Skocz do zawartości
szarak

[PS3] Call Of Duty : Advanced Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie posty o wersji na starszą maszynkę Sony.

Jak wypadł w tym roku port na PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie :) mam zamiar kupić nową odsłonę COD'a i jeśli ktoś już grał to niech napisze czy AW lepiej wypadł graficznie od Ghost'a ? i jak gameplay ?
 

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem tego CoD'a,ale jeszcze nie grałem.

Nie oczekiwał bym,że będzie się różnił od wcześniejszych częśći.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem tego CoD'a,ale jeszcze nie grałem.

Nie oczekiwał bym,że będzie się różnił od wcześniejszych częśći.

Nie musi się różnić, nie musi być bajecznie pięknie. Chodzi mi tylko o to żeby to wyglądało jak wcześniejsze odsłony jak np. BO2.  Bo w Ghost nie jestem w stanie zauważyć przeciwników z daleka, bo jest tak koszmarna grafika.  Jeśli zagrasz to mógłbyś napisać jak to mniej więcej wygląda ?  Chodzi mi tylko o oprawe graficzną bo gameplay to wiadomo = co kto woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musi się różnić, nie musi być bajecznie pięknie. Chodzi mi tylko o to żeby to wyglądało jak wcześniejsze odsłony jak np. BO2.  Bo w Ghost nie jestem w stanie zauważyć przeciwników z daleka, bo jest tak koszmarna grafika.  Jeśli zagrasz to mógłbyś napisać jak to mniej więcej wygląda ?  Chodzi mi tylko o oprawe graficzną bo gameplay to wiadomo = co kto woli.

 

Mozliwe ze nie mogles zauwazyc ze wzgledu na telewizor. Jak zmienilem telewizor to tez w ogole nie widzialem przeciwnikow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zmieniałem TV :)  Ghost u mnie wygląda jakbym go na kompie odpalił w rozdzielczości 800:600 albo jeszcze niższej.  Nie wiem czemu tak jest, może to wina TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu jest odpowiedni temat. Moja opinia jest taka. Gra jest wedlug mnie gorsza od ghosta chociaz moj kolega twierdzi odwrotnie. Te wysokie skoki mnie troche denerwują ale dzięki temu nie da się zabic spadając z wysoką. Z kolei moj kolega uwaza ze to daje grze dynamike i nie ma kampu. Kampa czasem jest, czasem nie ma. Jak zaczolem grac w piatek to bardzo mi sie nie podobala ta gra. Teraz juz jest lepiej. Fajne jest to ze wystarczy zrobic 50kili gołą bronią i mamy camo GOLD. Polaczenie też w piatek wydawalo sie tragiczne. Nie wiem czy sa serwery ale my z kumplem mamy obaj gry na dysku i zawsze jestesmy pierwsi w grze. Nie wiem czy dalej jest hostowanie czy nie. Przy moim internecie 6/1 kiedy pobieralem plik 100kb/s (limit prędkości na stronie) to lagow nie bylo. Jednak czasami laguje ale jakos rzadko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu jest odpowiedni temat. Moja opinia jest taka. Gra jest wedlug mnie gorsza od ghosta chociaz moj kolega twierdzi odwrotnie. Te wysokie skoki mnie troche denerwują ale dzięki temu nie da się zabic spadając z wysoką. Z kolei moj kolega uwaza ze to daje grze dynamike i nie ma kampu. Kampa czasem jest, czasem nie ma. Jak zaczolem grac w piatek to bardzo mi sie nie podobala ta gra. Teraz juz jest lepiej. Fajne jest to ze wystarczy zrobic 50kili gołą bronią i mamy camo GOLD. Polaczenie też w piatek wydawalo sie tragiczne. Nie wiem czy sa serwery ale my z kumplem mamy obaj gry na dysku i zawsze jestesmy pierwsi w grze. Nie wiem czy dalej jest hostowanie czy nie. Przy moim internecie 6/1 kiedy pobieralem plik 100kb/s (limit prędkości na stronie) to lagow nie bylo. Jednak czasami laguje ale jakos rzadko.

a jak AW wypada pod względem graficznym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak AW wypada pod względem graficznym ?

 

Co prawda grałem tylko chwilę na PS3 - trzy mecze ale graficznie jest to poziom mniej więcej Ghosta czyli kiepsko. Jest widocznie gorzej niż np. w Black Ops 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sobota, mam polska wersje językową i gram od 18 i na te chwile mialem właśnie 5 crash konsoli nie wiem czy to przez gre czy przez polaczenie...

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś jeszcze grał w wersje na PS3 i może mi napisać jak wypada graficznie względem Ghosta ??
Mam straszna chrapkę kupić tą odsłonę, ale jeśli ma wyglądać gorzej niż taki BO 2 który u mnie wygląda całkiem fajnie i ma wyglądać jak ghost który wygladał tragicznie to ja podziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat.

Na ps3 gra się dobrze, grafika moim zdaniem na poziomie MW3. Szukam znajomych do gry okazajonalnie na multi, wszystkie tryby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wersje na PS3. Moim zdaniem, wygląda normalnie. Ani słabo, ani jakoś wybitnie super. Konsolowo. W BO2 grałem na X360 i wydaje mi się że wygląda mniej więcej tak samo. Ja tam zbytnio nie zważam na tą grafike, dla mnie jest ok. Ważniejsza jest sama rozgrywka - dla mnie, jak zawsze przebija wszystkie FPS'y.

PS. Jeżeli ktoś chętny do wspólnej gry/zabawy - zapraszajcie. Chętnie popykam. Mam HS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×