Skocz do zawartości
czacha79

Dragon Age: Inkwizycja

Rekomendowane odpowiedzi

Niech się dzieje wola nieba, lecz preorder złożyć trzeba :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pograłem chwilę na xone i mogę coś tam napisać. Gra bardzo MASS EFFECTOWA, co średnio mi pasuje bo uważam serię ME za jedną z gorszych i bardzo nudnych... system dialogów jak w ME, czuje się że to BIOWARE. Graficznie ok aczkolwiek to xone, więc na ps4 będzie ładniej. System walki w miarę ok. Ogólnie nie żałuje preordera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pograłem chwilę na xone i mogę coś tam napisać. Gra bardzo MASS EFFECTOWA, co średnio mi pasuje bo uważam serię ME za jedną z gorszych i bardzo nudnych... system dialogów jak w ME, czuje się że to BIOWARE. Graficznie ok aczkolwiek to xone, więc na ps4 będzie ładniej. System walki w miarę ok. Ogólnie nie żałuje preordera...

Przecież DA i ME są klonami. To bije od nich już od poprzednich części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z reguly jak widze zbyt optymistyczne i pochlebne recenzje to zapala mi sie czerwone swiatelko w glowie z napisem "uwazaj developer chce cie wyr....c" Ale w przypadku 

Dragon Age Inkwizycja sprawa wyglada zupelnie inaczej , jak pewna swojego produktu musi byc ekipa z Bioware , ze nie ma zadnego embarga na recenzje , wyglada na to ze naprawde wlozyli w te gre sporo pracy i serca. Obysmy sie nie zawiedli i niech gra okaze sie hitem czego sobie i wszystkim oczekujacym na premiere zycze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z reguly jak widze zbyt optymistyczne i pochlebne recenzje to zapala mi sie czerwone swiatelko w glowie z napisem "uwazaj developer chce cie wyr....c" Ale w przypadku

Dragon Age Inkwizycja sprawa wyglada zupelnie inaczej , jak pewna swojego produktu musi byc ekipa z Bioware , ze nie ma zadnego embarga na recenzje , wyglada na to ze naprawde wlozyli w te gre sporo pracy i serca. Obysmy sie nie zawiedli i niech gra okaze sie hitem czego sobie i wszystkim oczekujacym na premiere zycze

Nawet Angry Joe wyrażał się pozytywnie.

Zobaczymy.

Mam nadzieję że będzie więcej niż 3 dungeony w których lizaliśmy każdą ścianę wchodząc z różnej strony "bo się głupi gracze nie połapią ... I wrzućmy jeszcze jednorazowy spawn materiałów żeby zaczynali od początku jak przeoczą lub niech kupią je w płatnym DLC".

To taka trauma z drugiej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zaczyna mnie kusić :) po premierze gta to nie ma szans abym ją ruszył :D mogli dać wcześniejszą premierą.

Recenzje dają wysokie noty i gra na konkretną ilość godzin, korci mnie aby wypróbować na XO przez 6h :P 

Muszę znać fabułę poprzednich? bo grałem trochę w 1 ale nic nie pamiętam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zaczyna mnie kusić :) po premierze gta to nie ma szans abym ją ruszył :D mogli dać wcześniejszą premierą.

Recenzje dają wysokie noty i gra na konkretną ilość godzin, korci mnie aby wypróbować na XO przez 6h :P

Muszę znać fabułę poprzednich? bo grałem trochę w 1 ale nic nie pamiętam :P

Tylko jedynka jest ważna.

To co wiesz z początku pewnie wystarczy. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz gracie, skoro premiera jest 21.11 wytłumaczy mi to ktoś? Nie pojmuję tego, być może zbyt późna pora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz gracie, skoro premiera jest 21.11 wytłumaczy mi to ktoś? Nie pojmuję tego, być może zbyt późna pora

 

Na konkurencyjnej konsoli jest cos takiego jak wczesniejszy dostep do gry , a dokladniej piszac masz szesc godzin na przetestowanie tytulu. 

Poza tym ludzie pracuja w firmach trudniacych sie dostarczaniem gier do sklepow. Wydawca wysyla takze kopie tzw recenzenckie do roznych pism , portali pewnie do sklepow z grami takze.

Poza tym jest tydzien do premiery i sklepy sprzedajace gry wysylkowo otrzymuja ja po to aby klienci docelowi mieli je w dniu premiery u siebie.

Jak widzisz nie jest to jakies niemozliwe do wykonanai aby miec gre sporo przed premiera.

 

Swoja droga zamowilem gre z amazonu i nie licze na szybsze doreczenie niz w piatek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i czy każdy nie może tak tłumaczyć?

Dzięki Madder jak zawsze można na Ciebie liczyć :)

Edytowane przez Spux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, póki co pokazałem Wam pierwszą godzinę z gry Dragon Age: Inkwizycja. Być może jutro pokażę więcej :)

 

Stream wykonany z konsoli XBOX ONE, z polskiej wersji sklepowej. Całość okraszona łatką premierową. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem i zakupiłem ea access na XO aby sprawdzić dragon age chociaż przez te 6h :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem i zakupiłem ea access na XO aby sprawdzić dragon age chociaż przez te 6h :D

I na co i po co, twardym trzeba być a nie miętkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I na co i po co, twardym trzeba być a nie miętkim

Bo lubię wydawać kasę na gry na premierę i w nie nie grać :P

Jestem ciekaw czy gra mi podejdzie bo 2 pierwsze odsłony były nie dla mnie. Popatrzyłem na filmiki, trochę na twich i nawet nieźle to wygląda.

Cena również jest ciekawa :) ale tylko na XO bo to co robi sony na sklepie to jakaś masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co robi sony na sklepie to jakaś masakra.

Czyli co takiego robi?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co takiego robi?? :)

Ceny z kosmosu :P

Koniec offtopa, chcesz coś dodać to na PW :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem za 230zl preordera (pudełko) to nie wiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orientuje sie ktos dlaczego wersja delux z komputronika ma w opisie tylko jezyk ang a zwykla polskie napisy bo na maila z zapytaniem nie odpisuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem i zakupiłem ea access na XO aby sprawdzić dragon age chociaż przez te 6h :biggrin:

Jak będziesz miał chwilkę, podziel się wrażeniami przyjacielu ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał chwilkę, podziel się wrażeniami przyjacielu ;).

Pierw to musi się dościągać te 40GB :biggrin: a leci 10% łącza :P

Mój gust jest inny niż normalnego człowieka to co mi się podoba to na ogół jest średnie a hity typu the last of us mi się nie podobają :P

Sam jestem ciekaw tej gry i już nie mogę się doczekać aż się ściągnie :)

 

Po edicie:

niby mogę już grać ale poczekam do wieczora niech jeszcze trochę ściągnie aby mi nic nie zabrakło jak będę grał :D

Rano napiszę jaka gra jest dla mnie :)

Edytowane przez helganin
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×