowa jest. No i jeszcze jedno pytanie czy ten deluxe w  końcu będzie po polsku czy nie?

 

Jak do tej pory gry od EA mialy polskie napisy przy zakupie w PSStore 9europejskim oczywiscie) nie sadze aby w przypadku DA odwalili jakis numer z brakiem polskich napisow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera jest w pistek 21.11.14 ale znajac zycie gra bedzie do kupienia szybciej.

Skad masz takie info?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×