Skocz do zawartości
DaraS

Klucze, kody, itd - TYLKO TUTAJ!

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, wiem że jestem niegodzien bo onegdaj kod już dostałem. Niestety coś mi wyszło i potrzebuję jeszcze jeden. Zróbcie dobry uczynek a będę dozgonnie wdzięczny ;).

 

edit---

Już nieaktualne.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam kodzik, który sprezentował mi @czeskimaster. Wielki szacuneczek za bezinteresowną pomoc :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktos miał wolny kodzik z biedronki, chetnie przygarnę na PW. Ten wyżej ktos juz wykorzystał, lub stracił waznosc.

Ja mam niestety Mastercard :/

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie kody na aledrogo chodzą po 3 zł :D

Mam 3 kody do oddania, kto pierwszy ten lepszy na PW. Liczy się czas napisania do mnie. Jedna osoba - jeden kodzik. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wykorzysta i nie poinformuje ten trąba!

 

bzg8wn-9i17a-pla3u5

Jakiś gupi ciołek go wykorzystał i nie potwierdził. Panowie następnym razem dajcie znać że macie, ale odbiór tylko na PW :). Cwaniaczkom mówimy stanowczo nie ;).

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Organizuje konkurs mega extra z nagrodami. Pierwsze trzy osoby które wyślą mi PW o treści "Batman" otrzymają kod z Biedronki. Tylko się nie pozabijajcie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcom! Następny konkurs już wkrótce, jak tylko kupię pierogi w Biedronce! Faloł mi, sabsrajb, lajk, elo!

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymajcie kody z biedry, tylko napisać że wykorzystaliście.

bzc6sk-dmxfm-cg3yfp

bzdddk-ghnmi-2i7c1w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki temat jest widoczny nawet dla niezalogowanych to nie oczekujcie od nich odpowiedzi... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kodzik do oddania z biedry , only priv :-)

Kodzik już wysłany.

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Kolejny konkurs. Tym razem jeszcze bardziej ekskluzywny. Do wygrania aż jeden kod! Zasady są proste. Piszecie do mnie PW o treście

 

"Wiedźmin jest słaby"

 

Kto pierwszy, ten lepszy!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymajcie kody z biedry, tylko napisać że wykorzystaliście.

bzc6sk-dmxfm-cg3yfp

bzdddk-ghnmi-2i7c1w

No i coś ty narobił, PW i jeszcze raz PW ;).

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kodzik z biedry do oddania, only priv.

Kodzik już oddany.

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Kiedyś już miałem kod od allegro na wydanie po zakupie za min 50. Wtedy nie udało mi się użyć tego kod. 

Nie wiem, nie widziałem wtedy żadnej opcji aby wybrać dodanie zniżki.

Jak to wygląda teraz z tymi kodami z biedy.

Chce kupić coś powyżej 100zł, zapłacić przelewem z mbanki. Czy po wybraniu sposobu płatności będę miał do wyboru użycie tego kodu? 

Czy ta możliwość znajduję się w innym miejscu?. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby skorzystać z kodu należy dokonać transakcji na smartfonie lub tablecie, appkę allegro ściągasz ze sklepu za darmo.

 

Aby taki kod zdobyć musisz dokonać zakupu w Bierdonce na dowolną kwotę i zapłacić kartą Visa. Dostajesz wydruk z kodem, który wklepujesz na podanej na wydruku stronie, aby otrzymać kod, który wprowadzasz w app mobilnej allegro. Po zakupie przy płatności kod powinien sam się aktywować, jest nie to aktywuj go manualnie. Dotyczy zakupów na allegro za min. 100 złotych. Możesz takich kodów wykorzystać 10. Akcja trwa jeszcze tylko kilka dni, być może do końca czerwca, nie pamiętam. Kody rabatowe mają ważność, ja miałem do 28 lipca.

 

Ot i cała filozofia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś jeszcze dysponował kodem to poproszę :) Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby skorzystać z kodu należy dokonać transakcji na smartfonie lub tablecie, appkę allegro ściągasz ze sklepu za darmo.

 

Aby taki kod zdobyć musisz dokonać zakupu w Bierdonce na dowolną kwotę i zapłacić kartą Visa. Dostajesz wydruk z kodem, który wklepujesz na podanej na wydruku stronie, aby otrzymać kod, który wprowadzasz w app mobilnej allegro. Po zakupie przy płatności kod powinien sam się aktywować, jest nie to aktywuj go manualnie. Dotyczy zakupów na allegro za min. 100 złotych. Możesz takich kodów wykorzystać 10. Akcja trwa jeszcze tylko kilka dni, być może do końca czerwca, nie pamiętam. Kody rabatowe mają ważność, ja miałem do 28 lipca.

 

Ot i cała filozofia.

To ja Wszystko wiem. Chodzi mi o to w którym momencie jest możliwość wyboru tego kodu. Kiedyś allegro dawało 10zł za zakupy min 50zł. Wtedy nie wykorzystałem tego kodu bo nigdzie po drodze nie było możliwości wyboru. Nie chciał bym teraz też go pominąć. Dlatego pytanie, kiedy mam go możliwość aktywować. Przed wyborem płatności czy po wyborze formy płatności. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wyborze formy płatności i przede wszystkim sposobu dostawy wskakuje Ci kupon.

Oczywiście najpierw musisz ten kupon aktywować w appce w zakładce "moje kupony".

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jesli chodzi o te kody z biedry. Pisze ze zakupy musza byc za min 100zl. Czy to ma byc 100zl z wysylka czy sam towar musi kosztowac minimum 100zl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×